Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Diman

Hehe ale numer właśnie znalazłem na satelicie zumi moje autko stojące na parkingu :)

dobrze że nie masz białego bo by się zlało ze śniegiem

Zdjęcia satelitarne są z lata/jesieni tego roku bo budują polo market koło naszego sklepu na Żwirki :tongue4:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 22:49_________________________________________________

:hi: Diman

Hehe ale numer właśnie znalazłem na satelicie zumi moje autko stojące na parkingu :)

A to nic dziwnego ........ niezależnie kiedy by nie podjechać zawsze tam stoi :polew:

A właśnie że nie bo normalnie parkuję gdzie indziej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zumi znalazłem u siebie na podjeździe auto mojej mamy :) bo moje garażowane jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zumi znalazłem u siebie na podjeździe auto mojej mamy :) bo moje garażowane jest :kox:

Ja to generalnie szukam jakiegoś fajnego dużego i pustego placu do poślizgania się (autko znalazłem z ciekawości czy mi się uda :decayed:) ale tu ch*j żadnego placu nigdzie blisko nie ma :no:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:01_________________________________________________ :mysli: Znalazłem dupny parking podzielony na 3 dupne części i na każdej z nich stoi tylko jedna latarnia na środku (to by jeszcze uszło) tylko nie wiem czy już dojazd do tego parkingu nie jest czasem odgrodzony jakąś bramą bo na tych zdjęciach niby nic nie ma ale wydaje mi się że już coś postawili :( Musiał bym to jutro sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurce a ja zapewne nie da rady na narty jechać bo to przypada w okresie mojego szczytu intelektualnego - sesji... :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arena odpada na takie zabawy

Pod decathlonem tylko ze to dopiero od 22 będzie można spokojnie śmigać :confused4: ale ciekaw jestem czy na ten parking był by wjazd normalnie bo niby żeby go odgrodzić musieli by postawić 3 bramy bo są 3 wjazdy :mysli: k**wa tyle razy tamtędy jeżdżę i nigdy nie zwróciłem na to uwagi no :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________

Guruguru kolo ciebie jest duuuuzy plac - LOTNISKO :decayed:

Tam to zważając na dziury to się można czołgiem tylko pobawić spokojnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to zważając na dziury to się można czołgiem tylko pobawić spokojnie :decayed:

Ojjjj i tu się grubo mylisz !!!!!![br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________Widziałeś żeby samolot startował po dziurach ???? Ja jeszcze nie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj i tu się grubo mylisz !!!!!![br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________Widziałeś żeby samolot startował po dziurach ???? Ja jeszcze nie :>

Tak tylko ja jeszcze nie widziałem żeby jakiś samolot tam startował z pasa (bo te płyty są krzywe jak po ch*ju) tylko wszystkie z trawy a na trawie posypanej śniegiem nie mam ochoty urwać sobie zawieszenia poza tym tam nawet nie ma jak wjechać bo wszystko pozagradzane jest[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:23_________________________________________________

spadam - do jutra :hi:

Do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes :hi:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:24_________________________________________________Patrikos :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj i tu się grubo mylisz !!!!!![br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________Widziałeś żeby samolot startował po dziurach ???? Ja jeszcze nie :>

Tak tylko ja jeszcze nie widziałem żeby jakiś samolot tam startował z pasa (bo te płyty są krzywe jak po ch*ju) tylko wszystkie z trawy a na trawie posypanej śniegiem nie mam ochoty urwać sobie zawieszenia poza tym tam nawet nie ma jak wjechać bo wszystko pozagradzane jest[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:23_________________________________________________

spadam - do jutra :hi:

Do jutra :hi:

Ja też nie widziałem ............. bo tam nie ma pasa startowego :polew:

No ale może o czymś nie wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...