Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

B7 w q nie kupię w moim budżecie a jednak rezygnuje z kupna b6 żeby mieć quattro ale starsze o kilka lat auto. Więcej już nie doloze więc pozostaje oska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Tomaszu to że nie miałeś wypasu jest bez znaczenia...bardzo szybko się przyzwyczaisz :) gorzej w drugą stronę.



czyli na razie tylko 4 chętnych jest ? no co jest panowie

A chętnie coś wypije ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu też nie uśmiecha mi się wykartkowac kilku tyś odrazu na swap jakby padł multitronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac b7 juz musisz sie liczyć z tym że może paść silnik albo cos innego i trzeba mieć cos kasy na boku, pamietaj że to nie jest niezniszczalne b5 z 1.9 pod maską, dlatego też albo czekasz albo bierzesz tego w automacie, za 30k idzie juz kupić fajne b7 wiec odpusc szaraka bo bedziesz za chwilę żałował i wierz mi, nikt Ci nie chce źle doradzić:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tomaszu to że nie miałeś wypasu jest bez znaczenia...bardzo szybko się przyzwyczaisz :) gorzej w drugą stronę.

czyli na razie tylko 4 chętnych jest ? no co jest panowie

A chętnie coś wypije ...

to pisać tak bankowo bo musze wiedzieć na ile osób coś kupować - chyba że chcecie każdy sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym wpadł opic nowa kiere ale pewnie będę w robocie siedział do 21

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to pisać tak bankowo bo musze wiedzieć na ile osób coś kupować - chyba że chcecie każdy sobie

Bankowo byda to coś kupować czy jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu też nie uśmiecha mi się wykartkowac kilku tyś odrazu na swap jakby padł multitronic

Weź już przestań pier**lić o tej skrzyni, ona z dnia na dzień nie pada, a tym bardziej przy takim przebiegu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, to może każdy sobie kupi co chce bo widzę że doszło parę osób a pizzę mogę taniej załatwić :naughty:


PS: Jestem za finką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu też nie uśmiecha mi się wykartkowac kilku tyś odrazu na swap jakby padł multitronic

Weź już przestań pier**lić o tej skrzyni, ona z dnia na dzień nie pada, a tym bardziej przy takim przebiegu :facepalm:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Miron, robimy tak że każdy niech kupi wyborowa/finke, do tego kazdy wezmie sprite/cola i po paczce chipsów, na pizze czy cos tam złożymy sie na miejscu

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem tak, przestańcie już du.....ć o tych autach bo miałem 3 strony czytania a była tylko jedna wypowiedź na temat jutrzejszego dnia :kox::grin: :grin: :grin:


Pucek dobrze prawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mętlik totalny

Podoba mi się mimo wszystko ta grafitowa

Podoba Ci się to kup i nie patrz na innych... Mogę być Twoim mentorem... wkońcu mam nissana i kupiłem Clio w golasie :D i mam wyjeba... co kto sądzi o tym ;) Ja jestem zadowolony haha ty też będziesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna mi namieszała i tyle :decayed:


Mam mętlik totalny
Podoba mi się mimo wszystko ta grafitowa

Podoba Ci się to kup i nie patrz na innych... Mogę być Twoim mentorem... wkońcu mam nissana i kupiłem Clio w golasie :D i mam wyjeba... co kto sądzi o tym ;) Ja jestem zadowolony haha ty też będziesz..

:thumbup1:

Edytowane przez A4-Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wstawiłem 0.5 wyborowej do zamrażalnika wiec na jutro będzie dobrze zmrożona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu też nie uśmiecha mi się wykartkowac kilku tyś odrazu na swap jakby padł multitronic

Weź już przestań pier**lić o tej skrzyni, ona z dnia na dzień nie pada, a tym bardziej przy takim przebiegu :facepalm:

Tak najpierw wysyła maila do właściciela samochodu ,a dopiero potem jak przyszła ofiara depresji odczyta wiadomość to pada :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...