SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

czesc Rudi :hi: dobrze ze jestes bo mam sprawe do ciebie, a raczej Janusza :> mozesz sie go zapytac czy jest w stanie zalatwic mi te nowe amorki na tyl Bilstein'a ? :)

Macie aktualne:

http://www.a4-klub.pl/smf/pytanie_o_status_uzytkownika-t61491.0.html;msg660929#msg660929[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 20:51_________________________________________________

ja nie będę nic mówił ale te rangi są już nieaktualne

to po co one sa jeszcze na forum skoro sa nieaktualne :mysli:

Nie są zaktualizowane :)

witam wszystkich :hi:

[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 20:37_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:21_________________________________________________ile muszę miec postów, żeby zostać "użytkownikiem"?

a teraz Krolu to ja sie pobawię tak jak kiedyś ty ,,,,tu są rangi a do tego regulamin powinieneś znać http://www.a4-klub.pl/smf/regulamin_forum-t22623.0.html :tongue4:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11196.0.html;highlight=ranga+na+forum a pozatym to :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :wink4:

:kox::naughty::decayed::tongue4::wink4: :> żart oczywiście

to znajdź mi tam prawidłowe rangi... bo szukałem przed napisanie do Mirona i niestety nie są one aktualne :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 23:12_________________________________________________Widzę, że Guru mnie uprzedził... ale szukałem ich zanim to napisałem :evil: :evil: :evil:

Siemka

Egon, ja jak będę zamawiał ale narazie nie bo co innego robię to zamówie ten z drugiego linka, wydaje mi się najlepszy :)

ale jeszcze się rozejrze :wink4:

no i co tam spamowicze???

Witam wszystkich z okolic Gliwic :hi:

Niedawno kupiłem A4 i jestem nowy na forum, ale w ramach integracji chciałbym przyjechać na spocik ... piatek godz.18 FORUM dalej aktualne ?

pozdrawiam

czesc kolego ja co prawda nie jeżdżę do Gliwic ale oni się tam spotykają, swoją drogą mocna ekipa :good: więc jesteś mile widziany, a jak nie będą Cie chcieli to wpadnij do Katowic :)

w Wy co ? ? ? kolega się tu ładnie wita i wszyscy olewka :punish:

Patrikos28 oczywiście spociki co piątek o 18 w Forum Gliwice jak najbardziej aktualne także zapraszamy :hi:

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 09:05_________________________________________________Ku*wa zapomniałem się przywitać :hi:

:polew: :polew: