Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

duds, ja codziennie przeglądam allegro na okazje, to jak chcesz to ci przypilnuję ;)

Opublikowano
  • Autor

Jakby był w takiej cenie i stanie to śmiało możesz klikać :wink: Też przeglądam, ale widzisz jak wyszło :doh:

Opublikowano

Michu93 dla mnie kosz 2 din prosze ;)

Opublikowano

Duds gamoniu :decayed:

Opublikowano
Michu93 dla mnie kosz 2 din prosze ;)

jak mi wpadnie w oko to ci podeślę ;)

lepiej niech mi kto pomoże ogarnąć immo w liczniku bo jednak już teraz się wziąłem za to :grin:

Opublikowano
  • Autor

Do Ćwiary uderz :decayed:

Opublikowano

upychaj pod mache turbo od ARL ...FMIC z ASZ mam jakbys szukał po lekkim wypadku (2 tys przejechane )

jeździłem takim asz tem na 190 konikach i 430Nm ładnie idzie..najlepsze jest , ze nawet na 6stce rwie przy 120km/h

Opublikowano
  • Autor
upychaj pod mache turbo od ARL ...FMIC z ASZ mam jakbys szukał po lekkim wypadku (2 tys przejechane )

jeździłem takim asz tem na 190 konikach i 430Nm ładnie idzie..najlepsze jest , ze nawet na 6stce rwie przy 120km/h

Nie rozumiem trochę wypowiedzi :decayed: mam turbo arl i fmic i 195km :grin:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Już czaję... Dawno pierwszego postu nie uzupełniałem :decayed:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

2013_11_01_15_35_09.jpg2013_11_01_15_35_30.jpg2013_11_01_15_35_58.jpg2013_11_01_15_36_09.jpg2013_11_01_15_36_51.jpg

Opublikowano

robisz mi chętkę na czorne lampy :facepalm:

Opublikowano

dokładnie w 1szym poście cosik poaktualizuj

Opublikowano
  • Autor

BIX MUSI BYĆ :decayed:

BTW Zrobiłem małe VT, ale nie umiem tak fajnie dokładek ogarnąć :facepalm: Kolor felgi jak i felga zupełnie przypadkowe aczkolwiek biorę je poważnie pod uwagę tylko w ori srebrze :decayed: Najchętniej bym nie malował dokładek, ale jak dojdzie zderzak z eski to raczej by wypadało...

2013_11_01_1.jpg

Opublikowano

aleś zaszalał w paincie :grin:

to jak chcesz zderzaki od s to progi też.

a rs6 raczej średni wybór :whistling:

a progi jak w kolor to z listwami, wczoraj znalazłem fajne zdjęcie, do którego ja się chcę odnieść:

1235181_717173511642756_1894935310_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
aleś zaszalał w paincie :grin:

to jak chcesz zderzaki od s to progi też.

a rs6 raczej średni wybór :whistling:

a progi jak w kolor to z listwami, wczoraj znalazłem fajne zdjęcie, do którego ja się chcę odnieść:

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1235181_717173511642756_1894935310_n.jpg

:slina::slina::slina: Odechciało mi się zderzaka od s :kox::kox::kox: Priorytet lotka :decayed: Progi też by się zdały, ale jestem ciekawy ile jest rzeźby :wink:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Kurde, chyba mi zrobiłeś wizję na nowy sezon :decayed: A ile kasy się zaoszczędzi :whistling::kox:

Opublikowano

mówię, że pakiet s jest oklepany :wink:

Opublikowano
  • Autor

A masz jakieś inne fotki tego a3? Od frontu?

Opublikowano

niee, to na fejsie znalazłem

Opublikowano

lotka musi byc :whistling::wink:

ale faktycznie zderzak wyglada nawet lepiej niz es na tej focie...

Opublikowano
  • Autor

Lotka kupiona, naklejki wywalone :D

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano
Lotka kupiona, naklejki wywalone :D

...wysłane z kalkulatora...

elegancko :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.