Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto nie wytrzymal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tam wasze umiejętności??

już nikt nie pisze że zmienił??

Opublikowano
bardzo dobry filmik ale sie usmialam:decayed:

:doh::facepalm:

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ----------

jak tam wasze umiejętności??

już nikt nie pisze że zmienił??

zima zaskoczyła :decayed:

Opublikowano

ja dalej na letnich.na razie sniegu nie ma.:decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

troche nasypalo sniegu hehe :facepalm:

Opublikowano

Ja cały czas na letnich i nie mam nawet mm. śniegu .

Opublikowano

Jak się boisz i masz problemy to nie zmieniaj a nie siejesz panikę jak Kret w pogodzie.

Opublikowano

ja jeżdżę cały rok na letnich......:dancing:

Opublikowano

Może i byś chciał ale nie masz umiejętności ani przyczepności :polew::decayed::grin::facepalm:

Opublikowano

prędzej by mi się opony przykleiły do asfaltu zanim straciłbym przyczepność.......:doh:

Opublikowano

Słuchaj ja widzę że Ty masz duże problemy emocjonalne, są ludzie którzy sobie zmienili na letnie (można mieć drugi samochód jeszcze-pomyśl trochę ) i to ich sprawa a Twoje pitolenie w tym temacie jest zbędne . Nie chcesz nie zakładaj. :hi:

Opublikowano

ja mam problemy???

ty chyba nie rozumiesz aluzji?? sprawdź najpierw mój profil i zobacz skąd piszę??

nie wolno się pośmiać? wolę teraz bo później będzie płacz jak usłyszysz cenę od blacharza....

a to obraz do mojego poprzeniego wpisu...

dsc0007gav.jpg

taką temp miałem na balkonie poprzedniego lata....a co dopiero na asfalcie

Opublikowano

pozazdrościć :kwasny: ja tez tak chcę ....nie cierpię tej zimy no :decayed:

Opublikowano

To ja będę płakał nie Ty .

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

ja mam problemy???

ty chyba nie rozumiesz aluzji?? sprawdź najpierw mój profil i zobacz skąd piszę??

nie wolno się pośmiać? wolę teraz bo później będzie płacz jak usłyszysz cenę od blacharza....

a to obraz do mojego poprzeniego wpisu...

http://img823.imageshack.us/img823/1522/dsc0007gav.jpg

taką temp miałem na balkonie poprzedniego lata....a co dopiero na asfalcie

Weź mnie nie rozśmieszaj z tymi profilami.

Opublikowano

ech....chyba jesteś zbyt zdenerwowany....suchych asfaltów, jak na południu Hiszpanii wam życzę:wink:

Opublikowano

Młody podobno do weekendu ma nam nasypac 30 cm sniegu.:decayed::decayed:bedzie jazda.

Opublikowano
  • Autor

bedzie boczkiem boczkiem :)

Opublikowano
Młody podobno do weekendu ma nam nasypac 30 cm sniegu.:decayed::decayed:bedzie jazda.

To Matiz siory ma nówki zimowe, do sklepu po flachę starczy :decayed:

Opublikowano

hehe.ja mam gorzej bo nie mam nawet matiza w zapasie.:grin:ale koła zimowe jeszcze nie wyniesione.wiec na szybko mozna załozyc.:decayed:

Opublikowano

A jeśli spadnie w sobotę to do poniedziałku będzie po nim (mam nadzieję ) najwyżej do kościoła się pójdzie z buta bo jak stawiam matiza na plebani to gosposia mnie wygania :whistling:ale jak jestem audi to już nie ciekawe dlaczego ? - numery ma spisane czy markami poznaje który swój .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.