Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto nie wytrzymal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tylko czekac na slonce :decayed:

Opublikowano
tylko czekac na slonce :decayed:

nooo a u mnie tak:kwasny:

zima.JPG

Opublikowano

To jest piękne miejsce w Krakowie tzw. Skałki:

4af2889db7d0f_o.jpg

Niby jest zakaz tam kąpieli, ale i tak tam ludzie się kąpią :decayed::naughty:.

Opublikowano
  • Autor
tylko czekac na slonce :decayed:

nooo a u mnie tak:kwasny:

http://imageshack.us/a/img40/849/zima.JPG

widze ze na letnich laczkach :kox: ladnie ta lala na sniegu wyglada:decayed:

Opublikowano

to sporo macie u siebie sniegu u mnie juz zostało sie 5 cm i trzeci dzien słonce swieci, asfalty gołe. itd

Opublikowano

od 5 marca setup letni...mimo sniegu autko dobra ma przyczepnośc...gorzej z hamowanie....

drogi mam zcarne od tygodnia a po za drogami kilka cm jeszzce lezy .. dsisija 1szy dzien w tym tyg gdzie w ciagu dnia było az +1 bo tak to po -5 bywało a o 7 rano po 12-13 na -

Opublikowano

a u mnie wczoraj i dzis napadało ok 10 cm sniegu.i widze przez okno ze dalej troche pada.:kwasny::kwasny:

Opublikowano

panowie ja sie pytam gdzie ta wiosna$!!!

Opublikowano

nie wiesz gdzie?:grin::grin::grin:

Opublikowano
To jest piękne miejsce w Krakowie tzw. Skałki:

http://d.naszemiasto.pl/k/r/53/7a/4af2889db7d0f_o.jpg

Niby jest zakaz tam kąpieli, ale i tak tam ludzie się kąpią :decayed::naughty:.

tak tylko ze latem dookola smietnik jak ch.. co za tym idzie w wodzie tez czasem rozne rzeczy plywaja... bo bydlo nie umie po sobie posprzatac... chyba ze ostatnio jakis cud nastapil ;)

ale miejsce sympatyczne ;)

Opublikowano

A Ja na alu-feldze zimą jeżdzę , lacie zimowe oczywiscie !

listwynadrzwi1po.jpg

Opublikowano

godzina 12.00 na termo +8 w cieniu czyli bajki.a co najlepsze zero opadow:grin:

Opublikowano

godzina 15:18........ +1 ..gdzie Ty masz te tropiki rafal9119?

Opublikowano
godzina 15:18........ +1 ..gdzie Ty masz te tropiki rafal9119?

właśnie?

Opublikowano
  • Autor

a u mnie juz plus 4 stopnie:decayed: dolnyslask

Opublikowano

Jedyne wyjście zapodać letni setup na lewą stronę a na prawej dalej zima bo jak spadnie śnieg to zawsze go więcej na poboczu heh. Nie wiem ale ja zaczynam wątpić w to że założymy letnie w kwietniu.

Opublikowano

A Ja tam zakładam jutro Letnie :D

Wszędzie już czarne drogi ostatnio codziennie temperatura na plusie . Boczna droga do domu troche lodu jest ale powoli da się rade . :)

Opublikowano
  • Autor
A Ja tam zakładam jutro Letnie :D

Wszędzie już czarne drogi ostatnio codziennie temperatura na plusie . Boczna droga do domu troche lodu jest ale powoli da się rade . :)

:git:

Opublikowano
A Ja tam zakładam jutro Letnie :D

Wszędzie już czarne drogi ostatnio codziennie temperatura na plusie . Boczna droga do domu troche lodu jest ale powoli da się rade . :)

zdziwisz sie jak jeszcze spadnie pół metra sniegu:grin:

Opublikowano
  • Autor

teraz to juz nic nas nie zaskoczy :wink:n na nastepny sezon chyba zestaw bedzie gleba+18"+zimowki:polew::polew::polew: wtedy sie pojezdzi:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.