Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż się miło patrzy na taką Audicę ;) Mam nadzieję, że moja będzie przynajmniej w połowie taka :P


Owszem to forum ryje beret ze heyyy za chwile ci sie tryb modzenia wlaczy I worek kasy wpiz*uuuuu

Potwierdzam -,-

Opublikowano

Aż się miło patrzy na taką Audicę ;) Mam nadzieję, że moja będzie przynajmniej w połowie taka :P

Owszem to forum ryje beret ze heyyy za chwile ci sie tryb modzenia wlaczy I worek kasy wpiz*uuuuu

Potwierdzam -,-

są tu o wiele lepsze :wink: dzięki za miłe słowo :thumbup1:

Opublikowano

Aż się miło patrzy na taką Audicę ;) Mam nadzieję, że moja będzie przynajmniej w połowie taka [emoji14]

Owszem to forum ryje beret ze heyyy za chwile ci sie tryb modzenia wlaczy I worek kasy wpiz*uuuuu

Potwierdzam -,-

To samo się nie zrobi ;) ...czasu i grosiwa nie było żałowane ...co z resztą widać po finalnym efekcie ;)

wysłane z lte

Opublikowano

efekt finalny to to jeszcze nie jest :naughty:

Opublikowano

Źle się wyraziłem ...wybacz ;)...chodziło mi o efekt pracy uzyskany do chwili obecnej ;)

wysłane z lte

Opublikowano

Weź mi jeszcze podpowiedz, bo aż spać nie mogę - skąd masz taki ładny, elegancki włącznik świateł :hi:

Opublikowano

podłączam się do pytania Grz3si3k :decayed:

Opublikowano

Skladany z dwóch ;-) auto + z tt'ki made by domin :-D

Opublikowano

Dokładnie chlopaki do Domin79 proszę się zglosić i wam takiego zmodzi :D

jeszcze chyba od q5 i a3 sportbacka podchodzą do składaka ;)

ps. Edytka Sliczne jak i Ty te tweje autko :D

ps2. Meżu Edytki.. nie, nie chce w plombę :D

Opublikowano

Meza mojego jeszcze tu nie ma chodź namawiam go żeby się zalogował :-)

Auto ładniejsze od pani i to bardzo :-D ;-) narazie w garażu się grzeje, może na wiosne temat coś się ruszy

Opublikowano

No to uważaj :kox:

Czyli środkowa część pokrętła dokładana do oryginalnej obudowy i reszty?

Zapytam kolegi Domin79 :hi:

Opublikowano

No to uważaj :kox:

Czyli środkowa część pokrętła dokładana do oryginalnej obudowy i reszty?

Zapytam kolegi Domin79 :hi:

si dokładnie :wink:

9cab42f1f9bd8effm.jpg87a8677552e076c7m.jpg

:hahaha:

Edytowane przez Edyta

Opublikowano

:thumbup1: to jest myjka, typowo dla kobitek :wink:

Opublikowano

Gdzieś przy Gdańsku też widziałem myjnię z różową pianą :rolleyes::whistling:

Domin już odpisał, wiem co i jak :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Edytko, gdzie taka myjnia kolorowa?

Opublikowano

W żukowie jest chyba taka.

Opublikowano

Bytów naprzeciw szpitala, ul. Lęborska

Opublikowano

W Żukowie? Jadąc od Chojnic możesz powiedzieć jak trafić?

W Bytowie taka fajna myjnia? Szkoda, że rzadko tam bywam, ale jak będę to się wykąpię, chociaż wole to robić ręcznie, ale taki płyn zawsze się przyda.

Opublikowano

Przed rondem po prawej.Vis a Vis Orlenu.

Opublikowano

Tyle razy przejeżdżałem i nie widziałem. Dzieki za info.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.