Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od jakiego miesiąca, były liczniki RB4, z innym CRYPTO?


mafiozo01

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie b6 maja megamos ID 48 crypto bez względu na rocznik.Pewnie manual ma inny numer katalogowy.Najlepiej podlaczyc i od razu widac czy to manual czy pod automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" TAKIE COŚ ZNALAZŁEM NA FORUM" .....nie koniecznie rocznikowo, jak masz 2001 to pasuja do ciebie bez problemu zegary od 2001 - 07 2002, problem polega na czytaniu predkosci, w starszych jest z abs a w nowszych ze skrzyni - badz odwrotnie nie pamietam juz, w kazdym razie te zegary pasuja do twojego auta, moje zegary to 8e0920900K co innego w kolorze podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zgadza sie, ja mam auto z 2001 roku - licznik 2001 a zamontowany jest licznik od S4 z 2003 rok, wiec to kwestia ogarnięcia osoby która ci licznik koduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a różnica manula czy automat? mam manuala i jak założe od automatu to dolna linia nie bedzie wyświetlała czy jakieś inne jeszcze rzeczy bo mam goscia co mi to ogarnia ale zapożyczy wsad z licznika (czerwonego) i wrzuci do kolorowego ale czy wtedy jakieś funkcje nie zanikną z kolorowego? (jakieś rozszeżone menu czy coś takiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma roznicy manual automat jedynie benzyna dizel, wszystko da się zaprogramować , np strojenie wskazówki paliwa s4 ma większy zbiornik do tego który jest w 1.8T wszystko ustawiasz na laptopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rav85 czyli mogę założyć licznik kolor z audi 2001 do audi z 11.2003 z czerwonym fisem? i bd wszystko działać tylko kwestia kodowania? nie chodzi mi o immo tylko o czytanie prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Pierwsze RB4 miały sygnał prędkości z czujnika przy skrzyni. Później sygnał szedł z ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Pierwsze RB4 miały sygnał prędkości z czujnika przy skrzyni. Później sygnał szedł z ABS.

czyli tak jak myślałem musi być po 2002 roku gdzie była zmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupić licznik z tego samego rocznika co auto i na pewno nie bedzie problemu z jego adaptacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy ktoś próbował działanie licznika w B6 rocznik modelowy 2001 (czyli produkcja do czerwca), z licznikiem rocznika modelowego 2002. Czy takie rozwiązanie ma prawo zadziałać?

Podam na moim przykładzie aktualnie licznik z końcówką -900 E, w posiadaniu z chęcią założenia licznik -930 J prod. 22.03.2002 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...