Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

noo czemu by nie, tylko szkoda że taka impreza mnie ominie, chyba że zorganizujemy to w sobotę :decayed:

przyszły tydzień to nocki...a chyba w sobote to każdemu by pasowało, np. nie musi być spota w piątek, ale za to w sobote, w knajpie sie spotkać, te kręgle czy coś, może potańczyć? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nie napalaj się bo jutro mega imprezy nie będzie... :decayed:

chyba Kato wpadnie do Nas? upalamy jutro czarnego grata :naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to fakt...

jakiego czarnego grata ?

:disgust:

:decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 21:49_________________________________________________Pucek - możesz się przejechać po całym parkingu :decayed:

nawet 2 razy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to fakt...

jakiego czarnego grata ?

:disgust:

:decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 21:49_________________________________________________Pucek - możesz się przejechać po całym parkingu :decayed:

nawet 2 razy :tongue4:

a tego bez kitu nie zajarzyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na wątku Dzo-dza więcej spamuja niż tu (co kliknę na odpowiedzi na moje watki to ktoś tam coś pisze) a oni nie maja zaraz 1000 strony... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, nie zapomnij jutro zabrac wiesz czego ;)

jasne :wink4:

możesz jutro wieczorkiem je zabierać ( w środę się spawały, wczoraj prostowały, dziś poprawki lakiernicze ) a już jutro mogą być Twoje :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:15_________________________________________________

Panowie na wątku Dzo-dza więcej spamuja niż tu (co kliknę na odpowiedzi na moje watki to ktoś tam coś pisze) a oni nie maja zaraz 1000 strony... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

bo coś się u nas ekipa do pisania wykruszyła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, nie zapomnij jutro zabrac wiesz czego ;)

jasne :wink4:

możesz jutro wieczorkiem je zabierać ( w środę się spawały, wczoraj prostowały, dziś poprawki lakiernicze ) a już jutro mogą być Twoje :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:15_________________________________________________

Panowie na wątku Dzo-dza więcej spamuja niż tu (co kliknę na odpowiedzi na moje watki to ktoś tam coś pisze) a oni nie maja zaraz 1000 strony... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

bo coś się u nas ekipa do pisania wykruszyła :(

no nie wiem co się dzieje, Piterra w pracy, Guru coś zamula a Pucek je kolacje od godziny, Pelex i Czester siedzą na klubie bmw... :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki bawi

Diman składa fure

A ty jakieś 19 oglądasz :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:20_________________________________________________w sensie koła 19 calowe :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wszędzie :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:21_________________________________________________szukam czegoś na zimę :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:21_________________________________________________

Majki bawi

Diman składa fure

A ty jakieś 19 oglądasz :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:20_________________________________________________w sensie koła 19 calowe :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

...........no koła też.................. 19 lubię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te felgi...

na zimę w sam raz :tongue4:

te koła były moją inspiracją - na letnim oglądałem je na żywo i są naprawdę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzór RS jest :kox: :kox: :kox: chociaż to auto Flayera mi się nie podoba za bardzo i te felgi się tam tracą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

JA się zamelduje jutro u WAS :decayed:

Krolu zabierasz się ze mną czy jak, ale ja od razu mówie, że na 18 to mogę być dopiero po Ciebie i jeszcze do typka jednego po drodze musze podjechać odebrać jedną rzecz(zajmie mi to 25s)

więc na spota byśmy dotarli tak kolo 19:00,może uda się wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...