Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ja też - jutro zabieram sprzęt bo będzie przymiarka moich rotorów do A6 C6

Przymierzyłbym Ośkowe RSy:whistling:

Myśle że jak tylko Osiek wpadnie to nie będzie problemu ... przynajmniej tyle może dla Ciebie zrobić za to że odciążyłeś go od ciągłych napraw i mrugających ledów ... :grin::wink:wpadaj w stroju pralki :decayed:

o co chodzi ??? :decayed:

Mayday jest w sobotę :decayed:

to się z KFX'em będziesz bawił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja też - jutro zabieram sprzęt bo będzie przymiarka moich rotorów do A6 C6

będziesz na zimówce już,czy na lecie jeszcze ??

jakbym chciał zimę przymierzyć?? do siebie....wiem ,że masz 225/45/18...i się zastanawiam ,czy to by u mnie siadło :whistling:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

:hi: Nie będę się przecież z tłumu wyróżniał.
Audi A4 66666.00 PLN. Bugaj - otoMoto.pl dla samych foteli warto brać :decayed:

Devil, fura w sam raz do ciebie zważając na cenę :decayed: Nie czujesz jakiegoś przyciągania jak widzisz tą cenę? Lub chociaż jakiegoś mrowienia :polew:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

jak on to poczyta....:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

aleś przyłożył teraz :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::tonguemad::grzywa:

Obaj po jednych piniondzach :facepalm:

A mrowiło to mnie dzisiaj w robocie ........ w d***........ od siedzenia i gapienia się w monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA już decyzje chyba na 2014 podjąłem - nic ciekawego nie wymyśle - rozmiar i wzór zostaje - tylko chyba zmienię kolor na ten jaśniejszy grafit

Ja mam tyle opcji że nie wiem na co się zdecydować :grin:

Aktualny wzór RS6 II, Tuaregi z B5, Ośkowe RS4 i cichy faworyt z palety Audi.

Każda ta felga na glebie będzie robić robotę i to jest pewne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie to przymierzysz - może będzie - z tego co wiem to jutro jedzie do KR na montaż neonów tył :naughty:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

ja też - jutro zabieram sprzęt bo będzie przymiarka moich rotorów do A6 C6

Przymierzyłbym Ośkowe RSy:whistling:

a są do sprzedania :whistling:

Wiem że są, tyle że ja chcę kupić coś czego nikt nie ma, ale z drugiej strony jak oglądam B7 na RSach i glebie to jest miód :kox:

Te RS to bym przygarnął do B5 :buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha: Mega mi się wzór podoba i zagości na bank w większym rozmiarze w moim poczciwym "Devilowozidle" bo na zimówkach od Mańka to pomału wstyd się pokazać :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie to przymierzysz - może będzie - z tego co wiem to jutro jedzie do KR na montaż neonów tył :naughty:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

ja też - jutro zabieram sprzęt bo będzie przymiarka moich rotorów do A6 C6

Przymierzyłbym Ośkowe RSy:whistling:

a są do sprzedania :whistling:

Wiem że są, tyle że ja chcę kupić coś czego nikt nie ma, ale z drugiej strony jak oglądam B7 na RSach i glebie to jest miód :kox:

Te RS to bym przygarnął do B5 :buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha: Mega mi się wzór podoba i zagości na bank w większym rozmiarze w moim poczciwym "Devilowozidle" bo na zimówkach od Mańka to pomału wstyd się pokazać :wink::wink:

felgi Mańka to sobie zostaw - tylko opony na nich zmień z letnich na zimowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA już decyzje chyba na 2014 podjąłem - nic ciekawego nie wymyśle - rozmiar i wzór zostaje - tylko chyba zmienię kolor na ten jaśniejszy grafit

Ja mam tyle opcji że nie wiem na co się zdecydować :grin:

Aktualny wzór RS6 II, Tuaregi z B5, Ośkowe RS4 i cichy faworyt z palety Audi.

