Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam laminat, trzeba tylko znaleźć dobrego lakiernika ogarniającego malowanie laminatu i równomiernie rozprowadzić klej.

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

Kurde, teraz jak patrzę to są po 350zł czarne tzn w kolorze. Dobra cena bo laminat wychodzi około 200-250zł z malowaniem.

Opublikowano

350 to dobra cena? :/

Opublikowano

W kolorze? Bardzo dobra. Przecież laminat 150zł kosztuje a jeszcze musisz go pomalować.

Opublikowano
Jakoś mam sentyment do a4 :) postaram się dozbierać do wiosny kasę i kupić b6 :D

...wysłane z kalkulatora...

:oklasky:

Opublikowano
  • Autor
350 to dobra cena? :/

Jeden użytkownik forum a3 dorwał w kolorze za 180zł :D

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano

a ja miałem u siebie taką lotkę :decayed:

IMAG0516.jpg

tak to wygladalo z daleka :decayed:

a3-clubnet356of428.jpg

carbon-carbon :wink:

dorwałem na allegro używke za 120zł :decayed:

Opublikowano

To wychodzi na to ze przeplacilem... no ale coz zla cena nie byla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Armi, a laminat maluje się jakoś inaczej? Zostało mi trochę farby i myślałem, że nawet sam pomaluję :kwasny:

Opublikowano

Szczerze mówiąc, to nie wiem ale znam wielu lakierników, którzy się krzywią na słowo laminat:grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

Tak czy siak szukam lotki i zderzaka z s3 :naughty: Jak dorwę zderzak to progi i przednia dokładka pójdą w kolor :wink:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Potem zrobię jakieś VT, bo teraz mam naukę :decayed:

Opublikowano

ostatnio na allegro wisiał srebrny zderzak tylny od s za 300zł w wydawało się dobrym stanie, jedno mocowanie było nadłamane. progi też były za 260zł komplet chyba ale już nie w kolorze.

Opublikowano
  • Autor

Nie musi być w kolorze, bo zostało mi trochę lakieru :wink: Byleby tanio :decayed: 300 w kolorze z blendą byłoby świetnie :kox: Z lotką ciężki temat... Na razie szukam ori. Jak nie znajdę w dobrej cenie w ciągu tygodnia to biorę laminat...

Opublikowano

ja zabralem ori lotke wczoraj w dokladnie moim kolorze za 320 z wysylka

wiec podobnie jak laminat plus malowanie... :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam do łyknięcia laminat za 140 z wysyłką przygotowany do malowania, więc chyba łyknę :kox:

Opublikowano

Juz go nie ma :slina::polew:

Opublikowano
  • Autor

Kurfa.... Było PW pisać :facepalm::decayed:

Opublikowano

W tej cenie to chyba nawet 5 minut nie wisial :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kurde, mógł kupić, jeszcze bym na flachę dał :grin: W takiej cenie brałbym z miejsca... A miałem przeglądać allegro, to zacząłem się uczyć :doh::doh::doh::doh:

Opublikowano

Niie martw sie ja po 3 minutach od zamieszczenia przez michu93 posta patrzylem i juz byl kupiony....

wiec na pocieszenie nie stalem sie i ja jego wlascicielem :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.