Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

to jadę z rana na tą giełdę myślałem nad Mysłowicami też ale tam dużo mniejsza giełda

na pszczyńskiej w SG podobno asfalt gdzieś zwineli , także mogą być gwiezdne wojny przed giełdą ;) ale to sie musisz dopytać tubylców :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jadę z rana na tą giełdę myślałem nad Mysłowicami też ale tam dużo mniejsza giełda

na pszczyńskiej w SG podobno asfalt gdzieś zwineli , także mogą być gwiezdne wojny przed giełdą ;) ale to sie musisz dopytać tubylców :decayed:

od strony ST za bardzo nie ma tego asfaltu chyba więcej go od strony centrum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: A ja nie dzwoniąc do nikogo imprezke zaliczyłem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Spontany są najlepsze... :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cordi - zobacz jaki furacz - znam furkę z pierwszych zlotów ogólnopolskich

furka warta tej kasy

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-bose-skora-C20672456.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cordi - zobacz jaki furacz - znam furkę z pierwszych zlotów ogólnopolskich

furka warta tej kasy

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-bose-skora-C20672456.html

Autko ogólnie srednie... z zewnatrz OK ale środek średni... ale za ta kase... :naughty:

P.S. Sprzedam Leona za 30 tyś... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przy niedzieli miałem troszke wycieczkowy dzień.

Byłem w Marklowicach, po kilku godzinach pojechałem do Rybnika a wiczorkiem zobaczyć na M1

w sumie zrobiłem jakieś 140km z przerwami i jak przyjechałem do garażu to średnie spalanie mi wyszło 6,8l :)

mało kiedy taki wynik pokazuje mi sie na fisie :)

Strach pomyśleć ile by to spaliło na alu 17, nie używając klimy i na odłączonym Q - chyba 4,6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przy niedzieli miałem troszke wycieczkowy dzień.

Byłem w Marklowicach, po kilku godzinach pojechałem do Rybnika a wiczorkiem zobaczyć na M1

w sumie zrobiłem jakieś 140km z przerwami i jak przyjechałem do garażu to średnie spalanie mi wyszło 6,8l :)

mało kiedy taki wynik pokazuje mi sie na fisie :)

Strach pomyśleć ile by to spaliło na alu 17, nie używając klimy i na odłączonym Q - chyba 4,6 :decayed:

zapodaj kiedyś jakiś eko drajwing sam jestem ciekawy ile by wyszło muskając delikatnie gaz w 3.0 tdiq

ja ostatnio robiłem porównanie Yaris 1.0Pb vs kia ceed 1.6 crdi i na odcinku ok 6km wyszło identycznie 3,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mój dzisiejszy wynik - to wynik takiej już mega niedzielnej jazdy - wolniejsza jazda to było by już tamowanie ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ponoć przy normalnej jeździe to pali 8 ? tak ? bo gdzieś mi się tak obiło o uszy :mysli:

jeśli tak to nie opłaca się oszczędnie jeździć tym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś udało mi sie zbić do 5,9 - ale to byłą jazda na odcinku 15km

średnio w sumie autko pali 8,5 - 9,0 - żrednią od początku jak kupiłem auto mam właśnie 8,5 z tym że raczej nie piłuję fury tylko normalna jazda - wg mnie wynik i tak jest kozak - patrząc na rozmiar kół i wagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś udało mi sie zbić do 5,9 - ale to byłą jazda na odcinku 15km

średnio w sumie autko pali 8,5 - 9,0 - żrednią od początku jak kupiłem auto mam właśnie 8,5 z tym że raczej nie piłuję fury tylko normalna jazda - wg mnie wynik i tak jest kozak - patrząc na rozmiar kół i wagę

no ba kozak to mało powiedziane, benzynka w tym motorze łyknęła by lekko 15 - 16 l jak nie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...