Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Chciałem przedstawić Wam moją A4 B6

Wcześniej poruszałem się VW Passat-em 1.9TDI AVF 130KM Tiptronic

passat.jpg

A teraz troche o nowym nabytku

- rok produkcji: 2004

- silnik: AVF 1.9TDI 130KM (240tys najechane)

- skrzynia: 6 biegów

- 6x poduszka powietrzna

- ABS

- ESP

- Tempomat

- klimatyzacja dwu strefowa

- grzane przednie fotele

- 2x el. szyby

- el. lusterka

- podłokietnik przód, tył

- nagłośnienie seryjne + subwoofer

- alufelgi 16` zima 205/55

- dokładki w kolorze

Zdjęcia 2013

DSC_0340.jpg

DSC_0331.jpg

DSC_0339.jpg

DSC_0559.jpg

DSC_0561.jpg

Po zakupie od razu zrobiłem

- rozrząd (pasek GATES, pompa wody, rolka itd SKF)

- olej (Motul)

- wszystkie filtry

- klocki przód, tył (ATE)

- łożysko przód SKF

Rzeczy eksploatacyjne

- EGR Wahler 27.01.2014

- Termostat Wahler 27.01.2014

- Opony Yokohama C drive 225/45/17 15.03.2014

Co zostało zrobione:

- Alufelgi 17 opony 225/45/17 - zrobione

- Swap wydechu na podwójny + końcówki ULTER - zrobione

- Nowy silniczek wycieraczki tylnej + ramię od Q5 - zrobione

- Tuba w kole od Q5 - zrobione

- Hak wypinany AL-KO - zrobione

- Podświetlenie ledowe tablicy - zrobione

DSC_0558.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0005.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna audiczka niech się spisuję bezproblemowo.Ładny kolor i plus za silnik.

Opublikowano

ładna sztuk.. graty zakupu:thumbup1:.

Opublikowano

ładna sztuka dokładki już w kolorze :)

daj jakieś foto wnętrza

Opublikowano

Fajna sztuka! Pewnie lista modów się nieco powiększy po jakimś czasie... :whistling::wink: Bezawaryjności! :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Fotki wnętrza nie długo wrzucę, lista modów mam nadzieje że się wydłuży :)

na cieplejsze dni czeka już dokładka i wydech od 1.8T

IMAG0014.jpg

no i oczywiście końcówki ścięte ULTER 90RS (tu podziękowania dla kolegi daniels1980)

IMAG0015.jpg

Opublikowano

No wydech zamontujesz będzie kozak.

Opublikowano

ładna ładna, wrzuc fotki jak ogarniesz już wydech :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak ogarnę wydech to na pewno wrzucę fotki, pytanie tylko kiedy się ociepli? :kwasny:

ale najpierw czeka mnie wymiana oleju i wszystkich filtrów, właśnie przyszła paczka od Hugo:decayed:

IMAG0080.jpg

Opublikowano

sztuka :good:

no i silniczek :wink:

foty wnętrza jak najbardziej no i napisz coś więcej o planach :wink:

a passek też nie był zły sama takim latałam :naughty:

Opublikowano
  • Autor
sztuka :good:

no i silniczek :wink:

foty wnętrza jak najbardziej no i napisz coś więcej o planach :wink:

a passek też nie był zły sama takim latałam :naughty:

Dzięki, Twoja audiczka Edytko też jest :thumbup1:

passek nie był zły ale skrzynia odmówiła posłuszeństwa :kwasny:

co do modów to lista na pewno się powiększy, jak już ogarnę wydech to będzie trzeba pomyśleć coś nad ściemą szybek lub może jakimś wirusie :decayed: - to na pewno będzie tylko nie wiem w której kolejności :wink:

a później się okaże, wszystko zależy od $$$ :kwasny:

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 21:13 ----------

pogoda się poprawia więc nadszedł czas na zmianę dokładki

IMAG0083_1.jpg

mam nadzieje że śnieg już nie spadnie :kwasny: bo wymieniłem również koła na letnie :decayed:

IMAG0084.jpg

Opublikowano

No fela ładnie leży !

Srebny fajny kolor - ale nie ładnie tak szlałf leży - spryskać wodą i wtedy fotkę pstryknąć , oj nie ładnie .

A i fotka środka , by się przydała.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, fotki robione z telefonu od razu po wymianie dokladki i kół na letnie.

Zaloze tlumiki i umyje, wtedy zrobię lepsze fotki i środka też wrzuce

wysłane z mojego HTC

---------- Post dopisany 10-04-2013 at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 19:24 ----------

Dzisiaj przed pracą zdążyłem założyć wydechy :decayed:

Prawa końcówka troche więcej wystaje i i jest niżej :kwasny: przy zmianie końcówek będzie trzeba to poprawić

IMAG0002_1.jpg

Opublikowano

wycieraczkę popraw:wink:

Opublikowano
  • Autor

Zrobi się :decayed:

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 14:45 ----------

obiecane zdjęcia środka

DSC_0559.jpg

DSC_0562.jpg

DSC_0561.jpg

Opublikowano

No widzę, że w serii to bliźniak mojego tylko masz grzane stołki. Powodzenia w modach :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w końcu udało mi się zamontować końcówki do wydechu :decayed:

DSC_0557.jpg

DSC_0558.jpg

Opublikowano

malina:thumbup1:

Opublikowano

Elegancko z tym wydechem no i alus robi robote na aucie :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki

2 wydechy to podstawa :wink:

wzór felg może i oklepany ale zawsze mi się podobał, no i 17'' to raczej max na nasze drogi :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.