Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki tłumik koncowy wsadzic


AdekB5

Rekomendowane odpowiedzi

z tym silnikiem nie bedzie ci nic ryczalo niestety

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

popatrz na youtube jakie ludzie mają wydechy i dźwięki i mniej więcej będziesz wiedział co możesz mieć i jak to osiągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczał, zależy co pod tym słowem rozumiesz... Jak chcesz głośno to wywal wszystkie wydechy i na tył jakiś ulter, remus czy mugen. Pewnie będzie ryczeć jak depniesz.Ja mam przelot bez kata, bez wydechów środkowych, tylko tył Sebring i się odzywa całkiem głośno jak turbo ostro pociśnie spaliny.Na dłuższą metę przy dynamicznej jeździe na trasie- nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wydech wsadzic zeby wmiaare fajnie i glosno chodzil mialem remusa lecz on gwizdal ja chce zeby ryczał:D

pelen przelot i jakis mugen , apexi lub cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wydech wsadzic zeby wmiaare fajnie i glosno chodzil mialem remusa lecz on gwizdal ja chce zeby ryczał:D

pelen przelot i jakis mugen , apexi lub cos w tym stylu

Do b5 to za mało i będzie łeb urywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przejażdżki ok ale na trasę polecam wtedy nervosol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę nad taką końcówką wydechu OZDOBNA PODWÓJNA KOŃCÓWKA WYDECHU FIRMY ULTER (3066429378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

miał ktoś taką? Głownie mi chodzi o to jaką średnice kielicha wziąć do mojego Audi A4 B5 1.8 ? Mam do wyboru 45 mm lub 50 mm? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę nad taką końcówką wydechu OZDOBNA PODWÓJNA KOŃCÓWKA WYDECHU FIRMY ULTER (3066429378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

miał ktoś taką? Głownie mi chodzi o to jaką średnice kielicha wziąć do mojego Audi A4 B5 1.8 ? Mam do wyboru 45 mm lub 50 mm? :hi:

Tłumik sportowy RM Motors T76R (3070843213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lepiej 100 dołożyć i przy okazji dźwięk Ci się poprawi. Średnicę rurek można wybrać dowolną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie "ryczeć" bardzo? Bo mi dźwięk się podoba nawet przy obecnym tłumiku,poprostu chodzi mi o wygląd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOŃCÓWKA WYDECHU FIRMY ULTER,lepiej dołożyć parę zł i zmienić cały wydech..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie "ryczeć" bardzo? Bo mi dźwięk się podoba nawet przy obecnym tłumiku,poprostu chodzi mi o wygląd ;)

myślę, że będzie minimalnie głośniej wewnątrz, praktycznie tego nie odczujesz, za to na zewnątrz będzie spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz nic z dzwiekiem kombinowac to dawaj same koncowki chyba ze chcesz cos zmienic to troszke doloz i kup tlumik 12pawel12 dal ci linka do rm motors oni robia dobre kominy i jesli zalezy ci aby bylo cicho oni moga dodac specjalne wklady wyciszajace tlumik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...