Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek - Pomocy!


ziomek69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim centralnym zamkiem. Kiedy próbuje otworzyć samochód z pilota, to czasami się otwiera, a czasami nie. Gdy już się uda otworzyć, to mrugają kierunkowskazy tylko z prawej strony. Wymieniałem baterie w pilocie, ale to też nic nie dało. Gdzie szukać przyczyny ?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy sterownik zameka jest oryginalny czy dokładany? Ja miałem taki przypadek z centralką firmy RTX i okazało się że sterownik do wymiany. Na szczęście był na gwarancji to przysłali nowy :grin: i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najprawdopodobniej nie jest ori. Widocznie jakieś styki nie łączą sterownik najczęściej montują przy pompce zamka czyli w bagażniku, lub z lewej strony nóg kierowcy (koło dźwigni do otwierania maski) musisz tą obudowe ściągnąć. Będziesz sam działał czy nie czujesz się na siłach?

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Pilot masz podobny jak w linku??

Nowa obudowa pilota alarmu Meta System 3-przyciski (3005780205) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z centralki jak już ją znajdziesz powinny wychodzić 2 takie same przewody z bezpiecznikami

najwidoczniej jeden się spalił.

poszukaj centralki jak mówi krzysku27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,podepne sie do tematu aby nie syfic na forum

mianowicie ja mam taki problem z centralnym zamkiem ze gdy wciskam pedal hamulca to centralny sie otwiera i zapala sie oswietlenie wnetrza,jest tak za kazdym razem gdy wcisne stop,i czasami jak zapale swiatla lub otworze drzwi,pompka otwiera centralke :facepalm: ,co sie moglo stac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek69 musisz znaleźć centralkę i obadać wszystkie kable. Wydaje mi się że mogą być słabo połączone i raz styka a raz nie.

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

terrorbps centralny masz z pilotem czy bez i ważne czy ori? czy ktoś dorabiał i źle podłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pilota,orginal,wszystko bylo ok a teraz zaczelo swirowac,

Sprawdz czy pompka centralnego nie jest zalana a w szczegolnosci wtyczki w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to może i ja podepnę się pod temat... bo dość ogólnie nazwany jest :P

Mam do auta tylko jeden kluczyk, najpewniej jest to serwisowy.

Nie dostałem podczas zakupu pilotów do otwierania auta.

Pytanie, jakie mam opcje, żeby móc używać pilotów?

Kombinuję z poszukiwaniem kluczyków oryginalnych już z pilotem i żeby to później zakodować pod dane auto...

Opcja druga, dokupić jakiś sterownik zewnętrzny... Tylko jaki wybrać

No i która opcja lepsza ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź numer swojej pompki i po nim będziesz wiedział, czy nie wystarczy po prostu dokupić tylko kluczyków-scyzoryków.

Osobiście wole ori. Mam chińską centralkę ale ją wywalam i wstawiam jedynie unster'a, żeby mieć automatyczne domykanie szyb na ori centralce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi kolego podpowiedzieć gdzie jej szukać ? :P Jeszcze zielony jestem w Audi :P

Forum już trochę przeszperałem, ale zdaje się, w różnych wersjach jest chyba w innych miejscach umieszczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 jest tylko w nednym miejscu. W bagazniku po prawej stronie, jak otworzysz prawy schowek to zobaczysz szara gabke, pompka jest w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. tego: digakom - digitale automobil kommunikationstechnik Twoja pompka obsługuje fabryczny alarm i sterowanie z pilota, więc powinno wystarczyć dopisanie kluczyka scyzoryka (na forum znajdziesz jak to się robi, nie chce mi się szukać :decayed: )

Szukaj pilota na 433,92 Mhz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...