Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Actimel i Red Bull-zastanówcie sie za nim sie napijecie


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

brales thermogenica,widocznie dosyc slaby podaj nazwe?ja mam cos takiego ze nikt nie bedzie obojetny po tym :gwizdanie

Ja mialem RedLine od vpx i ThermalPro od kilosport.

Po RedLinie bylo mi dosyc goraco.

redline jest dobry na ostatni tluszcz,a thermal jak sie spisal?jak bedziesz bral jakiegos to sprobuj venoma od ALR bezefedrynowy a mega skuteczny bezkonkurencyjny :th: :cool1: moge polecic z czystm sumieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermal,nie wiem zjadłem ze 3 tapsy i jakoś niczego nie czułem,reszta paczki lezy w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego specyfiku GLUCURONOLACTONE to wikipedia nie potwierdza rewelacji związanych z Wietnamem, guzami mózgu itp., ale je dementuje. Sprawdźcie sami - http://en.wikipedia.org/wiki/Glucuronolactone. Zgodzę się, że Red Bull za zdrowy nie jest, sam rzadko piję, Actimel to nie wiem, żona jadła Activię i jej raczej pomagała. Teraz jej już nie je i jakoś nie ma większych problemów. Także artykuł chyba nie jest zbyt rzetelny, ale może trochę prawdy w nim jest.

Pzdr,

eMckeN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napojów energetycznych unikam, bo to się nietrudno domyśleć, że są niezbyt zdrowe. Jedyny jaki na mnie działa, to Burn, którego piję w nieprzyzwoitych ilościach kiedy przychodzi mi jechać w nocy. Na szczęście rzadko to się zdarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję Tigera codziennie,bo tyram od rana do wieczora,po prostu poranny samostart jak w starym dieslu :kawa: Wódka jest szkodliwa z Red Bul-em Oooo!!!Dobrze że bez jest bardzo zdrowa,najlepiej zapijać ją po prostu wódką lub innym alkoholem :fool: Na tłuszcz najlepsza rada to po prostu odessać,fajnie wygląda widziałem na E! jak na ubojni :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...