Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a ludzi przybywa na forum...

Diman, ja bym też się bał, bo wiesz że teraz mamy na świece coraz więcej takich którzy lubią ganiać po drodze z "lufami"

a w ogóle to załóż takie buty jak miał SomeS, bo możesz nie dać rady :naughty:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:37_________________________________________________Rudi, zobaczymy na jakich alu przyjedziecie...okaże się kto rządzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:38_________________________________________________pewne jest jedno, wyłączam lapka i ide spać, wstaje o 4.30 :rolleyes:

to narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nie przesadzaj z tymi butami bo mnie jeszcze beda po knurowie ganiac i zabiora mi kluczyki[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:40_________________________________________________no ja wstaje o 5.30 to tez sie musze juz ewakuowac narazie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra główne spamerstwo poszło spać to ja też spadam

Do jutra wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hahaha mowiłem, że jak pójdę spac to nawet 2 stron nie napiszecie :naughty:

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No i jestem po. Pierwszy raz na forum.

Chcę podziękować Guregoru za wspólne piwko na vw mani :hi:

To ja dziękuje, szkoda że nie było nam dane się jeszcze gdzieś trafić później :wink4:

Było nas tam kilku, którzy biegali w koszulkach klubowych po to aby się rozpoznać.

Ale i tak VW-maniaków było znacznie więcej niż nas Audikowców :gwizdanie:

Klubowicz z Pomorza zapraszał nas Ślązaków za większego spota na Pomorze.

Wydaje mi się ze chodzi o gregorego... on cos pisał o Szmelcwagenomani - jak wy k...a te forum czytacie...

Jaka tam szmelcomania, gały by ci wylazły jakbyś zobaczył niektóre autka. Poza tym to nie zapominaj z czego wywodzi się Audi i z jakiego jest koncernu :kwasny:

Jeszcze pare takich tekstów i już będe wiedział jakie masz pojęcie o motoryzacji :thumbdown::tongue4:

Normalnie pojechałeś mi po ambicji strasznie z tym tekstem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No i jestem po. Pierwszy raz na forum.

Chcę podziękować Guregoru za wspólne piwko na vw mani :hi:

To ja dziękuje, szkoda że nie było nam dane się jeszcze gdzieś trafić później :wink4:

Było nas tam kilku, którzy biegali w koszulkach klubowych po to aby się rozpoznać.

Ale i tak VW-maniaków było znacznie więcej niż nas Audikowców :gwizdanie:

Klubowicz z Pomorza zapraszał nas Ślązaków za większego spota na Pomorze.

Wydaje mi się ze chodzi o gregorego... on cos pisał o Szmelcwagenomani - jak wy k...a te forum czytacie...

Jaka tam szmelcomania, gały by ci wylazły jakbyś zobaczył niektóre autka. Poza tym to nie zapominaj z czego wywodzi się Audi i z jakiego jest koncernu :kwasny:

Jeszcze pare takich tekstów i już będe wiedział jakie masz pojęcie o motoryzacji :thumbdown::tongue4:

Normalnie pojechałeś mi po ambicji strasznie z tym tekstem :confused4:

Nie oburzaj się tak... to było w formie żartu...

Na pewno są wypasione furki na zlotach VW....

Wiem, że to praktycznie to samo, mój senior ma passata z 1999 roku i w sumie to moglibyśmy się częściami wymieniać... tylko sama nazwa VOLKSWAGEN - auto ludu brzmi mało ciekawie i tandetnie ...

Na audi tez mówimy na forum Paździochy itp...

A nikt się tak nie oburza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

główny spamer czyli pewnie ja :polew:

no i conieco napiszę bo właśnie się przebieram i spadam dalej szlifować gipsy na mieszkanie

więc, po tym jak poszedłem spać o 00:00, udało mi się zasnąć koło 01.20 pobudka miała być o 4:00 lecz trochę mi sie przyspało i obudziłem się o 5.25 czyli stanowczo za późno, ale 5 minut i jechałem już autem, tzn. wkurwiałem się bo ten paść więcej jak 100 nie jedzie :tongue4:

potem to korki i te sprawy i ledwo co dałem do roboty, ucieszyłem się że ide z młodymi na robotę bo wtedy jest dużo śmieszniej, ale uśmiech szybko nam upadł gdyż musieliśmy pracować w mega syfie, przy 32 stopniach celciusza, bez świeżego powietrza, jednym słowem mega przejebane a miałem tylko 3 litry wody - brakło, na koniec uciekł nam pociąg i wio pod szyb, 1700 metrów, tak mi połowa dnia przeleciała, teraz się zbieram i jade znów robić :(

ehhh żebym kiedyś trafił w totka, a zaraz uciekam z tego syfu, otworze sklep z chińskimi ścigaczami i tyle :tongue4:

no to styknie tego pisania, jakoś cicho tu w temacie, odezwe się wieczorem

SPAMUJCIE z głową

aaa i dzwonił kupiec, za 2 miesiące przyjedzie po auto...tylko ciekawe co ja wtedy kupie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szombierki to dzielnica Bytomia, najbliżej Rudy Śląskiej ale dokładnego adresu nie znam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziś w Zabrzu na ul. Wolności mijałem srebrnego avanta na katowickich blachach z naklejką klubową na masce nad lewym reflektorem.. kogo miałem przyjemność minąć?? :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNR, jeździsz granatowym avantem i masz naklejkę klubowa na klapie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dalej nie wiem kto to był mimo wszystko i tak :notworthy:;)

Jeżdże granatowym avantem ale naklejki sie jeszcze nie dorobiłem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...