Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie odczucia po dołożeniu skrzyni w kole?:wink:

Opublikowano

:shock3::decayed: myślę, że pod koniec roku:whistling: ew początek następnego

wybieram czarne:naughty::kox:

jakie odczucia po dołożeniu skrzyni w kole?:wink:

nie ma porównania :wink:

Opublikowano

:shock3::decayed: myślę, że pod koniec roku:whistling: ew początek następnego

wybieram czarne:naughty::kox:

jakie odczucia po dołożeniu skrzyni w kole?:wink:

nie ma porównania :wink:

czarne w macie :kox:

wysłane z one v

Opublikowano

I na miejscu ;-)

yja3e5e7.jpg7yse8agy.jpg7uru7ahe.jpg

Tak samo osłony juz zamontowane, zobaczymy jak się będą te zamienniki sprawować ;-)

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Będzie gdzie grzechotki chować :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

No i Domin dzięki :wink:

Opublikowano

:kox:

wysłane z one v

Opublikowano
Ładne połączenie czerni z czerwienią:naughty:

Granatu:wink:,mamy ten sam kolorek i muszę pomyśleć o czarnych grilach ,wyglądają super

Opublikowano
Ładne połączenie czerni z czerwienią:naughty:

Granatu:wink:,mamy ten sam kolorek i muszę pomyśleć o czarnych grilach ,wyglądają super

Czyżby LZ5L:eusathink: czyli mój kolor a on w każdym świetle inaczej wygląda:decayed:

Opublikowano

panowie według wlepy mój numer to LZ5J, pewnie różnica nie wielka:wink: jak dla mnie kolor idealny - mieni się w zależności od oświetlenia:naughty::naughty:

greg2505 duża zmiana jest po pomalowaniu na czarne:kox:

Opublikowano

Jak patrzę na foty ,to jakbym na swój patrzył ,mam LZ5L ,widocznie niewielka różnica

Opublikowano

to już trzeba kiedyś na żywo porównać :decayed:

PS. Stasiu nie trzeba było mnie dziś śledzić na mieście:grin::wink::hi:

DSC_0829_1.jpg

Opublikowano
Jak patrzę na foty ,to jakbym na swój patrzył ,mam LZ5L ,widocznie niewielka różnica

LZ5L jest ciemniejszy. Rzadko spotykany jest. Na forum może z 5 fur jest mi znanych w budzie b6. Jak dla mnie ladniejszy od carnego:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jak patrzę na foty ,to jakbym na swój patrzył ,mam LZ5L ,widocznie niewielka różnica

LZ5L jest ciemniejszy. Rzadko spotykany jest. Na forum może z 5 fur jest mi znanych w budzie b6. Jak dla mnie ladniejszy od carnego:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

matka wie ze cpiesz? tez go mam

Opublikowano

Wandej własnie śmiem twierdzić, że mojego jest mojego, bynajmniej każdy co mówi/ pisze to ma LZ5L:wink:

Opublikowano
Jak patrzę na foty ,to jakbym na swój patrzył ,mam LZ5L ,widocznie niewielka różnica

LZ5L jest ciemniejszy. Rzadko spotykany jest. Na forum może z 5 fur jest mi znanych w budzie b6. Jak dla mnie ladniejszy od carnego:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

matka wie ze cpiesz? tez go mam

Przeyebane masz po calosci. Nie dość ze 2.5tdi pod macha to jeszcze kolor strasznie brudzacy:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

a ja mam LZ5F i kto podskoczy ? :tongue4::tongue4:

Opublikowano
a ja mam LZ5F i kto podskoczy ? :tongue4::tongue4:

poskocze , mam taki zderzak na zbyciu :decayed::grin:

dobry jesteś :kox:

Opublikowano

Konkret furka!! Pozdro :)

Opublikowano

Ja tez mam LZ5L i w mocnym sloncu jest mega. Ale w lekkim wyglada jak zwykly granat, zas w cieniu jak czarny:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.