Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Juziowe a4 1.8t


JUZIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów. Zebrałem się wkońcu aby zaprezentować swój dupowuz. Mam go już 3,5 roku i trosze modów przez ten czas doszło oczywiście nie będe rozpisywał sie Tutaj na temat tego co zrobiłem a nie jest to mode tylko wymienione z powodu zużycia lub zapsucia. Oczywiste jest to że wymienia sie olej , rozrząd , hamulce itp.

w aucie zmienione zostało:

- zmiana lamp przednich na ori valeo + wymienione soczewki z odbłśnikami na te z Q5

- xenon 5000k

- lampy tylne na poliftowe

- zderzak przód od s4 razem z spryskami i halo (w halogenach obecnie xenon ale przerobie chyba na ledy do jazdy dziennej)

- Kiera od s4 polift

- Fotele skórzane, czarne, kubełkowe z podgrzewaniem i airbagami, mój dodatkowo w pełnej elektryce

- Podłokietnik w skórce perfomowaniej

- Boczki drzwi w skórce, dodatkowo poliftowe czyli maja lampki czerwone

- Radio alpine + skrzynia JBL+ wzmak

- Wskażnik doładowania

- zmienione końcówki wydechu

- zdjęte wszystkie emblematy

- gril ala rs4

- gałka od zmiany biegów w skórze z pilofta

- Gwint KW v2 z regulacją twardości

- Fele na fotach są 18 PLW ale na ten sezon zawitają ori audi też 18

Co do mechanicznych modyfikacji to najpierw był chip w unitroniku na 178km po wymianie świec i FMIC wypluło już 193 km ale potem doszło

- FMIC + całe orurowanie

- Wymiana Suszarki na hybryde K03s

- wtryski 440cc bosha

- tip pod ori puszkę

- DP + wycięty środkowy tłumik

- regulator paliwa 3 bary

- świece od s4 b5

- nowy program robiony przez Krzyśka z DIGITUN

Foty jak kupiłem i założyłem fele i jakąś tam glebe

IMG_3921.jpg

IMG_3922.jpg

IMG_3925.jpg

IMG_3924.jpg

tak wygląda obecnie tylko na ten sozon inne fela będzie ale też 18 cali

DSC_1033.jpg

DSC_1037.jpg

DSC_0360.jpg

DSC_0285.jpg

DSC_1031.jpg

DSC_1030.jpg

co do przyszłości to planuje zrobić:

- korekta programu i zhamować:)

- sciema szybek

- jakiś firmowy wydech końcowy

- kierunki przycinmiane

- daszek ala rs4

i na ten sezon narazie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezła sztuka i plany zacne:banan: lampy tyl na 2 polift:wink: i moze konsole na poliftowa .. powodzenia w modzeniu:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłbym jedynie polifty na tył, konsolę poliftową i FISa :thumbup1: Poza tym git :naughty: Pokaż nowe fele, bo te tragiczne :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

teraz taką felge zakładam tylko zaostanawiam się czy może w polerce ją zrobić albo jakiś kolorek dać?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił dystanse , felgi w grafit , dymione kierunki , przyciemnił folia lampy i było by mega:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixuj czarną budę z pomarańczą :wink: koła, znaczek, dekory w pomarańcz :decayed: fajne auto, modyfikacje z głową przeprowadzane, oby służyło jak najdłużej

junior, chyba nie chcemy wszyscy jeździć takimi samymi furami? :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixuj czarną budę z pomarańczą :wink: koła, znaczek, dekory w pomarańcz :decayed: fajne auto, modyfikacje z głową przeprowadzane, oby służyło jak najdłużej

junior, chyba nie chcemy wszyscy jeździć takimi samymi furami? :decayed::decayed::decayed:

a ja rozkminiam: "Kurde, gdzieś widziałem fajne pomarańczowe dodatki" :grin::grin::grin:

JUZIU, zmieniam zdanie, daj inny kolor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixuj czarną budę z pomarańczą :wink: koła, znaczek, dekory w pomarańcz :decayed: fajne auto, modyfikacje z głową przeprowadzane, oby służyło jak najdłużej

junior, chyba nie chcemy wszyscy jeździć takimi samymi furami? :decayed::decayed::decayed:

a ja rozkminiam: "Kurde, gdzieś widziałem fajne pomarańczowe dodatki" :grin::grin::grin:

JUZIU, zmieniam zdanie, daj inny kolor :decayed:

widze ze kazdego na pomarancz nachodzi, sam mi chodzi po glowie ale raczej klocki i logo z grila:decayed: Juzek dawaj kola i logo w pomarancz, widzialem a6 w takim kolorze jak Twoj z pomaranczowymi rsami i logo z grila i byla miazga:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zastanawiałem sie na pomarańczą nawte kolega z forum zrobił mi vt z pomarańczowymi felami ale nie o ten kolor mi chodziło, jest ktoś w stanie zmieniń na pomarańczowy taki jak powinien być:decayed: i odrazu znaczek też w kolorek

a oto i te vt

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zastanawiałem sie na pomarańczą nawte kolega z forum zrobił mi vt z pomarańczowymi felami ale nie o ten kolor mi chodziło, jest ktoś w stanie zmieniń na pomarańczowy taki jak powinien być:decayed: i odrazu znaczek też w kolorek

a oto i te vt

http://s18.postimage.org/pa4facj55/image.jpg

chciałeś czerwony pomarańcz... no to może podaj kolor jaki chcesz, łatwiej jest zrobić raz, a nie kilka razy...

Avancik fajny :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm chodzi mi o pomarańczowy zwykły jak pomarańcza:decayed: i jak możesz to grill też w ten kolorek i sciema szybek przydała by się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...