Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ciezko odpala na na zimnym


seba82

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z odpalaniem auta przy -1 stopnia odpala ale gorzej i trzesie silnikiem przez pare sekund i poscil bialy dym i czuc rope odrazu go zgasze i za drugim razem odpala bardzo ladnie tak jak dzis jest +1 poszlem i odpalil od strzala co moze byc przyczyna prosze o pomoc pozdr

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

pomozcie i jeszcze jedno bedzie mial stycznosc te nie dobre odpaleniem jesli u mnie plywa rowniez wskazowka temperatury plynu pomozcie pozdr u mnie wogule nie wchodzi na 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się przywitaj, a potem przeszukaj forum, tematów poruszających Twoje problemy jest cała masa. Nie bądź leniem. Poszukaj tematu o czujniku temperatury, termostacie oraz świecach żarowych, to są moje sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, sprawdź vagiem odczyty z czujnika temperatury płynu chłodzącego w momencie jak masz problem z uruchomieniem, czy przy takiej temepraturze otoczenia - jeśli fałszuje, wskazuje dodanią temperaturę zamiast rzeczywistej bliskiej 0 czy ujemnej, świece nie będą grzały i stąd problem z uruchomieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ulccus pozdr sprawdze

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

witam ponownie bylem sprawdzic jeszcze raz swiece zarowe wykrecilem jedna swiece podlaczylem z masowalem i przekrecilem kluczyk i nie grzeje jaka moze byc przyczyna prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jeżeli mnie pamięć nie myli ok 90zł za oryginał. Tu masz nr części: 059 919 501 A . Czujnik ten (a w zasadzie dwa zintegrowane w jednym) w 1.9 znajduje się na wejściu płynu chłodzącego do głowicy, jest zamontowany w plastikowym króćcu. Jest on z tyłu silnika, żeby się do niego dostać zwal sobie rurę dolotu i da radę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki kolego za pomoc napewno sie odezwe czy pomogl ten czujnik pozdr :thumbup1:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

witaj ponownie a jeszcze mam male pytanko do ciebie tomek20stencel5 a mozesz mi powiedziec gdzie znajduje sie jeszcze przekaznik swiec zamowilem czujnik powiedzail mi za niego 65 zl mowil ze to jest orginalny pozdr i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaźnik sprawdź dopiero wtedy kiedy okaże się że nie ma napięcia na świecach podczas grzania, zacznij od najprostszych rzeczy. Mierzyłeś napięcie na świecach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bobikos mozesz napisac jak mam sprawdzic jest roznica czy bede sprawdzal na cieplym lub zimnym silniku bylo tak o 8 rano bylem w sklepie i stal do 13 wiez mnie skusilo wykrecic swiece zarowa i wlozylem w swoje miejsce i zona przekrecila mi zaplon i swieczka sie nawet troche nie nagrzala a kontrolka zgasla prosze napisz jak to sprawdzic inaczej pozdr

---------- Post dopisany 27-02-2013 at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 19:06 ----------

witam pnownie wymienilem ten czujnik temperatury cieczy i dalej mi faluje temperatura czy moze byc zepsuty termostat mozna o nr tej czesci i dalej ciezko pali jak jest zimny ale dzis bylo rano na plus 3 stopnie i bardzo ladnie mi odpalil jaka jeszcze moze byc przyczyna tego odpalenia na zimnym jak jest po nizej 0 stopni to ciezko odpala jak by nie na wszystkie gary chodzil ale to tylko chwilke z 10 sekund pozdr prosze o pomoc 1,9 130 stka silnik awx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...