Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Pucek Bier od moskala B5 cena atrakcyjna i wózek pomieści a i do lekarza się nie spóźni z małą... :D

O to to

+1

No tylko nie wiem ile w to trzeba jeszcze wsadzić żeby bezawaryjjnie i bezstresowo śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pucek Bier od moskala B5 cena atrakcyjna i wózek pomieści a i do lekarza się nie spóźni z małą... :D

O to to

+1

No tylko nie wiem ile w to trzeba jeszcze wsadzić żeby bezawaryjjnie i bezstresowo śmigać
Przy nie porobionym 2.7 bit pod maską nigdy nie ma bezstresowej jazdy :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek Bier od moskala B5 cena atrakcyjna i wózek pomieści a i do lekarza się nie spóźni z małą... :D

O to to

+1

No tylko nie wiem ile w to trzeba jeszcze wsadzić żeby bezawaryjjnie i bezstresowo śmigać
Przy nie porobionym 2.7 bit pod maską nigdy nie ma bezstresowej jazdy :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

No powiem szczerze że jak zobaczyłem że sprzedaje to pomyślałem sprzedam beemwe i wezme ale tutaj mam konstrukcje prosta jak budowe cepa i wygląd OK a tu znowu zapitala ale nigdy nie wiadomo kiedy stanie na drodze i co by trza w nim porobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek

http://otomoto.pl/oferta/skoda-roomster-zadbana-po-oplatach-maly-przebieg-ID6ykNqb.html#42abc8e64c

wózek wchodzi bez składania :wink:

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję "Nie podoba mi się to auto" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten roomster... Mi by się podpbał jako drugie auto jak już beemka mi się znudzi... Rower bym woził bez platformy

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję "Nie podoba mi się to auto" :decayed:
Dla mnie też jest takie se, ale praktyczne i tyle

No to nie pozostaje nic innego jak a3

a może tzw samochód niespodzianka hehe

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-klima-alu-gwarancja-serwisowany-bezwypadkowy-idealny-zadbany-ID6yCWNj.html#79d4664911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Egon, diesel calkowicie odpada, zresztą nawet jak jeździ moim to nie przekracza 2tys obrotów wiec moc nie potrzebna, myślałem nad gazem ale to też nie ma sensu.

Na fajne polo z dużymi lampami trzeba 20k wiec znowu musze dołożyć, jeszcze chwila i z pierwotnych 10k zrobi sie auto za 25k

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

ja tak dokładałem i skończyłem na 60kpln :grin: też miało być 20 na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

1.2 chodzą jak kosiarki, wiem jak to chodzi, bo szwagierka upala w ibizie. I jak widzę w ogłoszkach, że dynamiczny i mało pali...?! :blink: Nie jedzie, rzympoli i pali jak smok :facepalm: . 1.4 8v proste jak konstrukcja cepa...spalanie miasto 7-7,5l idealne do gazu charakterystyczny dźwięk silnika, ale dalej nie jedzie, lecz dynamiczniejsze niż 1.2 (szwagier ma). 1.4 16v, tu już inaczej z dynamiką, nawet 75KM już daje powiedzmy jakąś frajdę z punktu A do B wg. mnie idealne. już nie mówiąc o 101KM (Ewka ma). Spalanie miasto 7 litrów latem i około 8 zimą. Problematyczne są plastykowe doloty (nieszczelności się wdawają), ale sprawne rączki sobie i z tym poradzą, albo wymiana na metalowy (dużo używek na necie) i odmy lubią zamarzać, ale raz w roku zdemontujesz (dostęp z kanału dobry) wyczyścisz i już okej, alternatywa dla nowych (Rysiek poradził). Też proste w budowie. Charakterystyczne dla tych silników jest to, że głośno chodzą :) . A lpg, dobry gazownik se poradzi.

...zresztą poco się tak produkuję, na pewno obadałeś temat :grin:


Pucek...ja bym walił jak piszesz w ibizę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek Ty i nie wiesz jakie auto kupić? Prosza Cie...

