Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem po wymianie przegubu :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ponoć Spidany sa prawie jak orginały !!! Moze nie posmarowoł do pożądku przegubu!!

Opublikowano

Mi poszly 2 przeguby od strony pasazera,ciezko bylo dostac sam wewnetrzy bez polosi,w koncu u kumpla w sklepie zamowil mi dreischaftsparts czy jakis czort,przyszly szybko do kumpla z serwisu szewczyka zalozyl i okazalo sie ze wewnetrzy strzelal gorzej niz stary oryginal a zewnetrzny nie czytal absu.wiec oddalem na reklamacje,kupilem lobro wewnetrzy z polosia,zewnetrzy tez Lobro i zapomnialem co to przeguby wiec ja te polecam.wewnetrzy z polosia nie byl tani bo chyba z 600zl ale warto

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, sprawa rozwiązana. Prawy przegub był zle założony i się uszkodził, co do drugiego przegubu w lewym kole to jest ok, strzelał przegub wewnętrzny.pozdrawiam i dzięki za pomoc :]

Opublikowano

A ja jestem ciekawy Jak? strzela przegub wewnętrzny???? Bo tam raczej nie ma tak dużych naprężeń skrętnych aby mogło by coś strzelać. Tam raczej powstaje luz który objawia się " warczącym" drżeniem półosi które przenosi się na budę.

Jeżeli jest inaczej proszę o logiczną i sensowną odpowiedź i wyprowadzenie mnie z błędu .

Opublikowano

Wewnetrzny to raczej drgania przenosi, I są juz w tej chwili dostepne same wewnetrzne na alledrogo za jakies 300pln, jakies dwa lata temu mozna bylo o tym pomarzyć, Jak mi się uszkodził wewnetrzny to kupiłem urzywke półoś z dwoma przegubami od b7 i mam spokój świety do dzis, dałęm jak dobrze pamietam 150zł

Opublikowano
Witam, sprawa rozwiązana. Prawy przegub był zle założony i się uszkodził, co do drugiego przegubu w lewym kole to jest ok, strzelał przegub wewnętrzny.pozdrawiam i dzięki za pomoc :]

kolego mozesz cos wiecej napisac jak on był załozony ze był zle?

ja ostatnio jak wymieniałem osłone przeguba prawego to wypadły mi z niego sruty.wyjałem reszte srutów wyczysciłem przegub w srodku ze starego smaru poskładałem zpowrotem nasmarowałem załozyłem do auta i do dzis chodzi.jezdze na nim w sumie juz chyba 4 lata i dwa razy zmieniałem na nim osłone.jest to LOBRO oczywiscie.

Opublikowano
to te spidany sa leprze niz lobro?ze takie drogie?

ale co takiego mechanik mógł zrobic zle ze obydwa przeguby padły?

Spidany nie są lepsze od Lobro.... To jest niższa półka.... Dziwi mnie tylko że tak dużo kosztowały...

Opublikowano

mnie tez to dziwi bo myslałem ze lobro sa najdroższe.a lobro nie szły czasem na pierwszy montarz?

Opublikowano

Spidan, Lobro, Fag - mozna zakladac, a czy miedzy nimi jest różnica? jesli tak to niewielka..

Opublikowano

Panowie a czy jak kończy się przegub wewnetrzny to są odczuwalne drgania na kierownicy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.