Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

było, było i wszyscy bardziej szanowali to co mają, nie tak jak jest teraz

przeczytaj pogadamy:

http://www.matras.pl/najwieksi-polscy-zbrodniarze.html#

teraz nie ma takiego bestialstwa jak kiedyś a ten wygłup na yt. to nic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

było, było i wszyscy bardziej szanowali to co mają, nie tak jak jest teraz

przeczytaj pogadamy:

http://www.matras.pl/najwieksi-polscy-zbrodniarze.html#

teraz nie ma takiego bestialstwa jak kiedyś a ten wygłup na yt. to nic :hi:

ale to byli dorośli ludzie a teraz to już dzieciaki chcą im dorównać :confused4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 19:56_________________________________________________tylko jak moje i nie tylko dzieciaki pooglądają coś takiego to potem będą chciały same tak zrobić i w tym tkwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet budowa domu nie przekonała by mnie do takiego posunięcia, wolał bym rok odpuścić i poczekać ale zachować taki wóz

może powód w ogłoszeniu nie jest prawdziwym powodem - bo 30 tyś zł przy budowie domu to żadna kasa

szukam czegoś nowego pod projekt być może innej marki albo przesiąde się na jakiegoś suva bo ostatnio miałem okazje jechać touaregiem i q7 i chyba się starzeje :rolleyes:- jak się nie sprzeda za kase którą chce to zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz , ja Cie rozumiem , ja nawet tego filmiku nie włączyłem ;) sam zostałem dobrze wychowany i zawsze będe miał szacunek do starszych ludzi.

mi tego mówić nie musisz , ale kto co robi w interneci , to mam na to wyjebane ;)

ja dziecko będe trzymał od internetu tak długo jak to będzie możliwe, a potem zrobie takie zabezpieczenia na intenet i taki dozór na to co robi w nim , że nawet nie pomyśli o rozbieraniu sie na kam czy robieniu innych durnych rzeczy :wink4: i to nie jest wina dzieci , że tak sie zachowują , a rodziców , którzy nie mają czasu na wychowanie dzieci i wpojenie im wartości.

a co do tego filmiku i mojego komentarza to ja jestem niewierzący i śmieje sie z tej największej na świecie sekty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet budowa domu nie przekonała by mnie do takiego posunięcia, wolał bym rok odpuścić i poczekać ale zachować taki wóz

może powód w ogłoszeniu nie jest prawdziwym powodem - bo 30 tyś zł przy budowie domu to żadna kasa

szukam czegoś nowego pod projekt być może innej marki albo przesiąde się na jakiegoś suva bo ostatnio miałem okazje jechać touaregiem i q7 i chyba się starzeje :rolleyes:- jak się nie sprzeda za kase którą chce to zostanie

:decayed:

czekałem na Twoją wypowiedź w tym wątku

nie zartuj że wolał byś Q7 czy VW od takiej B5

to że człowiek się starzeje to wiem i jest to normalne - ale jeszcze się nie spotkałem żeby się ktoś tak szybko zestarzał :decayed:

Dogi - nie żartuj że już się furą nacieszyłeś bo i tak nie uwierzę - w takie auta nie wkłada się 25 tyś żeby po roku sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet budowa domu nie przekonała by mnie do takiego posunięcia, wolał bym rok odpuścić i poczekać ale zachować taki wóz

może powód w ogłoszeniu nie jest prawdziwym powodem - bo 30 tyś zł przy budowie domu to żadna kasa

szukam czegoś nowego pod projekt być może innej marki albo przesiąde się na jakiegoś suva bo ostatnio miałem okazje jechać touaregiem i q7 i chyba się starzeje :rolleyes:- jak się nie sprzeda za kase którą chce to zostanie

:decayed:

czekałem na Twoją wypowiedź w tym wątku

nie zartuj że wolał byś Q7 czy VW od takiej B5

to że człowiek się starzeje to wiem i jest to normalne - ale jeszcze się nie spotkałem żeby się ktoś tak szybko zestarzał :decayed:

