Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo IQ , wszędzie zaparkujesz i moc porównywalna z Twoim :decayed:

:polew:

albo IQ , wszędzie zaparkujesz i moc porównywalna z Twoim :decayed:

:polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

mój przynajmniej jeździ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

;( ide na ełu

to ja też - za tobą w ogień :pociesz: :pociesz: :naughty:

Geje :shocked:

kolego to jest przyjazn sam jestes GEJ[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 19:50_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolego to jest przyjazn sam jestes GEJ[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 19:50_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

No ja to wiem z Puckiem :polew: :polew:

Ale że wy :blink:

:decayed:

Opublikowano

Geje :shocked:

sam się prosiłeś o skwitowanie Ciebie:

byłeś kiedyś na d*pach z nami? sam sobie odpowiedz i zastanów się kto tu jest gejem :decayed:

Opublikowano

Geje :shocked:

sam się prosiłeś o skwitowanie Ciebie:

byłeś kiedyś na d*pach z nami? sam sobie odpowiedz i zastanów się kto tu jest gejem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

dobrze ze sie z wami pare razy pokazalem to mam spokoj :gwizdanie:

Opublikowano

sam się prosiłeś o skwitowanie Ciebie:

byłeś kiedyś na d*pach z nami? sam sobie odpowiedz i zastanów się kto tu jest gejem :decayed:

Krolu ja na d*py chodzę sam bo jak ty idziesz to i tak nikomu się nie udaje żadnej wyrwać :decayed:

Opublikowano

sam się prosiłeś o skwitowanie Ciebie:

byłeś kiedyś na d*pach z nami? sam sobie odpowiedz i zastanów się kto tu jest gejem :decayed:

Krolu ja na d*py chodzę sam bo jak ty idziesz to i tak nikomu się nie udaje żadnej wyrwać :decayed:

chyba ci się coś pomyliło ja laskę wyrwałem właśnie w czekoladzie..., a teksty z filmu "chłopaki nie płaczą" już są nie modne :gwizdanie:
Opublikowano

chyba ci się coś pomyliło ja laskę wyrwałem właśnie w czekoladzie..., a teksty z filmu "chłopaki nie płaczą" już są nie modne :gwizdanie:

Ty może i tak ale nikt inny już nie :decayed: a co do tekstu to może i nie modne ale za to w 100% pasuje do sytuacji :przebiegly:

:wink4:

Opublikowano

chyba ci się coś pomyliło ja laskę wyrwałem właśnie w czekoladzie..., a teksty z filmu "chłopaki nie płaczą" już są nie modne :gwizdanie:

Ty może i tak ale nikt inny już nie :decayed: a co do tekstu to może i nie modne ale za to w 100% pasuje do sytuacji :przebiegly:

:wink4:

ehh nie masz racji... ale luz jesteś git :naughty:
Opublikowano

chyba ci się coś pomyliło ja laskę wyrwałem właśnie w czekoladzie..., a teksty z filmu "chłopaki nie płaczą" już są nie modne :gwizdanie:

Ty może i tak ale nikt inny już nie :decayed: a co do tekstu to może i nie modne ale za to w 100% pasuje do sytuacji :przebiegly:

:wink4:

ehh nie masz racji... ale luz jesteś git :naughty:

Oj Krolu przecież się z tobą droczę :friends:

Opublikowano

koledzy :decayed:

Opublikowano

Oj Krolu przecież się z tobą droczę :friends:

winny sie zawsze tłumaczy :naughty: :naughty:

siema z wieczora :hi: :hi:

(Krolu chłodnica klimy) ;(

Opublikowano

koledzy :decayed:

Spoko ciebie też lubię :friends:

:decayed:

winny sie zawsze tłumaczy :naughty: :naughty:

:ssij::przebiegly:

Opublikowano

winny sie zawsze tłumaczy :naughty: :naughty:

:ssij::przebiegly:

lubisz to :bicz: :bicz:

:tongue4:

Opublikowano

Oj Krolu przecież się z tobą droczę :friends:

winny sie zawsze tłumaczy :naughty: :naughty:

siema z wieczora :hi: :hi:

(Krolu chłodnica klimy) ;(

uuuuuuuuuu ;/ ale co jest mokra czy co?
Opublikowano

uuuuuuuuuu ;/ ale co jest mokra czy co?

puszcza :confused4: dzisaiaj nabiłem i jest Cool :good: ,ale jak długo wytrzyma :mysli: :mysli: .trzeba myslec o nowej :kwasny:
Opublikowano

uuuuuuuuuu ;/ ale co jest mokra czy co?

puszcza :confused4: dzisaiaj nabiłem i jest Cool :good: ,ale jak długo wytrzyma :mysli: :mysli: .trzeba myslec o nowej :kwasny:

ale to robiłeś test UV?
Opublikowano

uuuuuuuuuu ;/ ale co jest mokra czy co?

puszcza :confused4: dzisaiaj nabiłem i jest Cool :good: ,ale jak długo wytrzyma :mysli: :mysli: .trzeba myslec o nowej :kwasny:

ale to robiłeś test UV?

no właśnie przez test wyszło
Opublikowano

lubisz to :bicz: :bicz:

:tongue4:

Zapomniałeś dodać "suko" :polew: :polew:

Opublikowano

Zapomniałeś dodać "suko" :polew: :polew:

co za koles

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Zapomniałeś dodać "suko" :polew: :polew:

co za koles

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.