Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... Jak tak obserwuje Was i się zastanawiam... Jakbym miał porządny sprzęt (rower...bez podtekstow Panowie) czy dałbym radę :wink: bo chodzę pieszo na kopalni z obciążeniem ~10/20 kg pod górkę długości 300m pod kątem 30 ~40 stopni i nie robi mi to większego problemu. Ciekaw jestem jakby tam trasa wpłynęła na moje nogi długości 100 km 

 

...wiem to są gdynianie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Polko, ja w zeszłym roku brałem stary rower od brata czyli taki 10 letni i od strzała robiłem po 25-35km, jedynie co mnie bolało to d*pa, nic więcej, nogi jak najbardziej ok, zero zakwasów czy coś podobnego, za to Ania miała zakwasy + boląca d*pa, więc nasza robota bardzo nam pomaga, tym bardziej że polega ona na ciągłym poruszaniu się w przeróżnych warunkach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polko nie musisz mieć porządnego sprzętu... wystarczy sprawny sprzęt.. wiadomo że lepiej mieć większe koła itd... ale jak masz górala na kołach 26 i wszystko w nim działa jak trzeba to spokojnie możesz szurać z nami.

 

Damy znać jak będziemy robić jakiś krótszy trip ok 60 km

 

jedynie co to faktycznie dobre spodenki z pampersem lub dobde siodełko wygodne żelowe

 

jak byś faktycznie chciał z nami pojechać a nie masz roweru to miron ma nówke cuba który idzie na allegro na kołach 26

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pucek pisze rower jak jest sprawny to moze i być nawet 10 letni i nogi raczej nie bolą ale d*pa boli jak h..j nawet z pampersem.
Ja dzis ogolnie spoko ale na żyć siadam delikatnie ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stanley napisał:

Miron, nieźle żeś pocisnął na finiszu pod górę, przez chwilę Cię dochodziłem, ale jak zaczęło gotować mi się pod kaskiem, a Ty dochodziłeś kolarzy, to totalnie odpuściłem, ostatnie 400m  bym wprowadzał koło jak jakaś pipa.

Sprawdzałem tylko czy jakaś laska, albo 60cio latek mnie nie dochodzą  :decayed:

No Stasiu powiem Ci lekko nie było - mi już tak bryle parowały że chwilowo nic nie widziałem - ale kolarze nie ukrywam motywowali a po drugie chciałem jak najszybciej wjechać i mieć to za sobą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dzisiaj jak gdyby nic - jak bym nigdzie wczoraj na rowerze nie był

No to chłopy z kopalni - nic tylko zorgnizować się w jakiś wekend na pół dnia i coś pokręcimy wspólnie wycieczkowo

A co do Anny to jednak fajny pomysł żeby na koniec sezonu zrobić sobie taki test wytrzymałościowy - zawsze człowiek potem wie na co może sobie pozwolić

Bo ja nie ukrywam dawno tam nie byłem na rowerze i tak po cichu sam miałem obawy jak mój organizm to zniesie a z racji wagi niestety brałem też wariant wchodzenia w razie co (naszczęście nie było to konieczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś też pogoda super na [emoji605] aż szkoda że w robocie trzeba kisić

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie gadaj ja mam cały tydzień 2 zm i cały tydzień taka pogoda ma być

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie gadaj ja mam cały tydzień 2 zm i cały tydzień taka pogoda ma być

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka


Nie narzekaj a ja delegacje [emoji41]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj a ja delegacje [emoji41]

Roweru nie wziałeś do doblo? ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roweru nie wziałeś do doblo? [emoji6]

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Myślałem o tym ale nie było gdzie to wsadzić a jestem właśnie na hotelu i stąd mam 16 km do rowów zdrzemnę się i jadę zarzucić trochę jodu na płuca [emoji16]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym ale nie było gdzie to wsadzić a jestem właśnie na hotelu i stąd mam 16 km do rowów zdrzemnę się i jadę zarzucić trochę jodu na płuca [emoji16]
wypożycz se ta. kajs rower

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypożycz se ta. kajs rower

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Chłopie kiedy jo to mom zrobic dzisiaj mom trochę czasu a od jutra tyrka od 6-18 potem trza coś do żarcia ogarnąć i spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...