Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Dzięki Pany za życzenia :drunk:

Ja po drugiej zmianie więc znowu lipa ze spotem była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć po pracy, dzisiaj nie siadło:/

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Tomek Wszystkiego Najlepszego... Zdrówko pod ten weekend... Pay Per View już wykupione i czekamy na najbardziej dochodowy cyrk który oglądalnością pobije rekordy....

A tak w temacie zimowym...

https://youtu.be/DtF8W0VEg4Q

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario sprawę mam warto kupić tego Xbox a one z tym kinektem bo myślę co by kupić i pograć z małym ino czy da radę grać

I tu drugie pytanko ma ktoś pożyczyć taki wynalazek co by to przetestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman wiesz moje zdanie takie że warto ale mam 32 lata i od dwudziestu pare lat nie rozstaje się z konsolami grami itd. Gram cały czas i nie ma konsoli której nie miałem nie licząc chyba tylko gamecuba... pytanie czy ty lubisz grać itd. A co do Wiktora to bankowo da rade... Pochyta to szybciej niż stary... Dawid od Mirona śmiga bez problemowo na x360 i PS3... Co do testu konsoli to ja ci moge pożyczyć tylko mało ci to da bo ja mam bez kinecta i jeden pad no i gry raczej nie pod Wiktora... W twpim przypadku trzeba by się zastanowić czykupić xone czy. Dobry używany zestaw x360 i wtedy wszystko tańsze gry itd.

Pucek ma x360 ale.nie wiem czy ma kinecta...

Co do gier zawsze pytaj co warto co nie

Naciapane z Z2

Ostatnio znajoma sprzedawała naprawde fajny zestaw x360 z kinectem kierownica pedałami itd. I zapasem gier pod dzieci...poszło to za ok 800 wiec sam widzisz różnice w cenach

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzieci to polecam crash bandit :-)

A co do kinekta to nie wiem nie miałem, nie grałem

Przy flaszcze ponoć się fajnie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bo ostatnio zacząłem się tym trochę interesować a czy ja jestem graczem raczej nie ale trochę zabawy zimowymi wieczorami czemu nie, zabicie nudy pewnie dobre ale czym się te konsole różnią i którą wybrać to czarna magia masakra, musimy Mario na spokojnie o tym pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzieci to polecam crash bandit :-)

A co do kinekta to nie wiem nie miałem, nie grałem

Przy flaszcze ponoć się fajnie gra

Pajda crash bandicoot to tytuł Sony... I to mega klasyk na stare konsole jeszcze przed PS3... Ostatni crash wyszedł na PS2...i był słaby.. Najlepszą częścią była crash bandicoot 3 warped ale to było na psx... A diman celuje w pudło microsoftu więc.... Rayman.... Origins i Legends wymiatają sam teraz upalam Legends a i Dawid od Mirona dostanie ten tytuł na mikołaja

Naciapane z Z2

Kurde pajda teraz wspomnienia mi pogoniłeś do głowy...

cc468b6e3df83bfded6a2958631e7098.jpg

Czasy Crasha Spyro Tekkena 3 Metal Gear Solid... Gran Turismo pierwszego... Najlepszego

..

Co do Crasha to sony podało oficjalne info bodajrze wczoraj że premiera Crasha jest potwierdzona na PS4 ale pod.marką Skylanders tak samo jak Spyro a to już nie to samo....

Naciapane z Z2

Masz diman tytuł kultowy dla takiego wiktora na xboxa 360 lub one...

https://youtu.be/ZJNR3384UZ8

Tak to wygląda ja to teraz upalam... Dzisiaj już mnie palce.bolą od gałek i teraz dla odpoczynku KSW a w twoom przypadku ja bym chyba radził xboxa 360... Połowa ceny a grywalność podobna i gry po taniemu.

