Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

" Umiesz liczyc, licz na siebie, napewno nie na krola "

nie no, przeciez na VIP'a mozna liczyc :cool1:

Możesz :) [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 21:59_________________________________________________

Nie znasz powiedzenia " Umiesz liczyc, licz na siebie, napewno nie na krola " :polew:

;( ;( ;( ;( ;( ;( eśśśśśśśśśs to że raz obiecałem zrobić alternatywne logo spotów a nie zrobiłem to nie znaczy że zaraz nie można liczyć... ;( ;( ;(

Jutro reguluję z mistrzem kąt moich wtrysków więc na spocie będę mega wyrezanym autkiem :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

;( ;( ;( ;( ;( ;( eśśśśśśśśśs to że raz obiecałem zrobić alternatywne logo spotów a nie zrobiłem to nie znaczy że zaraz nie można liczyć... ;( ;( ;(

To znaczy że mam nie wspominać tego że miałeś mojego białego "gluta" postawić na czarnych felgach na co do dziś czekam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemki ponoć nie biorą z połykiem więc nie opłaca się 600km robić :thumbdown::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemki ponoć nie biorą z połykiem więc nie opłaca się 600km robić :thumbdown::tongue4:

:polew: :polew: No i szybko podsumował :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro zrobimy małą przymierzalnie- chodzi o to że myślałem do eSy na zimę nad 15' felgami bo mam okazję kupić w dobrej cenie, ale nie mam okazji ich przymierzyć. Czy będzie na spocie ktoś kto ma 15' koła i użyczył by na chwile celem przymierzenia z przodu bo boję się że tarcza może nie wejść do 15' i będzie zonk. Wiedy bede musiał wrzucić 16' albo 17'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stal

Moge ci wziac jedna felge, ale mysle, ze konkurent w "S5 by krolu" ma zalozone stalowe 15, i nie bedzie potrzeby targac kolejnej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może przynajmniej nie trzeba będzie drugiego podnośnika :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stal to mogę jutro przywieźć jedną letnia oponę na stalówce 15" nie trzeba będzie moich odkręcać :gwizdanie: (kołpaki się niszczą) A jak zapomnę to użyczę ci 1 :gwizdanie: (raczej na 87% zapomnę)

To znaczy że mam nie wspominać tego że miałeś mojego białego "gluta" postawić na czarnych felgach na co do dziś czekam :gwizdanie:

A nie było coś w tym, że miałeś mi foty do VT wysłać ??? za dużo biorę na siebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może przynajmniej nie trzeba będzie drugiego podnośnika

to nie problem bo szykuje sie wiecej podmianek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po robocie...

no i nie było szczęśliwie :confused4:

nie wiem czy jechać na spota bo taki mam krwiak na czole że szok, ręce obdarte i prawdopodobnie 1500 zł pójdzie mi sie rypać :kwasny:

jednym słowem mega lipa, dobrze że żyje ale cóż, z własnej głupoty

czas spać, to narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po robocie...

no i nie było szczęśliwie :confused4:

nie wiem czy jechać na spota bo taki mam krwiak na czole że szok, ręce obdarte i prawdopodobnie 1500 zł pójdzie mi sie rypać :kwasny:

jednym słowem mega lipa, dobrze że żyje ale cóż, z własnej głupoty

czas spać, to narazie

Pucek ku*wa zmień ty tą robotę albo przestań tam na dole myśleć cały czas o audi :chytry:

Coś se zrobił przyznaj się :mysli:

I wpadaj na spota a nie wymyślaj najwyżej jak cię nie poznamy to się przedstaw że ty to ty :gwizdanie:

I w ogóle to :bry: z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jechać na spota bo taki mam krwiak na czole że szok, ręce obdarte i prawdopodobnie 1500 zł pójdzie mi sie rypać

jednym słowem mega lipa, dobrze że żyje ale cóż, z własnej głupoty

cos to narobil?

kuzyn mojej zony tez co jakis czas wyjezdza pokiereszowany i potem siedzi na L4

no i Dzien Do :bry: z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek wyspij sie i jedziemy na spota bo prezes obiecal nam przymiarke swoich felg :naughty: jesli wezmie ze soba klucz do zabezpieczenia :gwizdanie:

Czester twoje tez chetnie przymierze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...