Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi s2 coupe 3b

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nigdy nie wiadomo co komu do głowy strzeli :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ooo widzę jest kolejne S2 na forum :) pozdrawiam kolegę.

Jak coś to wal do mnie, bawię się już S2 przez 3 lata i ciągle nie jeździ :D

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

BTW: fajny kolor, sam się zastanawiałem czy nie przemalować mojej - jak powszechnie wiadomo czerwone są szybsze. Ale w końcu u mnie został ori czarny:

dsc7347m.jpg

Opublikowano
  • Autor
Ooo widzę jest kolejne S2 na forum :) pozdrawiam kolegę.

Jak coś to wal do mnie, bawię się już S2 przez 3 lata i ciągle nie jeździ :D

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

BTW: fajny kolor, sam się zastanawiałem czy nie przemalować mojej - jak powszechnie wiadomo czerwone są szybsze. Ale w końcu u mnie został ori czarny:

http://img228.imageshack.us/img228/3272/dsc7347m.jpg

Dzięki za dobre słowa!!Znam twoją z 80klub. No Ja w sumie pod uwagę brałem tylko i wyłącznie czerwoną.

Jak będę miał jakieś pytanka na pewno się odezwę.

Opublikowano
Tam założony chip na 260Km.

Tzn., że auto ma BOXa czy po prostu przejęzyczenie ? :o

Opublikowano
Tam założony chip na 260Km.

Tzn., że auto ma BOXa czy po prostu przejęzyczenie ? :o

To nawet nie jest box, wymienia się po prostu cały komputer na taki z innym programem. Najpopularniejszy soft tuningowy to program MTMa - gotowiec robiony pod właśnie ten silnik.

Opublikowano

jak postępy z Twoją ? kierownica :whistling:

Opublikowano

Moja ma się bardzo dobrze może w weekend zrobię parę zdjęć to wrzucę :) Niestety nie mogę się skontaktować w żaden sposób z człowiekiem o którym Ci pisałem. Zapytaj Artka z QS czy nie mają takiej kiery.

Opublikowano

o mamo! Piękna. Gdybym miał garaż(e) to stała by tam bo to też moje marzenie zaraz po plusiaku ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Tam założony chip na 260Km.

Tzn., że auto ma BOXa czy po prostu przejęzyczenie ? :o

To nawet nie jest box, wymienia się po prostu cały komputer na taki z innym programem. Najpopularniejszy soft tuningowy to program MTMa - gotowiec robiony pod właśnie ten silnik.

A ten jest Hohenstera.

Wymienia się albo kompa,albo same kości.

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 00:27 ----------

Felgi już pomalowane.W następnym tygodniu je zamontuje.Są też nowe paski filtry i uszczelki.

P4143418.jpg

P4183422.jpg

P4183421.jpg

Opublikowano

O ja pie..... moje marzenie kolor jedyny sluszny w coupe nic nie zmieniaj a felgi porsche jak najbardziej na miejscu pogmeraj moze za lusterkami tez porsche. Ku... az Ci zazdroszcze duzo dales ?

Opublikowano
  • Autor

A no trochę :) mysle,że jakąś b6 bym spokojnie za to miał.

---------- Post dopisany 24-04-2013 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 23:57 ----------

Wleciały w końcu alu :)

P4243436.jpg

P4243435.jpg

P4243438.jpg

P4243447.jpg

Opublikowano
:slina: kozak na tej feli :thumbup1:
Opublikowano

A czy to ważne ile... Tam gdzie kończy się ekonomia, zaczyna się pasja :radocha:

Jest kocurrrr :naughty::slina:

Opublikowano

no teraz inne auto :decayed: mega dobrze stroją mu te prosiaczki. Kiedyś też kupię sobie taką eSę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

junior_tdi

Ostatnio w DE widziałem kilka w dobrych pieniążkach :)

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 00:10 ----------

Właściwe radyjko ;)

P4243461.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.