Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaką wkrętarkę w granicach 300zł


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie szukam wiertarko-wkrętarki do prac domowych (meble, podwieszenie sufitu itp.)

coś w granicach 300zł mnie interesuje

z opini jakie udało mi się wygrzebać najlepszy wybór na ta chwilę to:

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 14,4V 1,5Ah SPARKY - E-Sklep Maszynowy.eu - Twoje Maszyny i Narzędzia do obróbki metalu oraz drewna.

lub znanej mi firmy

BLACK&DECKER EPC146BK 2-BIEGI 14V KUFER (2999956185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z wszelkimi sugestiami co do wyboru takiego sprzętu czy doświadczeniami chętnie się zapoznam

dzięki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz blackdeckera

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

wuju weź sobie to w niemcach sa o tym dobre opinie

Wiertarki/wkrtarki - RYOBI Wiertarko-wkrtarka Autoshift 18 V One Plus CDA1802M - Narzdzia i Elektronarzdzia - Internetowy sklep narzdziowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni testuje tego Einhella : Einhell - Karta produktu , jest na nowym typie baterii i ma całkiem spory moment obrotowy (25NM). Dla porownania BOSH 18V miał chyba 30NM i czas ładowania 3h, Einhell 1h. Skreciłem już tonę mebli i naprawde ją sobie chwalę.

SPARKY który podałeś też brałem pod uwagę ale jest również na starym typie bateri (niklowokadmowy? 25NM). Z tego co mi mówili w sklepie to przeżytek i wkrótce wszystkie maja latać na Li.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup jakos MAKITE i bedziesz zadowolony bo te co tu podales to jeden wielki chlam. nie chiał bym miec u siebie na budowie czegos takiego. a mam 4 mikity z tego dwie sztuki sa z 2009 r ori baterie. i jak by co to szukaj 18V te 14 stki to juz przezytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm ta którą podałeś jest bez wyposażenia, tak że za komplet grubo ponad 400 trzeba dać

darekmielcz, z marketówami jest tak ze jak ci się uda to chodzi nie do zajebania a jak nie to po 3 miesiącach kosz

D4V3, wkrętarki z nowymi typami aku są droższe

rafal9119, wiem że z makity był bym zadowolony ale do sporadycznego korzystania mija się z celem taki zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm ta którą podałeś jest bez wyposażenia, tak że za komplet grubo ponad 400 trzeba dać

darekmielcz, z marketówami jest tak ze jak ci się uda to chodzi nie do zajebania a jak nie to po 3 miesiącach kosz

D4V3, wkrętarki z nowymi typami aku są droższe

rafal9119, wiem że z makity był bym zadowolony ale do sporadycznego korzystania mija się z celem taki zakup

Najtańsza wg ceneo, tą którą kupiłem jest za 260 zł, ja kupiłem w Leroy, bo akurat jakaś promocja była, więc mieści się w budżecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tesc tez mowił ze bez sensu placic na wkretarke tyle kasy bo bedzie ja raz na miesiac uzywał. ostatnio jak chciał cos zrobic to swojego einhella tak rozmachał ze na druga strone drogi to sasiada ogrodka wpadła. :grin: moglem to nagrac sam bys ocenił:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Skila i odradzam, głównie baterie nie trzymają są 18V, do tego się długo ładują. O wiele lepiej sprawdza mi się na budowach sprzęt Mac Alistera lub Dexter (hipermarketówki), ale używam już ok 3 lat tych narzędzi i mogę je polecić z czystym sumieniem. Mam Mac Alistera wkrętarkę młot udarowy i wiertarkę. Moim zdaniem młot ma dużą siłę uderzenia i działa niezawodnie, a wkrętarką działam ok 2-3 dni i godzinka ładowania.

Kupiłem skilla myśląc że będzie lepszy, ale czas pracy to pół dnia i ładowanie trwa ok 2-3 godzin, masakra tym się nie da pracować.

