Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Pucek napisał:

Gdyby to jeszcze była szkoda na lifta...

Niestety bok kierowcy.

? wymuszenie piwrwszenstwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

18 minut temu, horny devil napisał:

? wymuszenie piwrwszenstwa? 

Jechałem sobie z roboty, droga przez osiedle, z przeciwka stoi auto żeby skręcić w lewo na to za tym autem pojawia się focus st który próbuje się zatrzymać i widząc że przywali w tył zjechał na mój pas, udało mi się odbić ale i tak mnie zahaczył przez co przeleciałem przez chodnik i przetarłem lewą stronę, błotnik, felga, drzwi kierowcy, drzwi pasażera, krawędź tylnego błotnika, felga, poszły też plastiki podwozia, zbiornik spryskiwaczy, zwrotnica koła i końcówka drążka. Auto prawie normalnie jedzie, wiadomo że geometria poszła ale dojechałem o własnych siłach do Stasia (dzięki za pomoc!).

Dlaczego gość nie przywalił w tył poprzedniego auta? okazało się że to jego sąsiadka która wiozła dzieci do przedszkola więc wolał wybrać mnie.

Teraz poruszam się białym 2 letnim aurisem w kombi z silnikiem diesla - bagażnik większy (wizualnie) jak w B8, na zewnątrz wygląda nowocześnie, środek w czarnym połysku, radio multimedialne a przyciski szyb i regulacji lusterek jak w autach z 98 roku:grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pucek napisał:

Jechałem sobie z roboty, droga przez osiedle, z przeciwka stoi auto żeby skręcić w lewo na to za tym autem pojawia się focus st który próbuje się zatrzymać i widząc że przywali w tył zjechał na mój pas, udało mi się odbić ale i tak mnie zahaczył przez co przeleciałem przez chodnik i przetarłem lewą stronę, błotnik, felga, drzwi kierowcy, drzwi pasażera, krawędź tylnego błotnika, felga, poszły też plastiki podwozia, zbiornik spryskiwaczy, zwrotnica koła i końcówka drążka. Auto prawie normalnie jedzie, wiadomo że geometria poszła ale dojechałem o własnych siłach do Stasia (dzięki za pomoc!).

Dlaczego gość nie przywalił w tył poprzedniego auta? okazało się że to jego sąsiadka która wiozła dzieci do przedszkola więc wolał wybrać mnie.

Teraz poruszam się białym 2 letnim aurisem w kombi z silnikiem diesla - bagażnik większy (wizualnie) jak w B8, na zewnątrz wygląda nowocześnie, środek w czarnym połysku, radio multimedialne a przyciski szyb i regulacji lusterek jak w autach z 98 roku:grin:

 

no to nie wymuszenie. i nie tylko drzwi kierowcy? ciekawe czy gościu pomyślał że to mogłeś też jechać z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, horny devil napisał:

no to nie wymuszenie. i nie tylko drzwi kierowcy? ciekawe czy gościu pomyślał że to mogłeś też jechać z dziećmi.

W takiej sytuacji się nie myśli i reaguje instynktownie. 

Auta wiadomo że szkoda, dobrze że wszyscy cali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, H4mm3R napisał:

W takiej sytuacji się nie myśli i reaguje instynktownie. 

Auta wiadomo że szkoda, dobrze że wszyscy cali.  

Dokładnie, sam przekombinowałem bo odbiłem w prawo zamiast zaliczyć czołowe, prędkość mała więc źle by nie było, a polift mógł wpaść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pucek napisał:

Dokładnie, sam przekombinowałem bo odbiłem w prawo zamiast zaliczyć czołowe, prędkość mała więc źle by nie było, a polift mógł wpaść :decayed:

Tak jak Hammer pisał to nie przekombinowanie tylko instynkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, egon47 napisał:

Tak jak Hammer pisał to nie przekombinowanie tylko instynkt

Przecież wiem:wink:

Zresztą sam się zdziwiłem że nawet nie miałem wkurwa, tak jakoś na spokojnie mi to przyszło, jak mi gość skasował b7 to było inaczej:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, najważniejsze że nic nikomu się nie stało, autko się zrobi :wink:

 

 

Skoro dzisiaj nikomu się nie chce przyjechać to też odpuszczam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się tu dzieje? Ja sobie dziś nałożyłem wosk na nowego parcha, tak, wiem, po co skoro to nie moje, ale teraz przynajmniej nie ma siary na drodze :)

Jak by tam założyć 18stki to całkiem nie głupie auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pucek napisał:

Coś się tu dzieje? Ja sobie dziś nałożyłem wosk na nowego parcha, tak, wiem, po co skoro to nie moje, ale teraz przynajmniej nie ma siary na drodze :)

Jak by tam założyć 18stki to całkiem nie głupie auto?

Gupek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stanley napisał:

Gupek ;)

Mam rozumieć że mi przybierzesz jedną finke 50% :) bo Miron ten chlor na bank mi nie weźmie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 17:18, miron78 napisał:

Gregor - najlepiej zrobić tak

Zostaw sobie A5 - ja Ci zrobie kredyt gotówkowy jakieś 5 tyś eu - kupisz se wklęsłe koła na lato, normalną trumne z tej epoki i na oleje na 5 lat ci zostanie

A drugi Ci zrobie troszke większy - taki na dom

Ty będziesz zadowolony i urządzony a ja zaś pojade do amsterdamu jak za puckowe ?

