Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Box Na Dach dawć naklejki ??


?ukasz1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od jakiegoś czasu jestem właścicielem boxa na dach, dziś zebrałem sie w sobie i pomalowałem go pod kolor auta :) I moje pytanie brzmi, co sądzicie panowie o dodaniu naklejek w stylu audi ??

Wszystkie sugestie mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo mogę się skumać o jakich naklejkach mówisz, a zamierzasz cały czas jeździć z tym boxem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 naklejki AUDI naklejka A3 A4 A6 A8 TT Q7 SPORT (3049527795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2 naklejki AUDI TT Q7 A4 A6 A8 tuning naklejka A3 (3035008002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chodzi mi o takie znaczki bardziej przypominające oryginalne oznakowanie a nie jakies Stickery :)

Jeszcze nie wiem czy bedzie na stałe, bede wiedział jak troche z nim posmigam ,bo nie wiem czy nie bedzie za głośno szumieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej chyba kwestia gustu ja osobiscie napewno nie naklejal bym czegos takiego jak pokazalaes z tymi plomieniami :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to może ten 1wszy wzór ale po założeniu stwierdzisz że nie da się tym jeździć i szybko się pozbędziesz tego niepotrzebnego balastu z dachu, jedynie jak będzie potrzebny więc po co cokolwiek przyklejać na niego. Przy wyższych prędkościach będziesz miał dość i nie przekroczysz 120km\h a jak zacznie wiać to może 80km\h będzie za dużo, ale możesz sam się przekonać i nie brać na poważnie tego co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walne takie proste znaczki po obu stronach i tyle , lakierowanie wyszło przyzwoicie:) teraz tylko musze przewiercicic otworki w boxie i bede testował i w sumie tez tak czuje ze bedzie huczec ale trzeba to sprawdzic w praktyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zrobie fote i pokaze jak u mnie wyglada :wink:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

tylko ze mam bez tych dziwnych plomieni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Boxy z tego tematu co podałeś są THULE i wygladają zakur... ;) a moj niestety nie jest takiej firmy tylko jakiejś innej ma inny kształt. Płomieni na pewno nie nakleje hehe, podałem akurat ta aukcje, bo w niej są inne wzory. Jak wszystko ogarne zrobie jakieś foto chyba że będzie lipnie wyglądać to nie pokaże ;)

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Whispbar_I.jpg

Whispbar_II.jpg

Beda takie naklejki tylko białe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty robione na szybko bo dopiero wrocilem do domu :decayed: sorki za jakosc a ogolnie chodzi o naklejke :wink:

box.jpg

box1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak moj box jest dosc oplywowy ale jednak szumi troszke przy wiekszych predkosciach jak 120 130 szczegolnie szumi jak wiatr wieje ,nie jest to uciazliwe ....ale szumi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sam to usłyszeć , nie dawno zamontowałem troche audio :) wiec powinno zagłuszyć szum hehe zdam relacje po montażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj zółte naklejki OOOO + wlepa klubowa i bedzie git

braciak ma box i zakłada sporadycznie przez szum i spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos na styl pierwszego wzoru.u mnie box troche nizej siedzi.jechalem prawie 190 i nie odlecial,muza spokoinie zaglusza szum. :)

mam cos na ten styl

850_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Boxy z tego tematu co podałeś są THULE i wygladają zakur... ;) a moj niestety nie jest takiej firmy tylko jakiejś innej ma inny kształt. Płomieni na pewno nie nakleje hehe, podałem akurat ta aukcje, bo w niej są inne wzory. Jak wszystko ogarne zrobie jakieś foto chyba że będzie lipnie wyglądać to nie pokaże ;)

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

http://s24.postimage.org/wthnfl5gx/Whispbar_I.jpg

http://s21.postimage.org/4ebvplz9v/Whispbar_II.jpg

Beda takie naklejki tylko białe :)

super wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walne takie proste znaczki po obu stronach i tyle , lakierowanie wyszło przyzwoicie:) teraz tylko musze przewiercicic otworki w boxie i bede testował i w sumie tez tak czuje ze bedzie huczec ale trzeba to sprawdzic w praktyce :)

Same belki u mnie subiektywnie szumią bardziej niż z boxem, co nie zmienia faktu że nie da się z tym jeździć cały czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto właśnie ten Box zamontowałem go juz dawno ale musiałem zdjąć bo śmigam czasami za granice ''ROSJA'' i bym musiał czały czas go otwierac i w ogóle :(i takie naklejki mi przyszły , jak bedzie cieplej i mniej błota to to poprzyklejam :)

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

2013_04_06_1190.jpg

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

2013_03_01_1116.jpg

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

2013_02_27_1099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...