Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Masz coś w zanadrzu?

planujemy cos zorganizowac i moze bylbys chetny wpasc? :gwizdanie: wszystko zalezy od pogody i ilosci chetnych

Miron ty pewnie sie piszesz co :cool1: a twoj kuzyn?

Pucek o tobie tez pamietam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Masz coś w zanadrzu?

planujemy cos zorganizowac i moze bylbys chetny wpasc? :gwizdanie: wszystko zalezy od pogody i ilosci chetnych

Miron ty pewnie sie piszesz co :cool1: a twoj kuzyn?

Pucek o tobie tez pamietam :wink4:

stary - pisz tylko co i gdzie i z kim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. dzisiaj dostałem gumki od SIDa, brakuje mi tylko opasek na cooler :)

Czemu nie zamówiłeś też u SID-a?? :blink:, ma fajne opaski, amerekańskie :decayed:\

Synek ,gadałem ci już ............................

@ Arek chyba, że zaproponujesz coś fajnego na sobotę do południa to oleje te rurska. Pucek poczeka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś w zanadrzu?

planujemy cos zorganizowac i moze bylbys chetny wpasc? :gwizdanie: wszystko zalezy od pogody i ilosci chetnych

Miron ty pewnie sie piszesz co :cool1: a twoj kuzyn?

Pucek o tobie tez pamietam :wink4:

Ja jedynie jako widz i do towarzystwa, więc dawaj znać co jak i gdzie. Jestem chętny :good:

To mój tymczasowy numer: 515 334 792. Bo mi te ciarachy -Orange przez pomyłkę zdeaktywowali mi dotychczasowy numer :confused4: i teraz walczę o to aby go mieć z powrotem. Mam nadzieję, mieć już niedługo ten stary numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie tak łatwo nie daje się wkręcić, myślicie że uwierzyłem w tą eSke? buuu nie wyszło

Czester, mamy Cie :tongue4:

Mirek, a kiedy dostąpie tego zaszczytu przejażdżki tym czarnym parchem? bo ciekawi mnie komfort na tych 19'' a obiecałeś mi ostatnio :decayed:

ja jak najbardziej jestem Arek chętny :kox: :kox: :kox:

Gregor, wiem mój nauczycielu, zamówiłem u niego tylko na 70mm 2 sztuki, bo na reszte rozmiarów BRAK, czekać trzeba 2 miesiące :(

noo mi się aż tak nie śpieszy, prawde mówiąc to mam co innego na głowie, więc rury mogą jeszcze poczekać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłbym chętny - jak mi wszystko spasuje - tylko pisz mi tu zaraz co i jak :)[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 20:44_________________________________________________Pucek - nawet mnie nie wnerwiaj - co ja mam do Rybnika przyjechać żebyś się przejechał :disgust:

Ostatnio na zlocie były "drzwi otwarte" :decayed: kto chciał ten jechał [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 20:46_________________________________________________jeszcze nigdy nikomu nie odmówiłem :)[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 20:46_________________________________________________jedyny problem na ostatnim zlocie to gdzie się nie ruszyliśmy to sznur aut - nie było gdzie rozwinąć skrzydeł :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś w zanadrzu?

planujemy cos zorganizowac i moze bylbys chetny wpasc? :gwizdanie: wszystko zalezy od pogody i ilosci chetnych

Miron ty pewnie sie piszesz co :cool1: a twoj kuzyn?

Pucek o tobie tez pamietam :wink4:

Ja też chce!!!!!!!!!!!! będę grzecznie oglądać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor jak juz cos bedzie to dopiero popoludniem

teraz w niedziele bylo niezle zainteresowanie: Octawia RS, Corsa B c20xe, Corsa B c20let, Kadet D c20let, Calibra c20let, 200sx, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam grill z esy zawsze można powiedzieć, że tam jest mega power ale mu turbo przeładowuje i dziś się nie ściga... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja będę na spocie, więc spoko spoko Mirku, damy rade, może być tak jak wtedy B6, po autostradzie :thumbup:

jakie skrzydła, przecież to ledwo jedzie :gwizdanie:

Gregor, jednak nie będziesz się ścigał...no szkoda, najwyżej ja odpale APU :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie jako widz

no nie zartuj, a ja tu S4 dla ciebie zalatwiam :cool1:

Poważnie, nie liczcie mnie do ścigania :embarrassed: Ja popatrzę z miłą chęcią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda nooo szkoooda

ktoś musi Nas reprezentować, chyba że Mirek sie przełamie i pojedzie z jakąś corsunią z kreski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda nooo szkoooda

ktoś musi Nas reprezentować, chyba że Mirek sie przełamie i pojedzie z jakąś corsunią z kreski :naughty:

:tongue4:

jak mi czasowo będzie pasować to jak najbardziej mogę się ciąć :wink4:

Arek ale mam nadzieje że nie trzeba jechać pod granicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Arek, zdradz conieco, gdzie to mniej więcej planujecie zorganizować :decayed:

najwyżej się zrobi spota Rybnickiego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda nooo szkoooda

ktoś musi Nas reprezentować, chyba że Mirek sie przełamie i pojedzie z jakąś corsunią z kreski :naughty:

Pucek co się odwlecze......., jak już ci mówiłem nie mam nawet czasu ostatnio zajrzeć pod maskę, a tego ostatnio wymaga moja fura :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Arek, zdradz conieco, gdzie to mniej więcej planujecie zorganizować

takie info wysylamy wylacznie sms'em, za duzo "niebieskich" siedzi na roznych forach :gwizdanie: ale wspominalem o tym miejscu kiedys na spocie

Arek ale mam nadzieje że nie trzeba jechać pod granicę ?

mam to na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Arek, zdradz conieco, gdzie to mniej więcej planujecie zorganizować

takie info wysylamy wylacznie sms'em, za duzo "niebieskich" siedzi na roznych forach :gwizdanie: ale wspominalem o tym miejscu kiedys na spocie

Arek ale mam nadzieje że nie trzeba jechać pod granicę ?

mam to na uwadze

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...