Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampy przód- Zmiana z ksenon na H7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Interesuje mnie taka kwestia.

Wszyscy idą w inną stronę a ja na odwrót.

Czy da się zamontować żarówki H7 na światła mijania w miejsce ksenonów ?

Co trzeba przerobić i wymienić.

Wystarczy kupić kompletne soczewki z lamp nie ksenonowych ?

Wrzucam na dole zdjęcie poglądowe.

Co z zasilaniem H7 ?

Wystarczy odłączyć wtyczkę od zasilania przetwornicy, zmienić ją na wtyczkę do H7 i będzie git ?

Proszę po poradę.

Soczewka_H7.jpg

Opublikowano

najszybciej bedzie jak wymienisz całe lampy. dlaczego pozbywasz sie xenonów?

Opublikowano
  • Autor

To czysto teoretyczne pytanie.

Chcę sprawdzić jakie były by koszta takiej operacji i czy wymiana kompletnych soczewek nie przysporzyła by problemów.

Czy to takie same mocowania wewnątrz ?

Całe lampy mówisz ?

Nie wyjdzie drożej ?

Kto wie co przyjdzie w paczce.

Opublikowano

Mocowanie jest podobne. Lamy na h7 kupisz za 200-400zł w super stanie. Swoje jak masz dobre to sprzedasz kompletne za ~700zł, wieć jeszcze możesz zarobić. Na h7 bedziesz miał dużo mniej światła i będzie Ci się gorzej w nocy jeździło. Bardzo dziwny masz pomysł, ale nikt ci nie zabroni:)

Opublikowano
  • Autor

No pomysł dziwny, wiem.

Ale co z samopoziomowaniem.

Przy zwykłych żarówkach nie ma tego co u mnie przy ksenonie.

Czemu pytam o taką operację ?

Padła mi prawa przetwornica,kto wie ile lewa wytrzyma.

Jak jeszcze padnie żarnik D1S to koszty mnie zabiją.

Nietoperzem nie jestem więc mało się w nocy jeździ.:decayed:

Opublikowano

to prawda, ale jak kupisz nowe żarniki to pośmigasz kilka lat. Ja u siebie jeszcze mam ori palniki i przetwornice, xenony są bardzo żywotne i do tego lepiej wyglądają

Opublikowano
  • Autor

U mnie też siedzą jeszcze orginały Philipsa.

Ale przetwornica odmówiła posłuszeństwa.Może zimny lut ale czepiał się nie będę.Odeślę do speca z aledrogo.

Opublikowano

Kolego, wymień przetwornicę, kup oryginalne żarniki i zapomnij o problemie :facepalm:

nie kastruj swojego auto z powodu braku pieniędzy, xenon to za***ista rzecz w aucie

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze go nie kastruję :decayed:

Temat jest tylko teoretyczny (jak na razie).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.