Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AWX.............R-Performance............:D


Bielun22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sedana AVF i seria było ~9.5s, to chyba nie było tak źle, biorąc pod uwagę, że mokro na drodze. Jeszcze by się urwało z 0.2- 03.s :wink:. Ale to gdybanie tylko moje, będzie sucho to kolejny filmik nagram.

czym mierzyłes?

mi po samym sofcie w 2 osoby , przy temperaturze około 5 *C pokazywał 9.13- 9,2:wink:

teraz realnie przy dobrym sklejeniu gumy moze 7,5 by dało sie ugrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem filmik i stoperem mierzyłem :decayed:. Ja jechałem sam, droga mokra, temp. chyba była 0*C, esp off, mogę wrzucić jutro filmik, ale nie wiem czy jest sens wrzucać jak jedzie seria.

Jakbym miał 7.5s do 100 powtarzalne to nic by mi chyba już nie brakowało hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane kalkulatorem i niepotrzebnie muzyka leci w tle, ale nie myślałem, że będę upubliczniał :decayed:.

Przy okazji przepraszam za OT w Twoim wątku Micam :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane kalkulatorem i niepotrzebnie muzyka leci w tle, ale nie myślałem, że będę upubliczniał :decayed:.

Chuck,

Patrząc na filmik uważam, że jest jeszcze zapas w ... zmianie biegów - w trakcie zmiany obroty spadają o ponad 1000 obr/min. To dość sporo. Popracuj na synchronizacją gaz-sprzęgło to jeszcze trochę urwiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym coś urwać wiadomo, nie ścigam się na 1/4 mili, więc nie jestem nauczyony bardzo szybko zmieniać biegi :wink:. Mam lato założone to może coś nagram znowu dla porównania. Bo ten filmik był na stali 15" zima :decayed:.

Zresztą diesel nie ma służyć do takich jazd, trzeba myśleć o jakiejś turbo benzynie :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym coś urwać wiadomo, nie ścigam się na 1/4 mili, więc nie jestem nauczyony bardzo szybko zmieniać biegi :wink:. Mam lato założone to może coś nagram znowu dla porównania. Bo ten filmik był na stali 15" zima :decayed:.

Zresztą diesel nie ma służyć do takich jazd, trzeba myśleć o jakiejś turbo benzynie :wink:.

zmierz przy okazji 100-200, coś więcej będzie można powiedzieć.

Ile Twoje auto waży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany toż to wieki będzie chyba trwało :wink:. Nie wiem ile dokładnie waży teraz, jak będę miał czas to podjade ją zważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam że b6 to jednak ciężka krowa:) Ładne kreski cyfry ale na drodze to to nie jedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta ciezka krowa w razie wypadku dupsko uratowac moze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam że b6 to jednak ciężka krowa:) Ładne kreski cyfry ale na drodze to to nie jedzie..

Jeśli masz na myśli filmik kolegi Chuck Norris, to przedstawia on przyspieszenie seryjnego B6 :wink: ok 10s do 100 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było 145 kucy w serii po zabiegach u Witka 174 powstało :naughty:
a niutków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...