Ja mam jeszcze Wii ale to raczej konsola dla fanów typowo Nintendo

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ja się nie upieram przy żadnej konsoli mam ps2 i grałem mało na tym bo te pady mnie jakoś słabo przekonują i dlatego Xbox mnie urzeka tym kinektem bo można się powyglupiac ale przed zakupem chciałbym to gdzieś wypróbować bo nie chce wrócić jak przy ps2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ja się nie upieram przy żadnej konsoli mam ps2 i grałem mało na tym bo te pady mnie jakoś słabo przekonują i dlatego Xbox mnie urzeka tym kinektem bo można się powyglupiac ale przed zakupem chciałbym to gdzieś wypróbować bo nie chce wrócić jak przy ps2

To sprzedaj to stare ps2.... Wiela za.to chcesz? :-D

No ja kinecta nie mam wiec ci nie pożycze może pucek ma...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ja się nie upieram przy żadnej konsoli mam ps2 i grałem mało na tym bo te pady mnie jakoś słabo przekonują i dlatego Xbox mnie urzeka tym kinektem bo można się powyglupiac ale przed zakupem chciałbym to gdzieś wypróbować bo nie chce wtopić jak przy ps2

A z kadry ja mam wiedzieć jest jeszcze parę gier ja się na tym nie znam

Mario ja się nie upieram przy żadnej konsoli mam ps2 i grałem mało na tym bo te pady mnie jakoś słabo przekonują i dlatego Xbox mnie urzeka tym kinektem bo można się powyglupiac ale przed zakupem chciałbym to gdzieś wypróbować bo nie chce wrócić jak przy ps2

To sprzedaj to stare ps2.... Wiela za.to chcesz? :-D

No ja kinecta nie mam wiec ci nie pożycze może pucek ma...

Naciapane z Z2

Też chyba nie ma z tego co wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ja się nie upieram przy żadnej konsoli mam ps2 i grałem mało na tym bo te pady mnie jakoś słabo przekonują i dlatego Xbox mnie urzeka tym kinektem bo można się powyglupiac ale przed zakupem chciałbym to gdzieś wypróbować bo nie chce wtopić jak przy ps2

A z kadry ja mam wiedzieć jest jeszcze parę gier ja się na tym nie znam

Mario ja się nie upieram przy żadnej konsoli mam ps2 i grałem mało na tym bo te pady mnie jakoś słabo przekonują i dlatego Xbox mnie urzeka tym kinektem bo można się powyglupiac ale przed zakupem chciałbym to gdzieś wypróbować bo nie chce wrócić jak przy ps2

To sprzedaj to stare ps2.... Wiela za.to chcesz? :-D

No ja kinecta nie mam wiec ci nie pożycze może pucek ma...

Naciapane z Z2

Też chyba nie ma z tego co wiem
No widzisz Miron też ma bez bo mu mojego sprzedałem a Ps 3 ma bez mova więc lipa...

PS2 w takich oryginalnych opakowaniach i bardzo dobrym stanie to ok 250 zł na allegro i to wersja slim...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz chcial to wywalic przy przeprowadzce na śmietnik to daj. Znac dam ci stowe za to moze 150 jak masz gry jakies pogram w stare klasyki

Naciapane z Z2

Cena dobra za ten zestaw..

www.elektronicznyswiat.pl/p/444635-konsola-xbox-one-500-gb-z-urzadzeniem-kinect-gra-dance-central-spotlight-oraz-3-mce-xbox-live-gold-6qz-00082.html?T5D02786

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cie palce bolą to pożyczę ja od ciebie na dzisiaj z jakimiś fajnymi grami ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj i zabieraj ale nie mam kinecta i przywiez mi ps2 z grami.

Dam ci konsole z raymanem i jakies wyscigi i fajne motory zręcznościowe

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rayan też fajny też gralem

No szkoda ze crasha później tak zaniedbania bo ja w to grałem na ps1. Siorka w to dużo grała a papas nam kibicowal ale to były czasy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...