Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Do amatorki lub lajtowej jazdy jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do normalnej jazdy. trochę asfaltu trochę terenu...na asfalt chyba trzeba by koła zmienić albo przynajmniej opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, proszę o małą radę, a mianowicie muszę kupić rower trekkingowy. Mam problem z kręgosłupem i muszę porzucic MTB i jezdzic na sprzecie na którym bede mial jak najbardziej wyprostowana pozycje. W oko wpadły mi 4 modele: Unibike Voyager oraz Vision a z Kross-a model Trans Pacific i Trans Siberian. Rowerek będzie uzywany przeze mnie czysto rekreacyjnie, bez szalenstw, po prostu "dla zdrowia" W temacie bike-ow odpadlem totalnie wiec prosze o rade co z wymienionych modeli wybrac, dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do normalnej jazdy. trochę asfaltu trochę terenu...na asfalt chyba trzeba by koła zmienić albo przynajmniej opony

Komplet opon lysoli kojakow na asfalt i bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: fachowcy od rowerów :naughty:

Trochę się dowiedziałem odnośnie rowerów i zamierzam kupić rower którym będę jeździć po Krk czy jakiś leśnych ścieżkach ale na pewno nie po górach i na początku byłem nastawiony na taki model :arrow2:Kross Hexagon X6 2013 - sklep rowerowy.biz

Ale jednak po analizie najlepszy rower byłby z segmentu cross & road coś jak ten :arrow2:Kross EVADO 1.0 MĘSKI 2014 - sklep rowerowy.biz

Jakieś propozycje tak do 1500zł z tego segmentu?

Na początku wiadomo odcinki po kilka kilometrów ale później może być kilkadziesiąt jak forma się wyrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: fachowcy od rowerów :naughty:

Trochę się dowiedziałem odnośnie rowerów i zamierzam kupić rower którym będę jeździć po Krk czy jakiś leśnych ścieżkach ale na pewno nie po górach i na początku byłem nastawiony na taki model :arrow2:Kross Hexagon X6 2013 - sklep rowerowy.biz

Ale jednak po analizie najlepszy rower byłby z segmentu cross & road coś jak ten :arrow2:Kross EVADO 1.0 MĘSKI 2014 - sklep rowerowy.biz

Jakieś propozycje tak do 1500zł z tego segmentu?

Na początku wiadomo odcinki po kilka kilometrów ale później może być kilkadziesiąt jak forma się wyrobi :wink:

zamówiliśmy dzisiaj dla dziewczyny hexagona x6 myślę że w przyszły weekend będę mógł ci coś o nim powiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jakiegoś hexagona i d*py nie urywa :/ W porownaniu do Level B6 jest mega ujowy :D

Ale zależy kto czego szuka. Dla laski do jazdy po bulwarze i mieście będzie ok. W cięższy teren nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie macie oswietlenia na swoich bryczkach? szukam dobrych swiateł na przód i tył ale w rozsądnej cenie. Do ok 70zł za komplet.

Możecie coś polecić z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jakiegoś hexagona i d*py nie urywa :/ W porownaniu do Level B6 jest mega ujowy :D

Ale zależy kto czego szuka. Dla laski do jazdy po bulwarze i mieście będzie ok. W cięższy teren nie da rady.

x6 ścieżki rowerowe, polne drogi i ścieżki przez las (nie mówię tu o korzeniach itp) ogarnie ona sie dalej nie zapędzi na pewno:wink:

dla siebie do wakacji chcę wciągnąć takiego:

level_a3_czarno_grafitowo_pomaranczowy_mat.png

Patrycja dostała takiego:

hexagon_x6_bialo_czarny.png

może dla niektórych nie są to jakieś za***iste sprzęty ale nam wystarczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jakiegoś hexagona i d*py nie urywa :/ W porownaniu do Level B6 jest mega ujowy :D

Ale zależy kto czego szuka. Dla laski do jazdy po bulwarze i mieście będzie ok. W cięższy teren nie da rady.

