Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej


Uncle-QBUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem, wczoraj nagle wyskoczył mi błąd na FISie, że mam spalona żarówkę ośw. tablicy rej. Patrzę i faktycznie nie świeci ani jedna, ani druga lampka. Dziś odkręciłem lewą i prawą i stwierdziłem że nie ma napięcia w stykach. Patrzyłem do skrzynki bezpieczników, ale nie widzę tam bezpiecznika od ośw. tablicy rejestracyjnej ani nic pokrewnego. Wydaje mi się, że taki bezpiecznik musi być.

Jeśli ktoś wie który bezpiecznik odpowiada za ośw.tab. rej to proszę o pomoc, lub jeśli ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradził.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam ten sam problem i wydaje mi się ,że będzie to wina przełamanego przewodu w klapie bagażnika , nie rozbierałem jej jeszcze bo panuja syberyjskie mrozy .Czekam na cieplejsze dni . Uncle daj znać czy uporałeś się z tym tematem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało Wam się rozwiązać problem? Od wczoraj mam to samo. Błąd na fisie raz był a raz nie, teraz już jest ciągle. Przed chwilą rozbierałem lampki i wymieniłem żarówki, styki przeczyściłem (w klapie także) i dalej nie świecą obie lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał mnie podobny problem z tym, że z oświetleniem tablicy rejestracyjnej nie działo się nic dopóki nie wymontowałem żarówek.

Wywaliło błąd:

01504 - Bulb for License-Plate Light (X)

57-00 - Electric Circuit Failure

Sprawdzałem napięcie i po prawej stronie jest niestabilne, ale jakoś udało mi się dogiąć styki i teraz świeci nie tylko lewa, ale i prawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie tablicy idzie bezpośrednio z MCE(C32/6) 0,35 szary, który zamienia się w szary/żółty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...