Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie drugiego światła przeciwmgielnego


pezex

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, a czy nie można tego połączyć pod siedziskiem tylnej kanapy? Kabelki chyba powinny być takie same (szaro-biały) po obu stronach?? Jeśli nie to zapodajcie mi linka do demontażu boczków bagażnika w sedanie tak by nic nie połamać. Też mam, żarówkę w drugiej lampie, ale nie ma napięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec kabelka od prawego światła przeciwmgielnego, znajduje się w wiązce za tylną poduszką na wysokości mocowania tylnego pasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec kabelka od prawego światła przeciwmgielnego, znajduje się w wiązce za tylną poduszką na wysokości mocowania tylnego pasa ;)

czyli kolego Bromchit w którym miejscu muszę się wpiąć w ten kabelek (biało szary??) ? musze demontować boczki bagażnika tak? I czy po obu stronach jest taki sam kabelek do tego światła przeciwmgielnego?? Mam sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego kabelek biało szary i po obu stronach jest taki sam kolor. Nie wiem czy tak samo jest w sedanie ja mam avanta.

U mnie ten kabelek sięgał do tego miejsca, po wyciągnięciu go z wiązki do prawej lampy.

Odwiń wiązkę jak najbliżej się da w miejscu gdzie wchodzi do bagażnika i szukaj biało szarego kabelka, może u ciebie będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem dlaczego u mnie tez ta żarówka nie działa :facepalm:

Ale porażka a ostatnio tyle się namęczyłem nad sprawdzaniem instalacji

Jeśli jest puszczony kabel w wiązce i zarówka w lampie to po co niby musi się to jakoś dać aktywować w sterowniku.

Edytowane przez oooprzemekooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem dlaczego u mnie tez ta żarówka nie działa :facepalm:

Ale porażka a ostatnio tyle się namęczyłem nad sprawdzaniem instalacji

Jeśli jest puszczony kabel w wiązce i zarówka w lampie to po co niby musi się to jakoś dać aktywować w sterowniku.

No właśnie, może da sie to jakoś programować. Podziel sie kolego na forum jesli znajdziesz sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to zaprogramować, skoro tak jak napisałem kabelek kończy się tam gdzie napisałem i nie jest nigdzie podłączony. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei w ogóle tego kabla w prawej lampie nie ma. Nawet go w kostce nie ma, kupiłem ori pin do tej kostki, ale wsadzić tam ten pin to jakaś masakra. Kostkę musiałem rozwiercić bo w ogóle przy "6" w kostce było zaślepione. Kabel położony już i na razie walczę z tą kostką, żeby ten pin był tam już na amen. Nie wiem czy go klejem jakimś nie zalepić. Jakieś pomysły ?

Dziura wiertarką, pin wsadzić na siłę i zalepić silikonem. Trzyma aż miło i do tego zabezpieczone przed wilgocią ^^

A swoją drogą ciekawe dlaczego niektórzy w ogóle nie mają tego 6 kabelka w prawej kostce (np. ja), niektórzy mają kabel wyciągnięty tylko do pewnego momentu, a jeszcze inni mają do MCE to podciągniete. Wychodziły może w oryginale b6'stki z dwoma tylnymi tymi światłami ?

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mnie miałem instalke przygotowaną pod to drugie światło, włożyłem żarówke i świeci :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...