Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill ala S4


siemasz007

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to, że w tym roku musze odpuścić zakup zewnętrznego pakietu S line / S4 szukałem pomysłów na małe modyfikacje. Swego czasu miałem ala grill S4 zrobiony z chromu wciśniętego w grill, jednak zniknął on tak szybko jak się pojawił. Przeglądając forum a6 popdpatrzyłem pomysł jednego z kolegów na przerobienie przedniego grila w A6 C5 wzorem grilla S6 C5, który wyszedł bardzo efektownie, nie wieje wiochą...jakkolwiek to rozumiecie.

Z informacji jakich mi udzielił, początkowo pomysł zrealizował zwykłą listwą chrom dostępną na alledrogo. Później jednak wyrezał listwy chromowane u odpowiedniego specjalisty. Finalnie wyglądało to tak:

grill_s6.jpg

grill_s6_1.jpg

Co wy na to ? Póki co mam ważniejsze wydatki niż min. 2000 zł na pełny ori pakiet "S" więc to może być dobra alternatywa na najbliższy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a dużo jest z tym roboty żeby to ogarnąć jakie przeróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek zagadam do kumpla, który zajmuje się obróbką nierdzewki, przydałoby się sprawdzić jakiej szerokości są pionowe chromowane paski na oryginalnym grilu, sądze, ze temat do ogarniecia niewielkim kosztem a i efekt może być porównywalny z oryginałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek zagadam do kumpla, który zajmuje się obróbką nierdzewki, przydałoby się sprawdzić jakiej szerokości są pionowe chromowane paski na oryginalnym grilu, sądze, ze temat do ogarniecia niewielkim kosztem a i efekt może być porównywalny z oryginałem

zapytaj jeszcze jak w jaki sposób umocował na grilu te pionowe chromy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyzanć, że pomysł jest orginalny i kwestia gustu czy się komuś podoba czy nie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, dlatego każdy wypowiada swoje zdanie, demokratyczna większość powinna zdecydować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidzior jeszcze nie udrzyłem do kumpla a nie chce mu tego tłumaczyć przez telefon, na początku tygodnia musze wpaść i przedstawić mu temat, lepiej na spokojnie co by dobrze wyjdzie, a ziomek zajmuje się nierdzewką i sporadycznie niklowaniem więc wyjaśni co i jak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...