Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] kłopoty z prowadzniem


czarlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem Audi a4 z 98 roku, silnik to 1.9 tdi aff ( czyli ta oslabiona wersja 90 konnego ), ale moj ma jakiś inny soft i lata dobrze. Mam z nim mały problem. Otóż nie prowadzi sie jak należy :kwasny:. Zawieszenei jest w porządku, ponieważ wymieniłem wszystkie wahacze które miały luz, amortyzatory pokazują ok 75%, a auto gdy jade po glaskiej drodze prowadzi sie dobrze, natomiast po wybojach , przód staje się niestabilny i jakby robi nim na boki. Opony też mam dobre ( roczne Bridgestony). Jeździłem juz b5 w dużo gorszym stanie i bylo tego zjawiska. Znajomy podpowiedział mi, ż emoże być wybita poduszka pod silnikiem? Czy faktycznie jest taka możliwość ? Dodam iż nie telepie nadwoziem , ani nic sie nie tłucze przy zapalaniu o karoserie, jednak troche rusza sie lewarek od biegow, co nie uwazzam za normalne, tzn gdy sie doda lub ujmie nagle gazu to to rusza sie przód tyl. Dziękuję z góry za wszelaka pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak troche rusza sie lewarek od biegow, co nie uwazzam za normalne, tzn gdy sie doda lub ujmie nagle gazu to to rusza sie przód tyl. Dziękuję z góry za wszelaka pomoc ;)

lewarek tu akurat to normalne,byles na geometri po zrobieniu zawiasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tuleje na belce albo końcówka drążka mówi papa :wink: no chyba że może czasem być uwalona poduszka na tylnym amortyzatorze :whistling:

Przy okazji pozdrawiam kolegę z buska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podbnie (też w AFF ale to bez znaczenia akurat) to winą okazały sie tylne amortyzatory. Miały za dużą różnicę między lewym a prawym z tyłu. Wymieniłem oba i wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...