Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słabe przednie światła mijania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z przednimi światłami. Zwykłe halogeny w soczewce, nie ksenon.

Ogólnie w dzień czy jak się na nie patrzy niby wszystko ok. Ale po zmroku świecą tak strasznie słabo, że jakby dosłownie jechać na postojówkach.

Kombinowałem z położeniem regulacji w środku: 0-1-2-3, wiele to nie zmienia.

Akumulator ok.

Ogólnie to mam wrażenie, że jak świecą to taka poświata zostaje na kloszu - coś jakby był brudny.

Miał ktoś podobny problem? Bo w sumie nie wiem, czy to może być przez klosz, złe ustawienie, nie takie halogeny?

Opublikowano

wypalone odbłyśniki.

EDIT....

Problem występuje tylko dla krótkich...

no właśnie.....

Opublikowano
  • Autor

Problem występuje tylko dla krótkich, długie działają super. Możliwe, że to odbłyśnik / soczewka?

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej pisze. Wypalone odbłyśniki do tego osad przy tym powstający osadził się na soczewce :-/ klosze tez pewnie wypiaskowane i od środka brudne :-/

Opublikowano
  • Autor

Da się coś wyczyścić, czy tylko wymiana odbłyśnika zostaje?

Opublikowano

Tak jak wyżej. W pierwszej kolejności wyciągnij soczewkę, wyczyść ją i sprawdź stan odbłyśnika. Wymień żarówki na nowe. Na koniec zrób polerkę klosza.

Opublikowano

Jak wypalony odbłyśnik to pozostaje wymiana na inny sprawny, bądź oddanie do zakładu w celu regeneracji odbłyśnika, tylko gdzie taki znaleźć:kwasny:

Opublikowano

poczytaj a znajdziesz na forum....i to całkiem nie drogo

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za sugestie :) Na weekendzie pooglądam co da się zrobić.

---------- Post dopisany 02-03-2013 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 18:54 ----------

Rozebrałem dzisiaj lewy reflektor. Wyciągnąć soczewkę masakra :kwasny:. Złożyć jeszcze gorzej. Strasznie ciasno tam jest.

Ogólnie odbłyśnik jest trochę przypalony z góry, ale nie ma tragedii. Uznałem, że nie będę nic z nim robił, bo soczewka była strasznie zakurzona i brudna.

Wyczyściłem ją i teraz przejechałem się kawałek. Chyba jest trochę lepiej, nie mam idealnie ustawionego lewego reflektora, ale wydaje mi się, że jest różnica.

Ustawię reflektor i wtedy pewnie rozbiorę prawą soczewkę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.