Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jak wykręcić filtr paliwa w AHU ?


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

wyjmujesz z uchwytu, wykręcasz stary, napełniasz nowy ropką i przykręcasz, mocujesz w uchwycie i jazda[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 21:47 _________________________________________________773d5f9809e634c3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest za mocno zakręcony to może być problem. Rozkręć opaskę, załóż na filtr ściągacz do filtrów - może być łańcuszkowy, następnie dobrą żabką chwyć za ten element do którego jest przykręcony sam filtr - możesz poprosić o pomoc drugą osobę - będzie lżej. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. czy pod numer 12 na obrazku z etki jest podgrzewacz filtra??

nie to chyba kontrolka zawartości wody w paliwie przynajmniej tak kiedys miałem w fordzie transicie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy

wyjmujesz z uchwytu, wykręcasz stary, napełniasz nowy ropką i przykręcasz, mocujesz w uchwycie i jazda[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 21:47 _________________________________________________773d5f9809e634c3m.jpg

witka

trzeba to wszystko jeszcze odpowietrzyć ??czy samo zalanie ropa wystarczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też to przerabiałem. :-) Odkręciłem uchwyt, zaparłem sie i nic... latało mi to w rękech, wyginało się ... :-) Nie dałem rady... Pojechałem do mechanika i za chyba 30 PLN'ów wymienił mi to na miejscu, bez brudu, bez roboty. Już nigdy nie będę tego robił samemu. Nie ma co sie męczyć, szczególnie, że jeszcze można pourywać wężyki... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...