Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi s2 coupe 3b

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja nowa zabawka.W sumie od dłuższego czasu na taką polowałem.Były już nowsze,lepsze jak a8,c4..Ale spokojnie.Nie zdradzam A-czwórek ;) S4 też jest :D

Mam nadzieje,że się spodoba!! :)

Audi Coupe s2 sciągnięta z Holandii rok temu.Tam założony chip na 260Km.

Rocznik:1991

Silnik: 3b 220Km+

Kolor:Laser Red

Przebieg 316128

Wyposażenie:

Seria jak w s2 do tego:

Climatronic,xenony,tempomat,spryski reflektorów.

Mody: Heble Porsche wydech z kwasówki.

P2133359.jpg

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 23:55 ----------

I trochę wiecej fotek.

P2133361.jpg

P2133360.jpg

P2133362.jpg

P2133366.jpg

P2133358.jpg

P2133367.jpg

P2133371.jpg

P2133368.jpg

P2133364.jpg

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

I na szybko Fotki z dzisiejszego spotkania.

By martinez1980 oczywiście :D

GOPR0082.jpg

GOPR0080.jpg

GOPR0097.jpg

IMG_1499.jpg

IMG_1506.jpg

IMG_1508.jpg

IMG_1466.jpg

Opublikowano

świetna furka :slina: gdybym miał taki egzemplarz dążyłbym do takiego efektu:

53247595.jpg

będzie jakaś kultowa fela? gleba? :wink:

Opublikowano
  • Autor

junior_tdi chyba zostawie ją w oryginale.Sam nie wiem czy wogole jej koło na lato zmieniac..

Opublikowano
junior_tdi chyba zostawie ją w oryginale.Sam nie wiem czy wogole jej koło na lato zmieniac..

Wszystko zależy od Ciebie, jedni lubią serię a inni grubo porobione auta :wink: w przypadku S2 wystarczy gleba i odpowiednie koło z dobrym naciągiem (wg mnie) :wink:

Opublikowano

takie auto musi zostać w oryginale więc proszę zmień jak najszybciej tego siatexa:facepalm:

Opublikowano

Piekna jest chyba zreszta widzialem ja na alledrogo po chyba we wro kupiles nie?

Opublikowano

Widziałem auto na żywo we Wrocławiu... piękna seria :slina:

Opublikowano
  • Autor

A-rek to grill z RS..

Tak dokładnie panowie,kupiona z Wrocławia.

Opublikowano

Mega kozak z mega odejściem, miałem przyjemnosć oglądać tylną tablice :D

Opublikowano
świetna furka :slina: gdybym miał taki egzemplarz dążyłbym do takiego efektu:

http://img196.imageshack.us/img196/710/53247595.jpg

będzie jakaś kultowa fela? gleba? :wink:

Bez obrazy bo fela niezła, ale że niby co tu jest zrobione? Fela i gleba pewnie twarda jak beton, która się w tym aucie przydaje jak świni siodło. Takie auto musi mieć nieźle pod maską, i dopieszczone musi być mechanicznie, jakiś porządny zawias nie koniecznie mega twardo. Do tego fajny lakierek.

Opublikowano
A-rek to grill z RS..

rzeczywiście :facepalm:

nie powiększałem fot, a teraz jak powiększyłem zauważyłem ramke pod rejestracje z St. Polten, auto ma coś wspólnego z tym miastem?

Opublikowano
martinez1980 dzięki!! :)

lozik kolego :D

Opublikowano

Kiedys, kiedys, jak bylem mlody:facepalm: tes sie slinilem na taka:slina: Zostaw mozliwie orginal:wink:

Opublikowano
  • Autor

Foto wszytskich faktur,instrukcji,certyfikatów.

s0_zmniejszacz_pl_DSC00764_zmniejszacz_pl_257802.jpg

I Na przymiarke radyjko Audi

s0_zmniejszacz_pl_DSC00115_zmniejszacz_pl_226798_1.jpg

Opublikowano

O f*ck nie wiedziałem że w tamtych czasach było ori radio CD do OOOO :kox: Samochód wygląda pięknie... :wink:

Opublikowano

Alvaro, to chyba nie znasz za dobrze historii. Audi S2 w 90-tych latach miało na dodatkowym wyposażeniu solar dach :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nosz.. q.... piekna jest.... nowe kolo tez

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.