Każda ta felga na glebie będzie robić robotę i to jest pewne :decayed:

Szkoda że te felgi takie wąskie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA już decyzje chyba na 2014 podjąłem - nic ciekawego nie wymyśle - rozmiar i wzór zostaje - tylko chyba zmienię kolor na ten jaśniejszy grafit

Ja mam tyle opcji że nie wiem na co się zdecydować :grin:

Aktualny wzór RS6 II, Tuaregi z B5, Ośkowe RS4 i cichy faworyt z palety Audi.

Każda ta felga na glebie będzie robić robotę i to jest pewne :decayed:

Szkoda że te felgi takie wąskie :decayed:

Tuaregi 9'', Ośkowe RS4 8.5'', "czarny koń" też 8.5" i aktualne RS6 II mają śmieszne 8'':grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy się tak na szerokość felgi jaracie - co niby to daje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy się tak na szerokość felgi jaracie - co niby to daje ?

A popatrzyłeś kiedyś od tyłu na auto? 8'' w B7 daje taki efekt wizualny jakby auto stało na wąskich zimówkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że w B7 8 czy 8,5 jest akurat - jeżeli w B8 przy 9 calach jest opona 265 - no to jak w B7 jest 225/235 to 8 jest idealnie - proporcje są identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy się tak na szerokość felgi jaracie - co niby to daje ?

A popatrzyłeś kiedyś od tyłu na auto? 8'' w B7 daje taki efekt wizualny jakby auto stało na wąskich zimówkach :decayed:

+1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

RS4 B7 ma 9" chyba nigdy nie widziałeś takiego walca na drodze :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

B7 szło na max 18'' 8'' szeroka i opona 235, ALE czego się nie robi dla poprawy prowadzenia i oczywiście wyglądu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

RS4 B7 ma 9" chyba nigdy nie widziałeś takiego walca na drodze :jerk:

ori RS4 9" miałem w B7 - tylko że to nie felga a opona robi walec na drodze

Myślisz że mając oponę 235 i felgę 9 masz większy walec niż opona 235 i felga 8 ? nic a nic - większy naciąg i tyle

Po drugie ja walczę z tym żeby mieć w B8 w miarę możliwości jak najwęższą oponę żeby strat mocy nie było a co niektórzy widzę 200ps nie przekroczyli a jak by mogli to by 255 wsadzili żeby mieć walec - nie potrafię dopatrzeć się logiki i sposobu myślenia

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

B7 szło na max 18'' 8'' szeroka i opona 235, ALE czego się nie robi dla poprawy prowadzenia i oczywiście wyglądu :wink:

i dokładnie na taki setapie przyjechało B7 z DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że ma - i jak to wygląda ? dla mnie debilizm - może to taki styl - nie wiem - ale niech mi nikt nie mówi że to coś daje albo jest za***iste - pasuje to jak świni siodło

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

jeżeli to ktoś robi dla tylko i wyłącznie wyglądu, na zawody, dla airaida - to ok

ale nie do normalnego użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

RS4 B7 ma 9" chyba nigdy nie widziałeś takiego walca na drodze :jerk:

ori RS4 9" miałem w B7 - tylko że to nie felga a opona robi walec na drodze

Myślisz że mając oponę 235 i felgę 9 masz większy walec niż opona 235 i felga 8 ? nic a nic - większy naciąg i tyle

Po drugie ja walczę z tym żeby mieć w B8 w miarę możliwości jak najwęższą oponę żeby strat mocy nie było a co niektórzy widzę 200ps nie przekroczyli a jak by mogli to by 255 wsadzili żeby mieć walec - nie potrafię dopatrzeć się logiki i sposobu myślenia

Tu chodzi o szeroką felgę i mega naciąg. Np felga 9,5J i opona 225 - to jest taki trend że rant jest odkryty. Nie każdemu się to podoba, nie każdy lubi szurać autem po glebie. Ty też próbujesz poprawić fabrykę wkładając inne sprężyny, bo chcesz mieć auto trochę niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...