Wiem że ibiza tym bardziej po lifcie(od 2006) to najlepsza opcja bo młode, jakoś wygląda i wypas ma fajny ale może ktoś by mnie zaskoczył i podsunął lepszą opcję :decayed:

A3 fajne ale buda stara, rocznik max 2002 i brak 5d, środek jak ex b5 którym Ania jeździ więc woli coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

1.2 chodzą jak kosiarki, wiem jak to chodzi, bo szwagierka upala w ibizie. I jak widzę w ogłoszkach, że dynamiczny i mało pali...?! :blink: Nie jedzie, rzympoli i pali jak smok :facepalm: . 1.4 8v proste jak konstrukcja cepa...spalanie miasto 7-7,5l idealne do gazu charakterystyczny dźwięk silnika, ale dalej nie jedzie, lecz dynamiczniejsze niż 1.2 (szwagier ma). 1.4 16v, tu już inaczej z dynamiką, nawet 75KM już daje powiedzmy jakąś frajdę z punktu A do B wg. mnie idealne. już nie mówiąc o 101KM (Ewka ma). Spalanie miasto 7 litrów latem i około 8 zimą. Problematyczne są plastykowe doloty (nieszczelności się wdawają), ale sprawne rączki sobie i z tym poradzą, albo wymiana na metalowy (dużo używek na necie) i odmy lubią zamarzać, ale raz w roku zdemontujesz (dostęp z kanału dobry) wyczyścisz i już okej, alternatywa dla nowych (Rysiek poradził). Też proste w budowie. Charakterystyczne dla tych silników jest to, że głośno chodzą :) . A lpg, dobry gazownik se poradzi.

...zresztą poco się tak produkuję, na pewno obadałeś temat :grin:

Pucek...ja bym walił jak piszesz w ibizę

żona ma 1.0 3 cylindry to jest kosiarka , ma to 60 ps ale powiem Ci że daje rade

ostatnio jeździłem golfem 7 z 1,4 150 ps to jeździ super ale trzeba go wysoko kręcić

kiedyś jeździłem skoda rapid na jazdach próbnych 1,2 105ps i powiem że przyjemnie się tym jeździ

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą słabą benzynę trzeba wysoko kręcić, co nie Stasiu? :decayed:


http://otomoto.pl/oferta/seat-ibiza-1-4-86-km-151-tys-km-klimatronik-po-oplatach-guzow-9-ID6yBJoR.html#e51fb18e6f Coś takiego wyrwać i będzie gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie im porobiło coś i forum motoryzacyjne przenieśli na wątek spotowy :facepalm:

:D

Rozwiązanie pajdy uważam za najlepsze ... wkładanie dziecka do fotelika to masakra ...

I jeszcze Pucek podziękujesz mu flaszką bo sie sam do tego szybko przekonasz ;)

Jeżdżę z moją Emi zafirą( opc :D ) 2 tygodnie i już wiem czemu te auta cieszą sie taką popularnością wśród aut rodzinnych ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, nie ja będę wkładał dziecko do fotelika takiej ibizy, więc musi się liczyć z tym wyborem :)

Obstawiam że będzie tam z tyłu miejsca jak w moim A4 więc bez tragedii.

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższe auto to luksus przy wkładaniu Brzdąca do fotelika .

Ale to trzeba przerobić na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższe auto to luksus przy wkładaniu Brzdąca do fotelika .

Ale to trzeba przerobić na sobie.

Kiedyś kupię sobie Q7 to się przekonam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższe auto to luksus przy wkładaniu Brzdąca do fotelika .

Ale to trzeba przerobić na sobie.

Kiedyś kupię sobie Q7 to się przekonam :)

na następnym dziecku wypróbujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższe auto to luksus przy wkładaniu Brzdąca do fotelika .

Ale to trzeba przerobić na sobie.

Kiedyś kupię sobie Q7 to się przekonam :)

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puuuucek...

nie ibiza tylko leona 1P szukaj ;) auto jest bardzo duże wewnątrz a z zewnątrz w miarę zgrabne, jedyny minus to ten dziwny kształt deski rozdzielczej ale można się przyzwyczaić :D

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...