Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Czester czy to w sprawie TOMIQ-a do mnie dzwoniłeś ?

Bo widze ze autko było zapowietrzone :wink4: więc chyba o niego chodziło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Ten wynik 9-9-9 to jest jakiś dowcip, pewnie sabotaż. Ktoś głosuje tak aby zrobić zamęt chyba. Pewnie jacyś wandale z zewnątrz :przebiegly:

gregor coś dla ciebie

Piękne. Kiedyś już chyba widziałem ten klip. Poza tym te kawałki z RS6 są urywkami programu Top Gear:

http://www.youtube.com/watch?v=udNihQqg6j4

Ja jestem fanem tego programu. Widziałem wszystkie odcinki :decayed:

Miron oglądaj do końca. W autach z wielllllką mocą zapalająca się ta kontrolka to norma :decayed:

Ps. Gregor................. i pamiętaj............... SŁOWACY, SŁOOOOWAAAACYYYY :wallbash::polew:

Kup mi lecytynę lepiej dla pewności, abym nie zapomniał że to byli jednak słowacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ten wynik 9-9-9 to jest jakiś dowcip, pewnie sabotaż. Ktoś głosuje tak aby zrobić zamęt chyba. Pewnie jacyś wandale z zewnątrz :przebiegly:

Przed zagłosowanie nie zna sie wyników - wyczuwam duży spisek... Miron chyba może zobaczyć jak kto glosował ? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowaliśmy do czwartku wieczora - wynik 9-7 w związku z tym godzina zlotu zostaje nie zmieniona i jest to 18.00

Proszę już nie głosować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mironku mamy to juz gdzieś :polew:

Mam wszystkie odcinki Naznaczonego, 39 i pół, Brzyduli jak by kto chciał. kiedys Mironek wspominał że go interesuje 39 i pół, więc jak ile kopi nagrywac co :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mironku mamy to juz gdzieś :polew:

Mam wszystkie odcinki Naznaczonego, 39 i pół, Brzyduli jak by kto chciał. kiedys Mironek wspominał że go interesuje 39 i pół, więc jak ile kopi nagrywac co :mysli:

http://www.serialeonline.pl/

ty też są wszystkie odcinki :naughty: :naughty: :naughty:

i nie trzeba marnować 1,30 na płytki cd :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a jak nie to są 10--tki takich serwisów on line nawet z filmami, przed chwila oglądałem distrykt 9 od tyg w kinach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu Krolu może komuś sie nie chce szukac i akurat na kompie oglądać :gwizdanie: więc oferuje co mam a ty mi tu komentarz z d*py wyj...y wystawiasz ;( nie każdy jest tak doskonały jak ty i ma wszystko na bierząco :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu nie psuj interesu Pelexowi bo mnie zawsze 5 zł za odcinek kasował :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 22:47_________________________________________________i to po znajomości było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Czester czy to w sprawie TOMIQ-a do mnie dzwoniłeś ?

Bo widze ze autko było zapowietrzone :wink4: więc chyba o niego chodziło :>

ta to przeze mnie dzwonil. hehe teraz musze dociekac

dlaczego sie zapowietrzyl. Generalnie mam powymieniane wszystkie filtry procz paliwa.

.No i gdzies musze poczyscic te zapieczone lopatki narazie niemam gdzie. Dla scislosci tomq . Pozdrawiam tomq :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Czester czy to w sprawie TOMIQ-a do mnie dzwoniłeś ?

Bo widze ze autko było zapowietrzone :wink4: więc chyba o niego chodziło :>

ta to przeze mnie dzwonil. hehe teraz musze dociekac

dlaczego sie zapowietrzyl. Generalnie mam powymieniane wszystkie filtry procz paliwa.

.No i gdzies musze poczyscic te zapieczone lopatki narazie niemam gdzie. Dla scislosci tomq . Pozdrawiam tomq :)

Pozdrawiam Cie serdecznie i proponuje Ci pogonić Twojego paździocha porządnie może to rozrusza Twoje łopatki z dmuchawy a jak nie masz doświadczenia w tym temacie to poczekaj aż przyjadę na spocik i oprucz łopatek rozgrzeje także Twój ręczny hamulczyk :polew: wtajemniczeni wiedza o co chodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu Krolu może komuś sie nie chce szukac i akurat na kompie oglądać :gwizdanie: więc oferuje co mam a ty mi tu komentarz z d*py wyj...y wystawiasz ;( nie każdy jest tak doskonały jak ty i ma wszystko na bierząco :tongue4:

kurcze chciałem wam pomóc... :( :( :( a tu zaraz zjeby

już nic Wam nie powiem nigdy... :foch:

nawet jak będzie można paliwo za darmo z netu ściągać... a jeszcze chyba tylko tego w tej chwili się nie da :chytry: :chytry:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:06_________________________________________________

Mironku Ciebie :mysli: to zawsze za darmoche moge obsłuzyć :polew:

nie chce wiedzieć jak ty Mirona obsługujesz... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :banan1: :banan1: :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Pelex mam pytanko, jeden z wężyków powrotnych (chyba) z pompy paliwowej, mam do wymiany, czester kupił mi taki nowy :notworthy: :notworthy: :notworthy: ale po tym co się ostatnio na spocie działo, mam pytanie, czy mogę tak po prostu odłączyć ten stary wężyk i wpiąć nowy ??? Nie chce, żeby mi się cos zapowietrzyło... [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:09_________________________________________________

Krolu zniszcze Cie jak tylko dojade na spocik ty zabrany wróblu pocztowy :polew: :polew: :polew:

ty mnie lepiej przewieź furą między słupami to i tak dostanę zawału :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:10_________________________________________________kurcze, mogłem założyć watek na technicznym (na temat wężyka) bym sobie posty nabił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu możesz śmiało wymieniać każdy wężyk :naughty: nawet jak okręcisz ciśnieniowy to tez nie ma problemu nic nie bój :evil:

a co do przejażdżki miedzy filarkami to możesz na mnie liczyć :tongue4: jak mi sie to padło zwane A4 nie rozsypie to problemu ni ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu możesz śmiało wymieniać każdy wężyk :naughty: nawet jak okręcisz ciśnieniowy to tez nie ma problemu nic nie bój :evil:

a co do przejażdżki miedzy filarkami to możesz na mnie liczyć :tongue4: jak mi sie to padło zwane A4 nie rozsypie to problemu ni ma :polew:

no to super, może w poniedziałek to zrobię dzięki za info ... a jak coś to między filarami możesz posmigac moją eSSSSSSSSSSSSą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...