Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie przegubu :/


dragonstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Mi poszly 2 przeguby od strony pasazera,ciezko bylo dostac sam wewnetrzy bez polosi,w koncu u kumpla w sklepie zamowil mi dreischaftsparts czy jakis czort,przyszly szybko do kumpla z serwisu szewczyka zalozyl i okazalo sie ze wewnetrzy strzelal gorzej niz stary oryginal a zewnetrzny nie czytal absu.wiec oddalem na reklamacje,kupilem lobro wewnetrzy z polosia,zewnetrzy tez Lobro i zapomnialem co to przeguby wiec ja te polecam.wewnetrzy z polosia nie byl tani bo chyba z 600zl ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawa rozwiązana. Prawy przegub był zle założony i się uszkodził, co do drugiego przegubu w lewym kole to jest ok, strzelał przegub wewnętrzny.pozdrawiam i dzięki za pomoc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy Jak? strzela przegub wewnętrzny???? Bo tam raczej nie ma tak dużych naprężeń skrętnych aby mogło by coś strzelać. Tam raczej powstaje luz który objawia się " warczącym" drżeniem półosi które przenosi się na budę.

Jeżeli jest inaczej proszę o logiczną i sensowną odpowiedź i wyprowadzenie mnie z błędu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnetrzny to raczej drgania przenosi, I są juz w tej chwili dostepne same wewnetrzne na alledrogo za jakies 300pln, jakies dwa lata temu mozna bylo o tym pomarzyć, Jak mi się uszkodził wewnetrzny to kupiłem urzywke półoś z dwoma przegubami od b7 i mam spokój świety do dzis, dałęm jak dobrze pamietam 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawa rozwiązana. Prawy przegub był zle założony i się uszkodził, co do drugiego przegubu w lewym kole to jest ok, strzelał przegub wewnętrzny.pozdrawiam i dzięki za pomoc :]

kolego mozesz cos wiecej napisac jak on był załozony ze był zle?

ja ostatnio jak wymieniałem osłone przeguba prawego to wypadły mi z niego sruty.wyjałem reszte srutów wyczysciłem przegub w srodku ze starego smaru poskładałem zpowrotem nasmarowałem załozyłem do auta i do dzis chodzi.jezdze na nim w sumie juz chyba 4 lata i dwa razy zmieniałem na nim osłone.jest to LOBRO oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te spidany sa leprze niz lobro?ze takie drogie?

ale co takiego mechanik mógł zrobic zle ze obydwa przeguby padły?

Spidany nie są lepsze od Lobro.... To jest niższa półka.... Dziwi mnie tylko że tak dużo kosztowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to dziwi bo myslałem ze lobro sa najdroższe.a lobro nie szły czasem na pierwszy montarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidan, Lobro, Fag - mozna zakladac, a czy miedzy nimi jest różnica? jesli tak to niewielka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy jak kończy się przegub wewnetrzny to są odczuwalne drgania na kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...