Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki wzór?

Te

http://www.alcar.pl/6635_PL.0?webbid=2&webdid=452&meta_title=|%20DEZENT%20RE%20dark

albo te

http://www.alcar.pl/6635_PL.0?webbid=2&webdid=454&meta_title=|%20DEZENT%20RK%20dark

ale raczej te pierwsze [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:47_________________________________________________

a gdzie tu taki lakier pod twoje wozidło dobierzesz :decayed::polew: :polew:

Lakier już mam w domu dobierany z klapki wlewu paliwa :naughty:

wszystko fajnie pięknie ale ten allroad mnie wk***ia... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Nie przesadzaj nie ma tragedii :wink4:

nie wcale... jeszcze ze strony tego wgniecenia... :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Przecież masz nowy błotnik w piwnicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

czyli nic ori audi :gwizdanie:

nieźle, ja osobiście wybrał bym inne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nic ori audi :gwizdanie:

nieźle, ja osobiście wybrał bym inne :wink4:

Jakie :?:

Chciałem coś ciemnego ale nie chcę utopić 3,500 kafla w samych felgach bo chcę nowe a nie będę pakował do tego auta za nie wiadomo jak kosmiczną sumę [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:50_________________________________________________

geju zderzak z esy?

:polew: :polew: :polew: jak chcesz grilla to mój jest na sprzedaż :gwizdanie: :gwizdanie:

Powiem Ci że grilla nie zmieniam bo mnie on się podoba ale to kwestia gustu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie pięknie ale ten allroad mnie wk***ia... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Nie przesadzaj nie ma tragedii :wink4:

nie wcale... jeszcze ze strony tego wgniecenia... :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:46_________________________________________________diman... avatar ci znikł :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:47_________________________________________________geju zderzak z esy?

:polew: :polew: :polew: jak chcesz grilla to mój jest na sprzedaż :gwizdanie: :gwizdanie:

ciekawe komu znowu on przeszkadzał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy znajdę dekielki do tych felg ori Audi czy będę musiał te oddawać do lakiernika na przeróbkę bo nie orientuję się w tym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy znajdę dekielki do tych felg ori Audi czy będę musiał te oddawać do lakiernika na przeróbkę bo nie orientuję się w tym :?:

tu znajdziesz szwagier tam pracuje napewno coś dla ciebie znajdą http://www.phumaraton.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy znajdę dekielki do tych felg ori Audi czy będę musiał te oddawać do lakiernika na przeróbkę bo nie orientuję się w tym :?:

tu znajdziesz szwagier tam pracuje napewno coś dla ciebie znajdą http://www.phumaraton.pl/

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe komu znowu on przeszkadzał :wallbash:

na pewno nikomu, tylko miałeś darmowy hosting zdjęć i wygasła ważność musisz na nowo na neta wrzucić :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru, a po co Ci zderzak z esy :gwizdanie: ?

Bo ten jest i tak do roboty a esowy mi się bardziej podoba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe komu znowu on przeszkadzał :wallbash:

na pewno nikomu, tylko miałeś darmowy hosting zdjęć i wygasła ważność musisz na nowo na neta wrzucić :hi:

dzięki musze coś wykombinować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zderzaka z esy musisz pomalować progi i dokładkę tylnego zderzaka pod kolor, bo inaczej będzie kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zderzaka z esy musisz pomalować progi i dokładkę tylnego zderzaka pod kolor, bo inaczej będzie kupa

kupa to już jest wiec tragedii większej nie będzie :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zderzaka z esy musisz pomalować progi i dokładkę tylnego zderzaka pod kolor, bo inaczej będzie kupa

Da się zrobić :)

do zderzaka z esy musisz pomalować progi i dokładkę tylnego zderzaka pod kolor, bo inaczej będzie kupa

kupa to już jest wiec tragedii większej nie będzie :decayed::polew: :polew: :polew:

Spadaj :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no, to że Guru zaczyna modzić to nic śmiesznego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no, to że Guru zaczyna modzić to nic śmiesznego :rolleyes:

Właśnie

:polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:27_________________________________________________A powiedzcie mi jeszcze czym mógł bym rozjaśnić (zmyć trochę tej farby z tylnych świateł) pole wstecznego ale żeby mi nie roztopiło lampy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz je przyciemniane od środka czy jak?

były ostatnio na forum lampy z polifta za 200 zł :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeszcze chwila i najmniejszą felgą na SG będzie 17stka :kox:

Hola hola Synek, są tacy co jeżdżą dalej na 15, więc kaj tam co :tongue4::decayed:

Lakier już mam w domu dobierany z klapki wlewu paliwa :naughty:

Czyli co nasikali do białego i kolorek się udał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz je przyciemniane od środka czy jak?

były ostatnio na forum lampy z polifta za 200 zł :rolleyes:

One są pomalowane z zewnątrz a musiał bym trochę rozjaśnić pole wstecznego bo w nocy mi w ogóle nie oświetla jak cofam a myślę już o dalszych "modach" :rolleyes:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:36_________________________________________________

Lakier już mam w domu dobierany z klapki wlewu paliwa :naughty:

Czyli co nasikali do białego i kolorek się udał :decayed:

Bardzo zabawne... naprawdę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze czym mógł bym rozjaśnić (zmyć trochę tej farby z tylnych świateł) pole wstecznego ale żeby mi nie roztopiło lampy :?:

Polecam arszenik :decayed:

A tak na serio to wątpię żebyś to czymś zmył. Stara farba przysuszona na słonku do plastiku. Sprzedaj te lampy na allegro, a kup poliftowe, auto odmłodnieje w ptaszek :wink4: Bo jak zaczniesz te lampy traktować rozpuszczalnikami to się jeszcze okaże że ci je rozpuści i nie będziesz miał nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...