Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

taki rozmiar to on może sprzedać :decayed:

Prezes bujał byś sie na takich kółkach czy to już jest przegięcie?

jak mam być szczery - to nigdy w zyciu ten wzór a co do rozmiaru to czy to w B6 czy w B7 to rozm. 19 to max na czym bym śmigał - nawet gdyby mi ktoś za mój kpl. 19 dał nówka sztuka kpl. 20 to napewno bym się nie zamienił.

W A8 napewno bym brał bez zastanowienia, w A6 uważam rozm. 20 za max opcje - taka jak właśnie 19 w B7 :)

B7= 19" B6= 18" B5= 17" B4= 16" Bardzo proste. A co do tego S6 to duże kółka do dużego wozu co tu dużo gadać. Takie kółka w tym aucie i jakiś gwint to nadaje się najbardziej nagnanie po niemieckich autostradach. Tam to się najbardziej nadają.[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 19:07_________________________________________________

oto foteczka :tongue4:

1iO0LJ.jpg

Ciekawe jak ona wyszła na zewnątrz na Katowice z tym gołym tyłkiem :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ooooooooo ale tu cicho i spokojnie :gwizdanie:

cale szczescie ze cicho bo dzisiaj musialem nadrabiac az 20 stron rano a tylko mnie dwa dni nie bylo :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman jak Ci się fotki podobały - fotki z palącą gazetą i folią :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 21:29_________________________________________________Czester foty w galerii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman jak Ci się fotki podobały - fotki z palącą gazetą i folią :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 21:29_________________________________________________Czester foty w galerii :good:

ogladalem fotki wporzo jest jedno zdjecie jak gregor drzwi otwiera :gwizdanie: zaraz mi sie przypomnialo jak padlo haslo otworz drzwi wynosimy go a on je z zawiasow wystawil :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, weź już mu nie przypominaj tej zielonej jak paliło mu się dupsko :polew:

nikt się nie kapnął że to Diman? :naughty:

a ta laska z tej fotki którą pokazałem to była jeszcze ubrana... :decayed: 80% lasek było tak wyzywająco ubrana że.... :drool:

weźcie mi doradzcie...kupować 17'' czy 18''??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bardziej leży Ci komfort to 17 - jak lubisz być widoczny w tłumie to 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi pomogłeś Miron, tyle to sam wiem... :gwizdanie:

tylko na co mi tyle koni skoro będe musiał uważać na 18'' felgi? i tutaj bardziej przemawia zamna jednak powrót do 17''

ale znów z drugiej strony, ten lans :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ( ale to tylko moje zdanie ) nawet w B5 w dzisiejszych czasach 17 nie jet już niczym extra - 5 lat temu ok.

18 to już inny wygląd ( mimo że tylko rozmiar różnicy ) - auto masz zamiar mieć ciekawe pod każdym względem, większości śmigasz sam, przedstawicielem handlowym nie jesteś - ja bym brał 18, choć wiem że np. Gregor jest zwolennikiem 17 :)

Tak więc sprawa indywidualna jak widać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi pomogłeś Miron, tyle to sam wiem... :gwizdanie:

tylko na co mi tyle koni skoro będe musiał uważać na 18'' felgi? i tutaj bardziej przemawia zamna jednak powrót do 17''

ale znów z drugiej strony, ten lans :>

tylko mi nie mów że tam gdzie będziesz musiał uważać ( bo bedziesz miał 18 ) to mając 17 nie będziesz musiał [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 22:31_________________________________________________

:bry:

ooooooo zaś ten :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale Gregor ma spoko kucy i on raczej autem szybko jeździ, a ja nie mam gdzie i czym tak pojeździć :gwizdanie:

mi też się właśnie wydaje że jak na 17'' w B5 nie jest już aż tak komfortowo, to o ile się zmieni komfort na 1 calu? raczej nie aż tak bardzo drastycznie :)

a pytam bo zastanawiam się nad tymi kołami od Wojtka, te 18'' z eSy, no ale znów problem bo opony nie są te same a felgi pisze że do malowania :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek moje zdanie znasz - gdybym na Twoim miejscu miał dziś podjąć decyzje to wybrał bym ten wariant :wink4:

http://moto.allegro.pl/item794557525_audi_vw_model_rs6_yokohama_toyo_oryginalne_fv_22.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko nowe, wszystko na gwarancji, na kilka lat spkój i opony najwyższa półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...