Dogi - nie żartuj że już się furą nacieszyłeś bo i tak nie uwierzę - w takie auta nie wkłada się 25 tyś żeby po roku sprzedać

czasem poprostu jest tak że jak już coś osiągniesz to się to szybko nudzi i chcesz czegoś nowego- auto na tym sprzęcie przy nieco większym coolerze i strojeniu na 100 oktanach ma potencjał na 500+ bez większych przeróbek ale mam ochotę na coś innego mimo tego że za te auto mogę być pewien i nigdy nie zawiodło- ostatnio na sylwka byłem nią w zakopanym i spisywała się na medal ale zobaczyłem czym wożą się ukraińcy i ruskie to dostałem pewnego kompleksu że mimo iż bym ich wszystkich na holu zatargał pod giewont to oni mają jednak nowsze bryki na naprawde fajnym wypasie :kwasny:

a może ktoś ma smaka na jakiegoś swapa lub instalke gazową bo mam coś takiego na sprzedaż :naughty::

http://allegro.pl/audi-a3-1-8t-150km-nowy-gaz-swap-zadbany-i2044964010.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz , ja Cie rozumiem , ja nawet tego filmiku nie włączyłem ;) sam zostałem dobrze wychowany i zawsze będe miał szacunek do starszych ludzi.

mi tego mówić nie musisz , ale kto co robi w interneci , to mam na to wyjebane ;)

ja dziecko będe trzymał od internetu tak długo jak to będzie możliwe, a potem zrobie takie zabezpieczenia na intenet i taki dozór na to co robi w nim , że nawet nie pomyśli o rozbieraniu sie na kam czy robieniu innych durnych rzeczy :wink4: i to nie jest wina dzieci , że tak sie zachowują , a rodziców , którzy nie mają czasu na wychowanie dzieci i wpojenie im wartości.

a co do tego filmiku i mojego komentarza to ja jestem niewierzący i śmieje sie z tej największej na świecie sekty :decayed:

Po części się z Tobą zgodzę bo to wina rodziców ale też nie do końca. Nie jesteś w stanie upilnować dziecka. Zawsze gdzieś wyjdziesz a jeśli u Ciebie będą zablokowane treści nie dla dzieci to u kolegi już nie i nawet jeśli się bardzo starasz to i tak jak dziecko będzie chciało to zrobi to na co ma ochotę. Z tymi wartościami to masz 100% rację i właśnie tak trzeba postępować.

Jeśli natomiast chodzi o drugą część Twojej wypowiedzi no to troszkę sobie przeczysz. Skoro twierdzisz że jesteś dobrze wychowany, w co nie wątpię bo widać że ktoś starał Ci się natłuc do głowy :decayed: co jest dobre a co złe, ale jednak wyśmiewasz się z niektórych ludzi. Zawsze możesz czymś takim urazić kogoś. Pomimo że ja jestem wierzący to nie wyśmiewam się z ludzi np. twierdzących że są niewierzący. Pomijając kto w co wierzy trzeba być bardziej otwartym na ludzi. Czasy się zmieniają, ludzie jeżdżą po świecie i powinniśmy się do tego jako naród polski dostosować. Ogólnie polacy to strasznie gburowaty i zawistny naród i od nas młodych zależy jak będziemy wychowywać dzieci i w jakim kierunku będziemy szli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę żeby moje dzieci szły w stronę mocy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę żeby moje dzieci szły w stronę mocy :decayed:

Dzieci???? :gwizdanie: :gwizdanie: Jest coś czego nie wiem? :naughty:

Mam nadzieję że miałeś na myśli A4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie naśmiewam sie z ludzi wierzących , nie zrozumiałeś do końca mojego ostatniego zdania , szanuje każdego człowieka , może wierzyć w co chce.

nawet wezme ślub kościelny jak będzie trzeba , ale śmieszy mnie kościół jako instytucja , zresztą religia też , bo jestem za inteligentny , żeby w to wierzyć , wole teorie wybuchu ;)

to tak w skrócie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy......................zmieńcie temat - wiara to indywidualna sprawa.

