Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przepływomierz ABS ESR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sytuacja była iż zapaliła się rezerwa, wiadomo główne paliwo LPG.

Po zatankowaniu rezerwa nie zgasła.Miałem kiedyś podobne objawy - na forum inni też.

Odłączyłem akumulator na kilka sekund.Wszysto ok wskazówka się podniosła oraz rezerwa zgasła.

Na drugi dzień odpalam auto, świeci sie ESP,to normalne trzeba trochę przejechać.

Przejechałem 4km i nic świeci nadal, mało tego Check się zapalił.

Podpiołem vaga i bład komunikacji modulu ABS.Bezpieczniki sprawdzone.Dodatkowo w silniku bład przepływomierza niski sygnał.

Skasowałem ale nadal sie pojawia, przepływka wogóle nie mierzy, 0,00g/s

Ile sie naszukałem, z tym abs-em.

Okazało się prze przypływka umarła.Podmieniłem od szwagra ze skody i powoli wszystkie kontrolki pogasły oczywiście w czasie jazdy.

Co mogło się stać?

i co ma wspólnego przepływomierz do abs-u

Błedy absu i esp zbiły mnie z tropu.

Trzeba kupić drugi przepływomierz

Czy odłączenie akumulatora uszkodziło przepływkę, nie raz odłączałem stary akumulator bo padał i nic takiego się nie działo?

Opublikowano

ta menda tak ma specjalnie zrobione

jezeli trzaśnie przepływka to od razu masz choinke na blacie

wymien przepływke i bedzie ok

Opublikowano

Tomek dobrze prawi

błąd przepływki to brak ESP.

Opublikowano
  • Autor
Tomek dobrze prawi

błąd przepływki to brak ESP.

Jakbym to wiedział nie przesiedziałbym 2 godziny w garażu:kwasny:

Opublikowano

Ciesz sie ze auto chcialo odpalic. U mnie jak padla sama z siebie to wogole nie chcial odpalic. Dopiero po odlaczeniu kabli od przeplywki auto odpalilo. Tylko ja stracilem z 8h w garazu , rozebralem pol silnika. A z tematem uporal sie dopiero mechanik :)

Opublikowano

a piszą,że przepływka nie ma nic w spólnego z odpalaniem

Opublikowano
  • Autor

Całe życie człowiek się uczy i poznaje samochody:kox:

Chyba jak przejadę 4 km na uszkodzonej przepływce nic się nie stanie - wiadomo auto nie ma takiej mocy

Opublikowano

bedzie słaby i może szarpac, spokojnie przejedziesz taki odcinek

Opublikowano

odepnij ją w pi...u i śmigaj i dwa dni na niej

Opublikowano
  • Autor
odepnij ją w pi...u i śmigaj i dwa dni na niej

Pewnie ze dwa dni, zanim przyjdzie przesyłka.

Właściwie jeszcze szukam, czy warto kupować używaną, bo nowa to chyba ze 400zł, a może zamiennik?

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

polecam nową bosch

na necie ok.400zł+ 1 rok gwarancji

ja brałem ze sklepu na miejscu bosch-a i ta sama kasa po upustach + dwa lata gwar.

Opublikowano
odepnij ją w pi...u i śmigaj i dwa dni na niej

Pewnie ze dwa dni, zanim przyjdzie przesyłka.

Właściwie jeszcze szukam, czy warto kupować używaną, bo nowa to chyba ze 400zł, a może zamiennik?

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Jak chcesz używkę to mogę Ci sprzedać bo mam taką :naughty: Jej pomiar się kończył na 148g/s przy obrotach 5tyś ... lepszej na allegro nie znajdziesz :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dziś troszkę jeździłem bez niej, ale jakoś nie widzę mulastego auta - oczywiście wysoko nie kręcony

Czytałem że podobno ECU po awarii przepływki dobiera skład od położenia przepustnicy.Silnik ma drgania na wolnych obrotach.

I ta choinka na zegarach (check oraz ESP), ESP nie działa to i ABS też nie - chociaż nie swieci.

Czekam na przepływkę od Grześka, u mnie nie wyciągał więcej niż 147g/s przy 6800obr

Opublikowano

ABS to działa, odczyt z MAF-a będzie 0,0g/s

Opublikowano
  • Autor

ABS rzeczywiście działał.

Przepływka wymieniona i wszystko działa

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam to samo chyba, gdzie najlepiej kupic przeplywke? nowy zamiennik za 120zl to dobry pomysl?

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

a moze ma ktos do sprzedania sprawna? najchetniej podjechalbym do kogos i podmienil na chwile zeby zobaczyc czy odpali

Opublikowano

zamiennik to zły pomysł,ori używka oczywiście sprawna lub nowa Bosch

Opublikowano

now na allegro 700zl, troche duzo:kwasny:

Opublikowano

jeżeli stać na krowe to i powinno stać na cielę

niestety Kolego takie sa ceny tych pierdół

najpierw podłacz VAG-a bo może sie okazac że to nie przepływka a cos innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.