Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek, chcesz ten stabilizator wraz z łącznikami? Robię porządek w piwnicy i chyba mi tylko to zostało po OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pomyślałem że dzisiaj piątek :doh:

a>

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

i jem kebaba :naughty:

Jakis kiepski ten kebab gdzie go kupiłeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pomyślałem że dzisiaj piątek :doh:

a>

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

i jem kebaba :naughty:

Jakis kiepski ten kebab gdzie go kupiłeś ???

Nie mów głośno, moja robiła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo kebabów, w Radzionkowie jest Grand Kebab. Jeśli ktoś będzie przejeżdżał, zapraszam spróbować - dobry, ciepły, ciasto miękkie, świeże składniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo kebabów, w Radzionkowie jest Grand Kebab. Jeśli ktoś będzie przejeżdżał, zapraszam spróbować - dobry, ciepły, ciasto miękkie, świeże składniki.

skosztuję kiedyś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario poka jaki ten videorejestrator kupiłeś :whistling:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Maniek gdzie ta fota co mi mówiłeś - bo na stronie mardi nic nie znalazłem

> Luźne poślady :decayed:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

:hi:

Kupiłem ten :

KAMERA GOCLEVER REJESTRATOR VIDEO DVR HD WIDE (2834663281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Polecam ten :

VIDEO REJESTRATOR TRASY GOCLEVER KAMERA FULL HD (2797629570) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mario, a co z tą co kupiłeś jest nie tak? bo zamierzam kupić i zastanawiam się czy warto dawać 270 zł, bo nie zależy mi na full hd:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario poka jaki ten videorejestrator kupiłeś :whistling:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Maniek gdzie ta fota co mi mówiłeś - bo na stronie mardi nic nie znalazłem

> Luźne poślady :decayed:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

:hi:

Kupiłem ten :

KAMERA GOCLEVER REJESTRATOR VIDEO DVR HD WIDE (2834663281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Polecam ten :

VIDEO REJESTRATOR TRASY GOCLEVER KAMERA FULL HD (2797629570) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mario, a co z tą co kupiłeś jest nie tak? bo zamierzam kupić i zastanawiam się czy warto dawać 270 zł, bo nie zależy mi na full hd:decayed:

Powiem tak ... wszystko jest OK i jest warta polecenia ale ja ja albo sprzedam albo wymienie na ten model najwyższy ponieważ chce to tak zabudować żeby o tym zapomniec itd. schować... odpowiednio podłączyć i tak żeby mi sie o tym przypomniało w momencie w ktorym będzie to potrzebne dlatego zainwestuje raz a porzadnie ale ta co mam to jest OK .. samo działanie jest super jezeli chodzi o szybkośc zapisu itd to brak uwag jest super ale sam obraz jest taki jak na filmikach na YT ... jest spora róznica pomiedzy HD a FullHD ...:wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

To jest moja Hd Wide

a to model Full HD

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

P.S. Moge moją odsprzedać za 120 zł gwarancja 2 lata nówka raz testowana jak ktos chętny ... :wink:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

P.S. Moge moją odsprzedać za 120 zł gwarancja 2 lata nówka raz testowana jak ktos chętny ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłbym coś takiego ....ale co.............................będę sam na siebie donosił ??? :grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłbym coś takiego ....ale co.............................będę sam na siebie donosił ??? :grin::grin::grin::grin::grin:

To sie może samo spłacić w pare sekund ... :wink: a nie musi nigdy ... ale koszta śmieszne i warto moim zdaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur miałeś dzwonić :wink:

ano ....urwanie d*py z maluszkiem.....chora jest :kwasny: serducho się kroi jak kaszle :facepalm:

.....na razie nic nie kombinuj....pogadamy na spocie Tomku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur miałeś dzwonić :wink:

ano ....urwanie d*py z maluszkiem.....chora jest :kwasny: serducho się kroi jak kaszle :facepalm:

.....na razie nic nie kombinuj....pogadamy na spocie Tomku :wink:

No dobra, ale zastanów się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

obalam schłodzoną zupkę chmielową :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ..............tylko chłodziłem jakieś 24h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...