x6 ścieżki rowerowe, polne drogi i ścieżki przez las (nie mówię tu o korzeniach itp) ogarnie ona sie dalej nie zapędzi na pewno:wink:

dla siebie do wakacji chcę wciągnąć takiego:

http://www.kross.pl/sites/default/files/styles/bike_big/public/bikes/2014/mtb_xc_26/level_a3_czarno_grafitowo_pomaranczowy_mat.png

Patrycja dostała takiego:

http://www.kross.pl/sites/default/files/styles/bike_big/public/bikes/2013/mtb/hexagon_x6_bialo_czarny.png

może dla niektórych nie są to jakieś za***iste sprzęty ale nam wystarczą :wink:

Tak jak mowisz bez korzeni :D Bo jak na paru korzeniach pod rzad zlapie "rezonans" amorka to gleba gwarantowana :D

Ale do miasta, bocznych sciezek, polnych drog jak najbardziej sie nada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hexagon na miasto nie jest dobrym wyborem ponieważ to góral, ma szersze opony i większe opory toczenia, jadąc nim np 30km/h to z takim samym wysiłkiem pojedziecie 40km/h rowerem jak niżej, dlatego na taki się zdecydowałem i taki będę kupować jak coś, mowa o mieście o ścieżkach rowerowych lub nie trudny teren w lesie to może być, natomiast na górskie wypady ścieżki z korzeniami to już Hexagon lub wyższy model Level będzie lepszym wyborem.

Więc jak ktoś planuje jeździć po takich terenach jak myślę większość to lepiej szukać roweru z kategorii Cross & Road czyli turystyczne :wink:

Rowery Turystyczne | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

440x286_product_media_evado_1_bialo_grafitowo_czerwony_polysk.png

Kross EVADO 1.0 MĘSKI 2014 - sklep rowerowy.biz

Trochę już poczytałem na forum Krossa i innych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie macie oswietlenia na swoich bryczkach? szukam dobrych swiateł na przód i tył ale w rozsądnej cenie. Do ok 70zł za komplet.

Możecie coś polecić z allegro?

J mialem kiedys na przod lampke author 3 ledy .dobrze dawala i dlugo swiecila na jednych bateriach .a tyl byle co aby mrygalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hexagon na miasto nie jest dobrym wyborem ponieważ to góral, ma szersze opony i większe opory toczenia, jadąc nim np 30km/h to z takim samym wysiłkiem pojedziecie 40km/h rowerem jak niżej, dlatego na taki się zdecydowałem i taki będę kupować jak coś, mowa o mieście o ścieżkach rowerowych lub nie trudny teren w lesie to może być, natomiast na górskie wypady ścieżki z korzeniami to już Hexagon lub wyższy model Level będzie lepszym wyborem.

Więc jak ktoś planuje jeździć po takich terenach jak myślę większość to lepiej szukać roweru z kategorii Cross & Road czyli turystyczne :wink:

Rowery Turystyczne | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

http://www.rowerowy.biz/img/imagecache/440x286_product_media_evado_1_bialo_grafitowo_czerwony_polysk.png

Kross EVADO 1.0 MĘSKI 2014 - sklep rowerowy.biz

Trochę już poczytałem na forum Krossa i innych :decayed:

Racja ;) Jesli wiecej miasta to lepszy turystyczny i kola 28". Zreszta zawsze mozna druga pare felg kupic szerszych/wezszych i zmieniac wedle upodobania.

Ja przy kupnie nie chcialem cienkich opon bo jednak nie za dobrze sie nimi smiga po lesnych sciezkach i bezdrozach. Chociaz i moj hexagon nie jest za dobry na mocne lesne tereny. Amorki przednie sa za miekkie i mocno dobija rame :/ Jesli chodzi o mocny teren to tylko level i koniecznie 29"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, przede wszystkim musisz sie przejechać na kilku, polecam tez dla porównania jazdę na jakimś droższym. Bo to Tobie ma pasować.

Jak nie w sklepie to popytaj znajomych jakie mają rowery i potestuj. Od praktycznych testów zacznij.

Osobiście posiadam KONA Coiler 06 (he audi tez 06 własnie się zorientowałem, o losie! puszczam lotka dziś! ;)) i trochę sobie jeżdżę po świętokrzyskim. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Śmiga ktoś z kolegów w DH/FR ?

można by się kiedyś zgadać polatać po trasach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...