Ps. Keżor już wiem czemu masz 5 silnik w B5 - do kościoła nie chodzisz :bicz:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Keżor już wiem czemu masz 5 silnik w B5 - do kościoła nie chodzisz :bicz:

:decayed:

:polew: 3ci k**wa !! 3ci :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy......................zmieńcie temat - wiara to indywidualna sprawa.

Ps. Keżor już wiem czemu masz 5 silnik w B5 - do kościoła nie chodzisz :bicz:

:decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie naśmiewam sie z ludzi wierzących , nie zrozumiałeś do końca mojego ostatniego zdania , szanuje każdego człowieka , może wierzyć w co chce.

nawet wezme ślub kościelny jak będzie trzeba , ale śmieszy mnie kościół jako instytucja , zresztą religia też , bo jestem za inteligentny , żeby w to wierzyć , wole teorie wybuchu ;)

to tak w skrócie ;)

czyli twierdzisz że jestem mało inteligentny :gwizdanie:

Ok koniec gadki o tym bo nas z forum wywalą :polew: albo po kropku dostaniemy. Pogadamy kiedyś na katowickich jak tam przyjadę :wink4:

koledzy......................zmieńcie temat - wiara to indywidualna sprawa.

Ps. Keżor już wiem czemu masz 5 silnik w B5 - do kościoła nie chodzisz :bicz:

:decayed:

Mirek starałem się ominąć temat wiary tylko szacunku do starszych i do reszty społeczeństwa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomyślałem że będzie tyle zamieszania wokół CZARNEJ MAFII :evil:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:52_________________________________________________

nie naśmiewam sie z ludzi wierzących , nie zrozumiałeś do końca mojego ostatniego zdania , szanuje każdego człowieka , może wierzyć w co chce.

nawet wezme ślub kościelny jak będzie trzeba , ale śmieszy mnie kościół jako instytucja , zresztą religia też , bo jestem za inteligentny , żeby w to wierzyć , wole teorie wybuchu ;)

to tak w skrócie ;)

czyli twierdzisz że jestem mało inteligentny :gwizdanie:

Ok koniec gadki o tym bo nas z forum wywalą :polew: albo po kropku dostaniemy. Pogadamy kiedyś na katowickich jak tam przyjadę :wink4:

Jak chcesz dostać ostrzeżenie to napisz d*pa na forum Audi A6 tam karaja nawet za źle postawiony przecinek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Keżor już wiem czemu masz 5 silnik w B5 - do kościoła nie chodzisz :bicz:

:decayed:

:polew: 3ci ku*** !! 3ci :polew:

skąd wiesz że 3ci - odpalałeś dzisiaj auto :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:54_________________________________________________zapaliło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomyślałem że będzie tyle zamieszania wokół CZARNEJ MAFII :evil:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:52_________________________________________________

nie naśmiewam sie z ludzi wierzących , nie zrozumiałeś do końca mojego ostatniego zdania , szanuje każdego człowieka , może wierzyć w co chce.

nawet wezme ślub kościelny jak będzie trzeba , ale śmieszy mnie kościół jako instytucja , zresztą religia też , bo jestem za inteligentny , żeby w to wierzyć , wole teorie wybuchu ;)

to tak w skrócie ;)

czyli twierdzisz że jestem mało inteligentny :gwizdanie:

Ok koniec gadki o tym bo nas z forum wywalą :polew: albo po kropku dostaniemy. Pogadamy kiedyś na katowickich jak tam przyjadę :wink4:

Jak chcesz dostać ostrzeżenie to napisz pupa na forum Audi A6 tam karaja nawet za źle postawiony przecinek :tongue4:

Pelex cicho bądź bo to przez Ciebie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...