Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana przedniej szyby


mareklfc2209

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączę się; jaką szybe kupowałeś Szarik i jak wygląda po roku? W tej cenie zakładam że nie ASO a różnie mówią o trwałości/twardości zamienników..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienialem 2 lata temu szybe w golfie 3 . szyba była firmy nord glass i po tych 2 latach zero rys . zaplacilem 330 zł i naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się; jaką szybe kupowałeś Szarik i jak wygląda po roku? W tej cenie zakładam że nie ASO a różnie mówią o trwałości/twardości zamienników..

Wymienilem na NordGlass i nie mam zastrzezen, jedynie z samego montazu nie jestem w pelni zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jano04 ma racje wla na szrot tam ci szybke znajda za 80-100 zl a wklejenie juz nie bedzie takie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem dzisiaj o cenę takiej usługi w popularnym zakładzie na obrzeżach miasta, 210zł szyba norglass , 100zł montaż. Nie jest źle:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet lepiej dobra ori uzywke wkleic niz te podruby co wszedzie wciskaja a nawet przy sprzedazy lepiej wyglada jak szyba przednia jest ori i nawet rok sie z innymi zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet lepiej dobra ori uzywke wkleic niz te podruby co wszedzie wciskaja a nawet przy sprzedazy lepiej wyglada jak szyba przednia jest ori i nawet rok sie z innymi zgadza

Tylko znaleźć ori używkę która ma 13-16 lat nie zbitą kamieniami lub nieporysowaną to graniczy z cudem:wink: usunięcie starego kleju z takiej używanej szyby również jest kłopotliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas jazdy " gałązka" spadła mi na szybe, dopiero podczas postoju poszła rysa

wymiana z AC, przy nastepnej umowie AC zabrali mi ulge i byłem w plecy ( nie miałem pakietu '' szyby'')

zrób fotki przed wymianą i bierz Nord Glass sam mam taką od 2 lat i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma AC lub specjalny pakiet na szybę to pokrywa:decayed:

Tylko nie wiele osób chce się szarpać z zarządcą drogi o leżący kamyczek na drodze który tir poderwał i uderzył w szybę, a teraz tych kamyczków nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz z nordglass i bedziesz miał spokoj bo np. u mnie w miescie nie chcieli mi wkleic szyby uzywki bo sie pytałem a nawet jak ktos by wkleił to oni nie biora odpowiedzialnosci bo moze peknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znaleźć ori używkę która ma 13-16 lat nie zbitą kamieniami lub nieporysowaną to graniczy z cudem:wink:

nie, to nie graniczy z cudem - to po prostu JEST cud

nie ma szans jak na moje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ma nordglass i 3 lata temu placilem 250 szyba + 50 robota... do dzis na szybie ani sladu uszkodzen..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...