Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki najlepszy silnik do instalacji LPG ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mialem 1.8 ADR a teraz 2.8 AAH Q na sekwencji i z zadnym nie mialem/ nie mam problemow :good:

Opublikowano

Moje zdanie jest takie-jak masz kupować 1.8 to już kup sobie ale z turbo bo spalanie nie wiele większe,opłaty też,jedynie trzeba o niego bardziej dbać :wink4:

Jak decydujesz się na założenie instalki LPG to polecam 1,8T :decayed:

Jacek najpierw poszukaj potem zapodaj nowy wątek w innym dziale :naughty:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Wnioskuję, że z silników benzynowych (A4 b6) o pojemności do 2-ch litrów najlepszy jest 1.8T? Bo tak 2.0 ALT może brać sporo oleju, 1.6 ALZ też sporo pali a ma mało mocy. Dobrze rozumuje?. Czy 1.8T ma jakieś słabe punkty poza oczywistym Turbem?

Opublikowano

Ale odgrzałeś kotleta...

1.8T. W silniku trzeba zwrócić uwagę na stan łańcucha rozrządu, jego napinacz i popychaczy zaworowych.

Poszukaj mnóstwo informacji jest na ten temat.

Opublikowano

1.9tdi,wiem bo montowałem :gwizdanie:

Opublikowano

O RLY?

Opublikowano

1.9tdi,wiem bo montowałem :gwizdanie:

Napisz coś więcej! Jaka instalacja, jakie koszta, jakie korzyści?

Opublikowano

2.0 a4 b6 faktycznie lubi olej ale ten silnik super znosi gaz jesli jest dobrej jakosci instalacja,w trasie z 5 osob spokojna jazda spalil mi 9l lpg a czy sie oplaca tu jest symulator oplacalnosci wlacz wszystkie funkcje symulatora.

http://www.gazeo.pl/kalkulator.php

dodam ze trasa okolo 70%reszta po naszych miastach wszystkiego okolo 450km

Opublikowano

Ja polecam 1.8T daje rade na gazie przy dobrze dobranej instalacji oraz mądrym użytkowaniu auta.Jak chce ostro poszaleć to jeden guziczek naciskam i mam benzynę w garach.Stosowałem to w moich ostatnich 3 autach które były zagazowane sekwencajmi i byłem i jestem bardzo zadowolony.Spalanie AEB 50% miasto/50% trasa ok.12 l/100km.

Opublikowano

mateogda pochwal sie jak tam instalacja dziala? :D u mnie jest sekwencja 1.8 ADR, spalanie 13l lpg po miescie, ale lubie go wkrecic na obroty i sie z tym nie kryje, przez pol roku zero awaryjnosci, ogolnie jadac w 4 osoby troszke brakuje mocy, ale po przelaczeniu na pb daje sobie swietnie rade :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.