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

A teraz nie dawno zakupiłem takie ustrojstwo, ma dopiero 3 dni ale jest super, zobaczymy jak długo wytrzyma, za te pieniądze nie szkoda, a zarobić na siebie pewnie zdąży:

AKUMULATOROWY MŁOT UDAROWY 24V/2AH SUPER CENA (2966714142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy kto co lubi ale np na dachy to tylko firmowki te z supermarkietow to nie poreczne a i baterie padaja szybko. ostatnio kupilem taka WKRĘTARKA MAKITA BDF 453 RFE 18V 2X 3,0 AH Li-ion (2992182627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ogolnie super sprzet tylko troche za ciezki. prze te 5 lat pracy mam dwie takie 6281DWAE WKRĘTARKA MAKITA 14V 6281 NI-CD wys.0zł (2993969479) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w tym jedna z latarka jest. sprzet nie do zajebania. ciagle pracuja na drugim biegu zero oszczedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś czytał temat ale sprzęt miał być do 300zł, a Wy podajecie najlepsze urządzenia na rynku co za tym idzie najdroższe. Ja nie neguje makity boscha czy innych czołowych producentów sprzętu, jednak z ceną to oni przesadzają. Osobiście robię na marketówkach, są sporo tańsze (nawet 5 krotnie tańsze) i na 2 lata masz gwarancję, więc jak coś to oddajesz. Wolę kupić 2-3 hipermarketówki niż jedną solidną makitę. Rezultat jest taki że ludzie sobie nie wydzierają sprzętu z rąk, każdy ma swój.

Do użytku domowego sprzęt robiony na zamówienie hipermarketów uważam że jest wystarczający, na budowę już troszkę gorzej lepiej mieć zapas, chociaż makity też potrafią się popsuć. Drugi plus hipermarketówek to fakt że oddasz popsutą w każdym mieście gdzie robisz, z serwisem makity jest ciężej. Jak miasteczko jest małe zapomnij o serwisie.

Dla siebie prywatnie nawet bym kupił coś droższego jakąś Makitę, (chociaż nie ma to uzasadnienie finansowego) ale na budowę szkoda by mi było sprzętu za ponad 500zł.

Osobiście nie widzę żadnych logicznych wniosków dla których bym miał wydać za sprzęt, np za wiertarkę bosch-a kosztującą 600zł (zwykła wiertarka nic specjalnego 700W, wczoraj widziałem w leroy merlin), jeżeli mogę kupić za góra 150 zł na 2 letniej gwarancji. Załóżmy że nawet po 2 latach sie popsuje to mam jeszcze na 3 takie wiertarki czyli w sumie na 8 lat. Czy bosch tyle wytrzyma ?? Możliwe że tak, tylko po tych 8 latach mam starego Bosch-a który jest przeżytkiem, a tu mam co dwa lata nowocześniejszy sprzęt.

To takie moje prywatne zdanie i żeby nie było nikogo nie chciałem urazić, albo stwierdzić że makita czy bosh to jakieś dno, poprostu nie widzę uzasadnienia finansowego żeby płacić tyle za sprzęt. Oczywiście jest też warty swoich pieniędzy, ale mamy alternatywę tańszą, również opłacalną (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić CELMĘ. Polska firma, więc nie fundujemy jakiemuś Chińczykowi miseczki ryżu, tylko naszemu ziomkowi bochenek chleba :decayed:

CELMA WIERTARKO-WKRĘTARKA WAK12 2X12V/2Ah WALIZKA (2990942110) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam taką i na budowie sprawdza mi się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj Sparky'ego, ja używam do prac domowych i jak najbardziej jestem zadowolony, Einhella lepiej odpuść, Makitę też:wink:, to byłby overkill. Do 300zł kupisz spokojnie sprzęt dostosowany do twoich potrzeb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że ja nie bardzo mam czas żeby czekać do końca tygodnia muszę coś zakupić

znalazłem coś firmowego, miałem przez krótką chwilę z nią do czynienia i zapier%^$^ła aż miło

Wkrętarka Hitachi DS 12 DVF3 +walizka+ latarka+ zestaw bitów elektronarzedzia.org

tyle że przekracza budżet i jest 12v a radzili mi żeby mniej niż 14 nie brać

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

zamówiona

a miało być do 300:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12V troche słabe ale jak do domowych prac to moze wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitachi tez dobra firma . miales racje ze wybrales to niz te badziewie z supermarkietow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakąś comparator z biedronki :decayed: zestaw dwa aku 18v, jakieś bity za 139.99 czy jakoś tak i powiem daje rade, wczesniej mieliśmy w domu też jakąś z biedronki co kosztowała koło 100 to działa nadal tylko obudowa aku popękana i krótko trzyma. ta co teraz mam ma dwa biegi wskaźnik naładowania lampke oswietlajaca miejsce wiercenia i chyba coś jeszcze. naprawde sprzet daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...