:hi:

 

Miron dzięki za troskę o mój domowy budżet, ale póki co starcza mi od 1-go do 1-go i daję radę nawet coś odłożyć ? Więc kredytu nie potrzebuję.  A jak przyjdzie do budowy domu to się zobaczy, ale chyba nie będzie tak źle.

No a do Amsterdamu to można zawsze polecieć, nawet jako klubowy wypad. Czekam na takie coś.

ps. Jakbyś wiedział za ile kupiłem tą trumnę do też byś taką chciał mieć chodźby graty na podwórku trzymać w niej :decayed: Lub jak wrócisz z imprezy naj....any i żona nie chce cię widzieć to jest się gdzie przespać.

Edytowane przez gregory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2018 o 20:43, Pucek napisał:

Coś się tu dzieje? Ja sobie dziś nałożyłem wosk na nowego parcha, tak, wiem, po co skoro to nie moje, ale teraz przynajmniej nie ma siary na drodze :)

Jak by tam założyć 18stki to całkiem nie głupie auto?

I to ten co jakiś czas temu nawet nie miał czasu pogadać przez telefon. A tu kurfa cudze auta poleruje. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gregory napisał:

I to ten co jakiś czas temu nawet nie miał czasu pogadać przez telefon. A tu kurfa cudze auta poleruje. :doh:

Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem nic o polerce, po prostu umyłem białego ręcznie bo myjnia nie dawała rady, a że mam wosk w płynie to szybkie psik psik i jest 1000x lepiej, przez ten miesiąc użytkowania będę miał łatwiej o to zadbać.

Zresztą, jak Ty dzwonisz to jadę do roboty albo akurat ledwo co przyjechałem, dam Ci swój grafik to się dodzwonisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany 

 

Na wstępie napiszę że ten post pisany z telefonu bez tapatalka mnie wiele kosztuje nerwów... ale do sedna...

 

W niedzielę zabrałem żonkę na cudowny wypad we dwoje 30 km za Rzeszów do M.PMoto ... spotkanie na szczycie do wydania trochę sianka... czyli zakup kontrolowany do 33 tyś zł ładne b7 mniej ładne b7 i cudo japońskiej motoryzacji do którego bardzo nie byłem przekonany... Dogi chwalił pucek chwalił miron dał swoje 5gr dzięki też Stasiowi za rozmowe o golfach 6 sziroko i innych wynalazkach itd. itp. mogłem wyjechać b7 1.8 t quattro mogłem b7 tdi i wyjechałem hondą civic viii 1.8 V-Tec.... sam Miszel tak mi doradził... i dzięki za pomoc. 

 

Naprawdę super bryczka w dobrej cenie... niby wiekowa ale ten VTec robi robote i nie żałuje tych b7 quattro... szczerze niby spoko kasa ta sama  no i  avanty... serce podpowiedzialo jak i dobre porady kolegów. 

 

jestem mega zadowolony dzięki.

 

przypomnialy.mi sie czasy leona... to ma jebniecie godne typowego japońca... wkręca sie pięknie na obroty i jest to klasyczne łut łut łut...

 

 

tak się chciałem pochwalić dobrej decyzji. mokka poszła.w piz*u alentej frajdy z jazdy nasz autobus nie dawal co ten japonski przyklejony do zoli wariat.  sztywny reagujacy na kazdy ruch kierownicy... brzydki w środku ale do zakochania.  tyle ??? chyba będę hondziarzem szukam juz korka oleju ori type R

 

O.samej hondzie..

 

wersja max jaka w japońcu była do kupienia.  xenon grzane stolki  navi szklany dach fotochrom czujniki deszczu zmierzchu klimatronik dwie strefy i  wiele innych typu dvd. 

 

pod koniec tygodnia z piły wpada magik od hond poczarować nowe mapy jezyki itd. zobaczymy. 

 

Wersja jedyna na otomoto allegro z takim wypasem.  cena adekwatka ale było warto naprawde. 

 

Dzięki

 

 

Screenshot_20181207-181413.png

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiliśmy jeżeli było dbane serwisowane to będzie Pan zadowolony? Mój ojciec rozstał się ze swoim Cvc dwa miesiące temu po 9 latach tylko dlatego że kupił kolejną nową hondę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DOGI napisał:

Tak jak mówiliśmy jeżeli było dbane serwisowane to będzie Pan zadowolony? Mój ojciec rozstał się ze swoim Cvc dwa miesiące temu po 9 latach tylko dlatego że kupił kolejną nową hondę 

Stary nawet dzisiaj gadalismy o oleju itd. jestem zazdrosny o Olke że ma naprawde fajnego chopa... co jej kupil takie auto..  te nowe wynalazki jak astry V mokki które.miałem przy tym.mają nocke... dzisiaj popupalalem tak na spokojnie i sie zakochałem... naprawdę

 

Wypas mam jak w nowym drogim oplu poza grzana kierownica ale za to mam xenox i dvd i najwazniejsze nie 1.4 t a 1.8 Vtec a to robi mega różnica...  cooll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...