Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 b5] czarna perla 1,8 T 150KM


Buncorek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie:hi:, miesiąc temu zostałem właścicielem przepięknej Auderki z silnikiem 1,8 Turbo z gaziwem na sekwencji, na kółeczkach 18' 225/40/18

Wrzucę kilka zdjęć jak teraz wygląda i proszę o kilka rad co mógłbym i powinienem zrobić/przerobić w niej by była wyjątkowa :wink:

DSC_0101_1.jpg

DSC_0102_1.jpg

DSC_0103_1.jpg

DSC_0105_1.jpg

DSC_0106_1.jpg

DSC_0107_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna sztuka:thumbup1: Napisz jakie plany co do auta i będziemy myśleć :) Na początek zerwij ten chrom z kratek zderzaka:wink: Jakas kiera od esy, gwint , grill na czarno i będzie git:decayed: Z czasem lampki możesz sobie zmienic na zespolone i lifty z tyłu , coś przy silniku będziesz robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko silnik bajka, fajnie że lampy już są, koło wypoleruj będzie ładnie pasowało do koloru nadwozia, kierunki zmień na białe, wymień kierke na S, i już będzie kosa, na fotka nie za bardzo widzę, ale troszkę w dół żeby koło ładnie pasowało a nie koza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak mówicie grill na czarno i zerwać chrom ze zderzaka? hmmm nie myślałem nad tym:naughty: kiera od esy tak tylko muszę jakąś znaleźć, kierunki na białe to wiem i to już nie bawem, z tyłu myślałem diodówki założyć tylko niewiem czy będą pasować?:eusathink: oponki muszę kupić nowe więc moglibyście mi jakieś polecić:wink: ale znajomi twierdzą że na 18 niskoprofilowanych źle się jeździ na naszych drogach i żeby założyć 15 albo 16 ale moim zdaniem auto traci na urodzie:decayed: a nad silnikiem nie myślałem a macie dla mnie jakieś propozycje co mógłbym w nim zmienić?:wink:

dzięki z góry panowie:hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak a czy znajomi jeździli na takich felgach ?? ja u siebie co sezon 18 a wiesz mi opolskie i śląskie mają drogi :facepalm: i daje rade, a tak ja sam mówisz wygląd na 15 to z musu i to w zimę hehe, 17 też ładna jest ale przy konkretnej glebie, a z silnikiem to jest lista tak długa jak papier toaletowy, program turbo itp, ogarnij pierw wszystko na tip top żeby potem rezać moc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień ramki na rejestrację najlepiej na klubowe bo te chrom do niczego nie pasują.

W wnętrzu pokusiłbym się o skórę lub jakieś grzane polifty bo te fotele nie wyglądają najlepiej.

Reszta tak jak koledzy radzą i będzie miodzio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi a4 b5 1.8T 150km Nowe LPG !!! Alu.18 sedan (2925569257) - motoAllegro

To jest ta sztuka? Oglądałem ostatnio na allegro, te koła 18" całkiem fajnie leżą w b5.Ogólnie b.ładne autko trochę porezasz i będzie super :wink:

Ps. Nie zastanawiaj się tylko maluj ramkę grilla w czerń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dokładnie to jest ta sztuka!!!! :wink::naughty: oki może i w czerni będzie lepiej leżeć :)

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 20:37 ----------

a tak wyglądała renowacja felg od podstaw:

Czyszczenie, matowienie itd.

DSC_0133_2.jpg

DSC_0134_2.jpg

DSC_0136_1.jpg

Podkład

DSC_0140_2.jpg

DSC_0141_2.jpg

Baza

DSC_0144_1.jpg

DSC_0145_2.jpg

Lakier bezbarwny

DSC_0146_2.jpg

DSC_0147_1.jpg

A tak wygląda gotowy efekt na Audirce z nowymi 18':banan:

DSC_0151_1.jpg

DSC_0152_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi:thumbup1:

Zawias 1ba czy 1be?

Nie chwaliłeś się, że tarcze nawiercane:whistling:

Co do nawiasów to ja się nie orientuje o co z tym kamejszyn :grin:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

a tarcze tak nawiercane :naughty: ale jest czym się chwalić? hehe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tarcze zawsze się lepiej prezentują niż standart:decayed:

1be jest twardszy i niższy od 1ba o 2cm.. bo jak na 18" to niewielka koza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna sprawa że lepiej się prezentują i wgl:naughty:

to chyba jest ten 1be bo nawet kumpel mi mówił że lekko niższy jest, nie jest to jakaś wielka gleba ale deczko jest niżej.

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

A tu małe malowanko

DSC_0153_1.jpg

DSC_0155_1.jpg

DSC_0157_1.jpg

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 20:43 ----------

Wiosenna sesyjka:decayed:

DSC_0160.jpg

DSC_0161.jpg

Oczywiście gril pójdzie w czerń a kratki zastąpi piękna siatka:decayed: i lampy polifty trzeba będzie wrzucić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka siatka?nie rob tego, ja Cie prosze :wink:

czemu nie? :naughty: czarna siateczka z czarnym logo będzie chyba lepiej wyglądała niż ten chrom:facepalm:

Pomaluj po prostu ramkę grilla w czerń i będzie ok a nie żadna siatka która tylko spaskudzi to auto.I znaczek OOOO zostawiłbym w chromie bo średnio to będzie wyglądać jak i ramka i znaczek będzie w czerni :wink:

Ogólnie ładne masz to autko więc go nie zepsuj jakimiś siateksami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...